Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt én is így tapasztalom.
Nekem van magasan osztálytárs, de az legfeljebb elítélni fog ha elé kerülök. 😁
szerintem a 2 évvel ezelőtti bérekből sokkal több mindent lehetett venni mint most
Egy igazi vér komcsit onnan hogy csak úgy dobálja a jelzőket 😂 😂 😂
Figyeld csak hogy mindjárt hogy elérzékenyül Bogyó elvtárs ......................... békebeli idők mi 😂 😂 😂
http://youtu.be/-BLO-r_4NzY
én ezt elhiszem neked (meghajlós) de ezt meg kellene oldanod végre mert így nem élet. Otthon vagy az ágy alatt ki sem mozdulsz remex. Semmi örömöd az életben a szex már hosszú évek óta nem megy a sörből is csak a leg alját tudja befogadni a szervezeted csak a cigi maradt neked ezért meg már nem érdemes kínlódni ezen a világon, szerintem zárd ezt rövidre(meghajlós) A szomszéd tegnap rúgta el a bakancsot 62 éves volt. Soha semmi baja nem volt 2 perc alatt halt meg. Szerintem érelzáródás lehetett, lehet az oltásoktól(gondolkodós)
Amikor az volt, az se tetszett.... Nem tudtok örülni semminek sem.
a népköztársaság jobb lenne(gondolkodós) az még is csak olyan hangzatú, mint ha a népnek is lenne hozzá köze(kezeit széttáró)
https://nyugatifeny.hu/2022/02/01/dobrev-klara-aprilis-3-an-visszaallitjuk-a-koztarsasagi-allamformat?fbclid=IwAR0zsGfHgobeAw_d7bd9TjB1fmxh6sA5-X0dCVDgXkspK01C83GndBYG69k
hejesírás ini a hejesírás (kezeit széttáró)
gondolom már akkor is különc volt a hülyeségeivel. próbáltak vele barátkozni, de nem tudtak vele mit kezdeni. A szünetekben elbújkált, nehogy valaki akár hozzászóljon, meg el ne kapjon valami nyavaját 😂 Aztán ezt észrevették a többiek és rászálltak. A nevetség tárgya lett bogyó (kezeit széttáró) Úgy sejtem nem szívesen gondol vissza azokra az évekre 4 évig úgy járni egy közösségbe, hogy a közröhej tárgya. Hát(kezeit széttáró) nem lehet felemelő(gondolkodós) Aztán amikor a kósa polgi lett majd állami nagy vezér valahogy bogyó nem jutott eszébe a nagy pénzosztásnál.(kezeit széttáró)
aki nem buzi vagy egyéb fogyatékos az fasiszta, lassan itt tartunk
Nincs, sőt igazából a tűzoltókkal sincs, bár némelyikük nagyon fárasztó tud lenni. 😂
faszista? 😄
postással nincs bajod?
Az én bajom nem a Kósa, hanem egy gödöllői bútorboltos, egy kulák ingatlannepper valamint egy faszista önkormányzati kishivatalnok. Utóbbi kettő még a motorozástól is fél, mint a tűztől. 😆
nem tudott jól barátkozni..
nekem szerencsés a helyzetem senki sem került magas posztra akivel együtt jártam suliba
ellenben volt szakács ismerős és hajdanán jelentős kedvezménnyel tudtunk enni a kocsmában
😁
Aszondod az a baja bogyonak hogy a kosa vitte valamire ő meg nem?
Pipinek most kivetelesen igaza lehet a frusztraltsaggal.
Szal a bogyo valojaban látens NER-es. 🤔
frusztrált a helyes kifejezés (kezeit széttáró)
hát ilyen személyről tudunk ugye 😅
ja te is ezt találtad 😆
Ha megdobnak kővel... 😅
Na, a szektás buzi elgondolkodhat, hogy érdemes-e a nyuggerokat basztatni.