Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megint nem lát a tőtöttbagó füstyitű a vén komcsi, dagad a 4 balheréje. 😅
Te?
Indulsz? 😂
20 akkor lesz, ha marad a büdös görény hatalmon.
Azt elotte hasznalod,csak nem gondolod hogy en kaparlak el? 😂
Amilyen budos goreny hazug propagndista vagy meg el is hiszed hogy az 5,-6% az 12,de mert nem hazudsz nagyobbat?
Legyen 20%. 😂
Mi van veled, már a lapátot is sajnálod tőlem? Pedig megígérted! 😍
Akkor köszönöm szépen! Lesz is vasaló! 😇
nekem maradt minden a régiben, csak dolgozhatok 10 órával többet mert 120ról 140 lett a havi bérem
Egy akasztott darutervezot ismerek......te nem? 😂
van pár olyan benzinkút a környékünkön ahol szerintem havi 1000l üzemanyagot nem adnak el, mégis működik évek óta
amerre járok etetni-pecázni van hogy heti 1x látok kocsit a kúton
Ja, a valós infláció meg 12. Köszönd a kormányodnak...
Nekem 10%-ot emelkedett, de nem kell utalnom belőle senkinek.
mindemellett én nem értek egyet a fix áras faszsággal
ebben igazat adok a zajosnak hogy lehet spórolni is.....
ez nem ugyanaz
mert ha a többi termékre csak 5 forintot rátesz akkor simán jobban jár
szóval ha nekem 20% emelkedik a fizetésem úgy hogy el kell utalnom 10% afrikába akkor az nekem megfelelő
Csak a gödöllői bútorboltosokat utálom - azok közül is kizárólag a kormánypártiakat.
Ismersz ilyet? 😆
Mesz a picsaba bogyokam,eddig csak rugdaltad a maszek boltost,benzinkutast most aggodsz erte?
Ven hulye pufajkas buzikomcsi. 😂
De erre azért nem kell jövőt építeni, hogy annak úgy is van, majd elosztogattatjuk vele.
Neked is több van mint egy afrikai nigger buzinak, te sem örülnél, ha egy részét hatóságilag elosztogatnák nekik.
van x termék amin esetleg bukik pár marék forintot, de van 10x termék amin ezt behozza
amennyire ezeket ismerem nem halmoznak majd nagy készletet fel a kötött áras termékekből
a nagyobb boltoknak meg simán belefér akkor is ha többet adnak el
Ex főnököm neje 7 évig volt kasszásErzsi a tesója üzemeltetésű kútján. Ezalatt 3om új autó, mindkettő lányuknak egy lakás, panelt lecserélték családira, ja meg vettek egy nyaralót balcsin. Na ennyit a benykút üzemeltetőíről...
van 700ft/l-ért repülőbenya is, az etanolmentes, sose döglik bele a retyóba
Á, csak addig megy a lippppsi liberlizmus, amíg ezeknek nem fáj. ha fáj, akkor tetszik, de nem mondják csak teszik.

Ezek ilyen fotellázadók.
Legutoljára karácsonykor tankoltam, akkor meg olcsóbb volt a benya a hatósági árnál, én nem károsítottam meg a benzinkutasokat.
De én leírtam, hogy a boltossal amúgy egyet is értek. És több a nyugger mint a boltos, ezt azért ne felejtsd ki az egyenletből.
Akkor te nem is tankoltál a fix áras benyából a rötyódba, vagy ugye a 100ast tankoltad ami most 530/lityi moléknál, mert TE azért is megmutatod nekik! Hagyjá má öreg kentaúr... 😅 Zoli hozza a lapátot... 😅
A mi félfaszista kormányunknak is erkölcsi kötelessége lenne a boltosokat és a benzinkutakat kártalanítani, de ezek csak a más f@szát szeretik a csalán közé verni. Nem baj, legalább ennyivel is kevesebb szavazójuk lesz áprilisban.