Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy boltos hölgy szinte dupla ennyi idővel kap ennyit nálunk
és neki nincs 3 hónap szabadsága mint egy tanárnak
180 körül van egy átlag tanárbér, tudom neked összejön annyiból a megélhetés, de én még a 400-at sem tartom túl soknak és a lényeg, próbáljon bárki normálisan élni 180-ból, ez már tengődésre sem elég, ha nincs magánórája ami manapság 4000-től indul akkor felkopik az áll.
Amennyire követem a dolgot, de, tehet róla a boltos és kötelező neki tartani bármilyen bukta esetén is a központi áras termékeket, nem lehet hiány belőlük.
az ne a tanár gondja legyen
ha sok a pályaelhagyó csak rájönnek hogy szar a zseton és fognak adni többet
mint ahogy az egészségügyben is látni fejlődást pénzügyileg, igaz elkéstek vele pár évtizedet de legalább elkezdték
ÉS a gyerekeket ki fogja tanítani? És mire? Gyerek már végzett az iskolával? Akkor könnyen szövegelsz!
A vérét csak támogatja 😂
felénk is túl sok lett
már vannak olyan osztályok ami full cigó, mert a szülők vagy visszatartották a gyereket egy évvel, vagy inkább elhordják másik iskolába
amúgy ravasz egy nép, megvették a lom tanyákat a környékben gombokért, utána meg mentek minden felé hogy lakhatatlan, és kaptak a faluban egy másikat
aztán ahogy betelepült egy pár falka egyből lementek a ház árak, a régi házakat már kb mind megvették, már van olyan utca ahol 80+%-os a jelenlét
nagyobb városokból cuccolnak vidékre, aztán a pénz különbséget el tudják tapsolni, nekik mindegy hol laknak mert a postás uganúgy hozza a zsetont vidéken is
inkább olyan másfél millió az, menj el egyszer a tirpák térfélre, olyan , mintha indiába lennél
haverom tesója tanár, mostanában nem sokat tárgyalok vele, régen csinálgattam neki mindenféle műsoros cd-t rendezvényekhez( himnusz stb sorba rendezve) akkor sokat panaszkodott hogy kezdőként rengeteg a munka, hiába csak 4-5-6 óra a sulis munka otthon is van ennyi mire előkészül a következő órákra
utána amikor már egy jó ideje tanár volt ezek a plusz melók drasztikusan lecsökkentek, az otthoni plusz egy részét is meg csinálja már a suliban
most azért már a fizetésük se olyan gáz mint 10+éve volt
de azért a sírás még mindig megmaradt
30év alatt 400ezerről 830ezerre nőt hazánkban a kotorékok száma!
Minek mennének, ha a postás havonta többször csenget.???
És most nem a tanárokra, közalkalmazottakra....gondolok. 😂
hogy menne már, mikor a munka az tök fárasztó
Jól propagálta az Biztos.
Fogékonyak is rá a romák.
Csak meg kell nézni a születési arányokat! 😂
Nálunk már lassan a bicikli tárolóban is szövőgép lesz. 😆
de egyik se menne el az iparba dolgozni pedig ott van most pénz....
Ápolók, tanárok, egyéb közalkalmazottak… stb 😂
Mindegyikünk ugyanúgy megy ahogy jött. Egy szál segglikkal. 😉
Ez egy régi bölcs mondás
Nekem is volt olyan ismerős aki mindig sírt aztán hegyekben állt a pénz
Amikor volt 120 mázsa szőlő azon sírt hogy lehetett volna 180is de amikor 180 volt akkor még azért mert 200 fölött számított
Aki folyamatosan sír, na attól kell elvenni! 😊
Nekem nincs megtakarítás egy forint se
Fizetés előtti héten már nullás a kassza
Én nem félek hogy bármi vagyonok értékét veszíti
Talán a KTM motor az egyetlen ami ér valami látható összeget
Az asztrában a katalizátor már lassan többet ér mint az összes többi része 😁
Van miért 😆
Akkor én kérek suldigungot. 😊
Pufajkas,amugy azok is a te felmenoid,tudod kis orszag keves a nep,a pufajkast is a nyilasokbol csinaltak,csak a partirodaban atoltoztettek oket. 😂
MÉG nincs...
Az általános fizetésemelés pont infláció gerjesztő 😆 tehát miattad van 😆