Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is írt ilyet senki,ezt csak te emlegeted.
Na jó de hogy végzel ki kétszer?
Egyszer meghal,borzalmas szenvedés után.
Nade másodszor hogy?
Az angoloknál volt ez divat, először levágták komplett a répát és a zacsit utána felakasztották és addig folytogatták míg el nem ájult akkor újraélesztették és egy görbe nagyobb késszerűvel felvágták felfelé a hasát és kipakolták a beleit mellé utána még éltében elkezdték a végtagokat leszabdalni oszt elvérzett, pl. nagy eséllyel így végezte William Wallace és utána a filmben általa megdugottnak mutatott Izabella későbbi ellenfele is miután Izabella szintén fájdalmas módon végeztette ki börtönében a férjét nyakigláb Edward fiát akiről vélték, hogy ratyi volt, na őt a monda szerint seggébe döfött karddal végezték ki és kidobták cellája ablakából.
én az összes erőszakos cselekményért golyóelvonással kezdeném, még a randalírozó foci drukkereknél is
egy buli 1 golyó, ha utána észheztér még egy golyóval tud teljes életet élni, max egy kicsivel kevesebb cucc termelődik, a mésodik balhé után meg fog nyugodni, ha nem szúrja magát tesztoszteronnal akkor egész kezelhető lesz
Aki forintokért, és egy üveg savanyúságért megerőszakol egy időst, utána halálra veri, hidd el veszett barbár tudnék lenni. 😡Nem is gondolnád!!! 😡
Én most is nyugodt vagyok.
Ja,egyébként akartam én is írni,de aztán gondoltam fölösleges,mert mire én oda megyek addigra a bútoros elzsírosodott belsőszervei már bedobják a kulcsot.
Elobb lesz neked.
hát majd lesz 😆
mindent én sem tudok(kezeit széttáró) De biztos találnak rá megoldást(meghajlós)
ááá ezeknél nincs jó magaviselet(legyintős)
Nincs feszbukom.
Ketszer hogy lehet valakit kivegezni?
Egy nem olyan barbar.
Kicsit nyugodtabb lesz,nem fogjak idegesiteni a korulmenyek.
Jo hat most siman letagadja,de utana jon a gyarakkal meg szabadalmakkal.
Delen mar nem kell.
Azt, ha jó magaviseletért meg is feleznék, akkor is végzetes. 👍️😂
cserébe mondjuk megosztja ezt veled a fészbukon (kezeit széttáró)
kétszeres halálbüntetés jobban is hangzik(kezeit széttáró) meg még jobban visszatartó erő (meghajlós)
na akkor jönne el a végpusztulás, ha ezt az alapjövedelmet bevezetnék 😅
te meg minek örülsz? Net ott is lesz 😅
🤔jó.
Bocs Ini! 😀
Ha a tobbitol elvesszuk ini se maradjon ki.Egyenlo banasmod.
Ugye, lennének itt alternatívák, csak hát........
Ha a többitől elvennék, akkor Iniét összedobnánk szerintem 😂
Faszomat.
Fizessem hogy ini vakarja a pöcsét?
Ez már alapból el van cseszve,az a baj ha elveszel tőlük mindent akkor azt el fogják lopni tőlünk.Akkor ez mellé már kéne halálbüntetés a visszaesőknek,és akkor még legálisan írtani is lehetne őket.