Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az meg erthato,de zajosba?
Vagy mint Bogyónk a beltériajtó tulokba! 😆
Felmeztelen kezzel takart kepek egy hat kb kozepes kinezetu talan majdnem 40 es elvileg lelkesznek tanult norol.Ha mas tarca lenne meg el tudnam kepzelni,de egyhazugy?
Picit zakkant,es olyan szerelmes zajosba mint a vadai a mferinkbe. 😂
ezen még nem gondolkoztam, de szerintem amíg nem annyira jelentős a cigány aktivitás hogy zavarjon addig nem tervezek menni
Mondjuk valami jobb helyen - a Mátra tövében, a Bakonyban vagy ilyesmire gondoltam (már ha a budai Rózsadombot nem szereted).
minek kellene új ház? jó ez ami van, a tetőről kellene lemosni a zuzmót, a rücsis bramac eléggé kezd zöldülni
kajára sincs gondom, most is bármit meg tudok szerezni amit szeretek
utazni nem szeretek, kocsik-motorok hidegen hagynak
pecázni elmennék sokfelé, de mivel utazni utálok így úgyse mennék sok helyre7
kanapé kellene egy faszább de a zoli szerint a 600+ ezres is fos akkor meg kb mindegy mi van a seggem alatt
Új ház valami jobb helyen, új asszony - ezek nem olcsó dolgok a te korodban sem. 😂
Most úgy átlagosan keresek a nej sem sokkal kevesebbet (mondjuk a Bogyó által bevallottnál azért többet), de mégis nnehezen jövünk ki pedig már csak 1 gyerekre van gondunk és a ház is csak 100nm igaz nem bírok argust inni és a normális nem csirkepárizsis kajáról sem bírok lemondani. Van egy kollégám aki a melóhoz képest jól tele van (igaz 6 lépcsőház kezelője a lakótelepükön ami ugye nem kis mellékessel jár az alvállalkozók részéről akiket ő választ ki ha valami javítás van), de vazze olyan hulladék kajákat eszik a családjával együtt, hogy azt már nézni rossz és még meséli is, hogy mekkorákat főz olyan alapanyagokból amit a kutyánknak nem adunk.
ha teli lennék zsetonnak akkor se hinném hogy nagyságrendileg többet költenék
max megvenném az l300ast kurva drágán, hiszen ha nem kell dolgoznom érte akkor már nem is drága...
szerintem max 5-6 millát tudnék eltékozolni olyan dolgokra amit most "nincs kedvem" megvenni
Nekem az igényeim sokkal nagyobbak lennének mint ahogy élek minden téren, de hát ma már ez van, 60 környékén már nem sokat akarok és tudok tenni a változtatásért persze vállalhatnék több melót, de már mindek, erre a pár évre még szopjak is többet míg a pluszt már nem élném fel. 😁
nem vettem magamra, mert nemigen érdekel mások véleménye
amúgy ruházatilag tényleg egy kicsit igénytelen vagyok, bár nem lyukas zokni szint, inkább olyan pipi féle melegítős
de ez szerintem nem igénytelenség hogy a kisebb(olcsóbb) kocsi is elég, a kisebb telefon is elég stbstb
Amúgy miért vetted magadra mint igénytelenség? Azt írtam, hogy igényei vagy igénytelensége, az esetdben lehet arra gondolni, hogy neked ennyi elég tehát erre van igényed, de mégsem lehetsz ezzel elégedett hisz ha azt gondolod, hogy más azt igénytelenségnek tartja ahogy élsz (még véletlenül sem erre gondoltam hanem a lyukas zoknisra inkább) akkor igazából nem a másik gondolja ezt hanem magadról gondolod így és ezért sértődsz meg pedig nincs miért.
+1
Ez nem igénytelenség. Ez "elég" szó a helyén kezelve.
igen.... 😁
az igénytelenség nagyon szar kifejezés
pl ha nekem van egy patent 30éves f astrám(nem a mostani 😁) ami hibátlan, gyárias állapotú karbantartott stbstb és teljesen megfelel a céljaimra, akkor én igénytelen vagyok mert ha megszakadok dupla műszakokban akkor tudnék venni egy új astrát is mondjuk 5-6 évente
közben meg mindkettővel elmennék minden évben 3ezret
mert az hogy lyukas zokniban megyek vásárolni a teszkóba, az tényleg igénytelenség még akkor is ha nekem megfelelő
vagy akár a horgászbotomat is górcső alá vehetnénk mert ami most van az 18 ezer forint volt de ugye vehettem volna 118 ezerért is szóval ismét igénytelen vagyok.....
Ez pusztán attól függ milyen igényei vagy igénytelensége van.......és persze a lehetőségektől is, nem mindegy a lakhely ahogy ezt vesézgettük is pár napja.
Így van, meg annyi gondja, munkája, stb amennyit csinál magának.
mindenkinek annyi ideje van amennyit szeretne.....
Egyértelmű! A metál legyen veled is! 🤘
Na az tényleg jó 😁
Mondjuk ha a KDNP-bol kibukott, az még lehet jó pont 😂
A fidesz szar a bal oldal meg fos . A Dr Gyurbán Viktor Ferenc OVNJDGYFSIJ párt a leg jobb
Erre már nincs időm sajnos, régen még a múlt században űztem.Inkább motorozok ha van időm hétvégeken. 😑
én a pecára szavazok 😁
Az a DK körzeti orvos meg a lukácsi katalin mint kibukott KDNP-s egyházügyi az vicces.