Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha tudod ertelmezni amit leirtam akkor tudnad hogy nem.
Mar regebben is leirtama palya es a piller kozt kell eltrafalni.
Vagy bekuldeni utaszokat.Felulrol sima bombaval nem.
Ugyan... ha az orosz ijesztgetni akarja az eu-t, nem ide fog atomot dobni 😅 hisz mindenki tudja, hogy ennek a nyugati libsik csak örülnének...
átvonuló terület veszne csak kárba, casus belinek viszont pont elég lenne, úgy, hogy a "nyugat" nem szenved kárt.
Az biztos hogy nem áll meg országhatárnál 😕 ahogy a infláció se 😂 a kurva anyát inflációjának 😆
Azért ki ne találjuk már hogy elpusztíthatatlanok a hidak........
Remélem
Igazad lehet, nyilván van olyan cuccuk ami bárhová is ejtik annak minden rossz hatása kikerül minket. 👍️
Jó, egyetértünk, de ki mondta? 🤔
Nem, de ha nem délebbre gondolják akkor idefolyik a világító víz, ha délebbre akkor max. a szél hozza ide az északi fényhez hasonlatos látványt. 😁
Ez igaz viszont az ilyen "elszólások" jelzésértékűek amolyan szondázások.
Mondom,az antonov hidat tobb honapig lottek GMLRS raketakkal mire annyira szetvitte a palyat hogy katonai teherauto nem mehetett ra.
De allni allt,mrg most is all.Szemelyauto is mehetett ra.
Pedig dedikalt legvedelme is volt.
Megis legfokepp ez meg a kahovkai hid miatt adtak fel herszont.
De ehhez massziv tuz kellett sokaig.
A kercsi hidon 40 tonna mutragya robbant fel.A vasuti ket nap utan ment,de a hidpalyat ami beomlott harom honap alatt ujragyartottak,es csak a fele ment szet.
Cefet erosek.

http://youtu.be/fxgWCsampJg
Mi jóba vagyunk velük.
Hát ja , de remélem a sok kutya ütő EU tag közül miránk szánalmasan közömbösek leszünk . Gondolom van írótállob tagja EU-nak Oroszok számára
Egyértelmű,ezért nem értem mi a szar köze van a dunához.lyukat bárhova csinálhat
ha atom akkor nálunk elsőnek paksnak megy, az kb telibassza az ország harmadát finomsággal
Atomot említ szóval mindegy Duna vagy 1 kilométerrel arrébb 🙄 egy kisebb taktikai is csinál 10 -15 km sugarú kört 😬
Na de hát ott sincs különösebben sok ember.Blahán több az ember mint a duna egész fővárosi szakaszán
Szerintem amúgy Duna kanyarok és rejtélyesen valamelyik fővárosra vagy nagyváros gondol . Amit fejtsenek meg a érintetek
Mondjuk erősen baromság a dolog.Sok ember a dunán?Mihez képest?Egy teltházas focimeccsen több az ember mint ami a duna egész vonalán tartózkodik.Ez úgy baromság ahogy van.
Duna csak nálunk van ?
még robbanófej sem kell csak pár tonna vas aztán pillérestől szétbassza
a mai gps bombákkal 20 centin belül megvan minden cél
A hidak pont tul szar celpont,mert massziv,fentrol lefele csak atszakit egy pontot,konnyu javitani,a trukkos ugy eltrafalni hogy a piller neg a palyatest csatlakozasaban csessze szet.Azt nagyon pontosan kell celoznia herszoni antonovszkij hid meg a kercsi hid is ilyen.
Bar erdekes hogy a 24 dnyeper hid miert all meg mindig?
azért ez erősen fábri show kategória
annyira is kell komolyan venni

a hidak jó célpontok lennének, kis energia igénnyel egész nagy szopatás
a hajó forgalom meg vicces ahhoz nem kell bomba pár láda porosodó rpg elintézné mindet
Tiszta mázli, hogy ide eszükbe sem jutna jönni 😆:https://index.hu/kulfold/2023/...
Fura olvasni hogy nem jó ..... váltsuk le ......... kis király ...stb utána kifizette a IMF , ezt ad azt támogat
Ez hogy áll össze a fejekbe ? Média működik vagy mi ?
Ha volna jobb azt értem valamit lecserélek jobbra ,hol van jobb ?????????
A naivitás maga foka hogy ha meg bárki is azt hiszi hogy majd ő szabadság harcosként nagyot villantan a globalizmus csúcsán 😂 😂 😂
Ez így van,én a 2000es években voltam pont ebbe benne,család tervezés ház felújítás stb,a tetőtérhez hitelt kellett felvennem,az állam egy forint segítséget nem adott,ha mindez most lenne aktuális fiatalként,nemhogy hitel nem kéne hozzá de még ki is fizetné az állam.3 gyerekkel csak a babaváró 10millát a zsebembe raknák és akkor ott van még a lakásfelújítási program stb stb.Lehet őket szidni(azért van miért)de soha senki nem tett még ennyit a fiatalokért.