Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én bazdmeg, te normális vagy??
Ha még nem tűnt volna fel, NEM VAGYOK FIDESZES!
Nincs olyan párt vagy politikus akiben meg tudnék bízni!
A cigány alatt egyébként viktort értettem!
Mutatnál bárhol a világon térben- és időben helyet/korszakot, ahol a cigányokat közelebb lehetett vinni a társadalomhoz.
Ez egy ilyenfajta, szar, semmitérő parazita népség.

És a kormány, legyen az bármelyik is, csak azért nem veti a teféléteknek koncul a magatok hasznára, hogy elmondhassa magáról, hogy ők nem használják ki a lehetőséget.
Az elmúlt 12 év alatt semmit sem "tettetek" (a kormánypárt) a "cigánykérdés" vonatkozásában - sőt édesgetitek, tömitek pénzzel őket, mert a szavazatukra szükség van, a demokrácia ELLEN.
Nem fog tudni elfogadható - még ha nem is azonosulnék azzal - választ adni.
Ez csak egy libsi agymenés, mert a sokszínűség olyan jó, egészen addig amíg az ő lakhelyükön nem jelenik meg a sokszínűség!
A lauderbe sem jár egyetlen cigány vagy más szarszínű sem!
itt nálunk kb semmi sem nemzeti
Azért mert egy cigány adott a szarnak egy nevet, az még szar!
Csak a legostobábbak gondolják, hogy ennek az izének köze van a nacionalizmushoz!!
Csodálkozol rajta? Magyarországon "nemzeti" jelszóval minden mocskot letolnak az emberek torkán - és elvárják, hogy még tapsoljunk is hozzá.
a nacionalizmus a mostani időkben lassan nagyobb szitokszó lesz bármitől is, hiszen egy egységes hígfost szeretne mindenki a "különálló" nemzetek helyett
A fasizmussal csak akkor van baja, ha az nacionalizmuson alapszik, ha mint a legtöbb esetben, a jelenben a liberáldiktatúra képezi az alapját, azzal nem szokott baj lenni!
Tudtam, hogy tetszeni fog, nem veletlenul linkeltem. De a fasisztakkal mi a bajod? Bantottak teged?
Az első linked tökéletesen jellemzi a helyzetet - és ti, faszisták az ő szekerét toljátok. Pedig Horthy kipróbálta, és nem működött a dolog....
Ezek mind Független Objektív Sajtó!!!!
Rövidítve FOS 😂
Bogyó!

helyetted-neked hoztam ide egy pár sornyi gondolatot, neked ne kelljen ezzel fáradnod:

https://nepszava.us/orban-az-europai-unio-es-a-nato-elhagyasara-keszul-az-ellenzek-megsemmisiteset-helyezte-kilatasba/

Így ír egy elmebeteg, olyan elmebeteg, pontosabban egy hasznos idióta, akit már a jóoldali firkászok sem vállalnak fel:
https://hvg.hu/velemeny.nyuzsog/best_of_bartus_UD8SD0
A telexindexhvg24hunyugatifenyezalenyeg a fuggetlenseg szinonimaja,ja es a kormany elnyomja a szabad birosagokat mi? 😂
Az origó szavára lehet adni, kormánytól független lap, akik még sosem hazudtak, és pert sem nyertek ellenük! 😂 😂 😂
Hát lacám ezt pontosan jól írod(meghajlós) Bogyót épen ide sorolhatjuk(meghajlós)
nem is értem miért áhítozik az óriásmilkára (gondolkodós) Szerintem be is krepálna tőle 😂
Léteznek fényevő fajok, akik algákkal élnek szimbiózisban, de elég csekély tápanyag, így fejlettebb idegrendszerhez már kevés. Kizárólag primitív létformáknak elegendő 😋
És az miért baj? Valamivel be kell gyújtani a vegyes tüzelésűt. Ha nem lennének ilyenek, akkor bajban lennék 😁
Nesze Bogyó, ez a te diktatúrád.
https://www.origo.hu/itthon/20...
Az a baj, hogy nekünk ellenzékből is ilyen férgeink vannak!!
Ha kardnyelő is tolhatná lefelé a neon csövet. 😂
Állítólag a fényevőknek nincs a szervezetünknek semmi másra szüksége,mert olyan hatékonyan hasznosítják(meghajlós)
Egyik este kiszedtem a postaládából a leveleket.Másnap reggel ötkor megy ki,látom megrakva a postaláda.Mi a fax van benne?Hát balos szeméttel tömte meg valaki.De èjjel járhatott,nehogy valaki észre vegye.Elküldtem volna picsába. 😡
Nem nézi, hanem eszi. 😆