Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert van ok rá. Kicsit tényleg fordítva gondolkodsz és a te életviteled tartod az etalonnak. Az elhizottság nincs összefüggésben az orvosok trehányságával.
durván be volt gyulladva a takaró hozzáért az is fájt
zoknit alig tudtam felvenni
leszedtem utána 3 nap múlva cipőben futkostam, bár minden lépést éreztem de nem volt vészes
20+ éve fogat húztam fonott zsinór + darab sín segítségével, az jobban fájt
azért hozzád műtétre nem mennék(gondolkodós) Lehet megvárnám azt a néhány hetet a sebészre 😅
eü vizsgálat
nálunk egy vétvételre több mint egy hónapot kell várni
sebészetre ha nincs nagy bajod heteket
mondjuk én leszarom mert amit tudok megoldom
nemrég pl a körmöm vettem le mert mindig begyulladt
egy vízpumpa fogó+ nehezebb gumikalapács megoldotta a gondot
meg az öregekkel is 😅
Hát abban tényleg a senkiházi magát felelőtlen megöregedéssel beteggé tevő a hibás, hogy az orvos nem jár be rendelési időben, le az ilyen társadalpmra veszélyes mihasznákka! 🧐
Bar most nincs kedvem kikeresni, de megtehti mindenki Magyarorszaggal kapcsolatban, hogy karos szenvedellyel elok, az elhizottak, a mozgashianyos eletet elok, a rendszeres eu vizsgalatot elkerulok mberek oriasi szama ellenere mindenki az orvosokban keresi a hibat.
Nevtseges.
Ugye ott bukott ki a bili(valahol jogosan)hogy munkaidő szorozva létszámmal,túl kevés a betegellátás.pont azért mert beesik 8ra kv kis traccsparti jöhet egy beteg majd megint egy kv aztán felhívom az asszonyt hogy adja fel a csekkeket stb.Aztén kijön hogy 6óra alatt 7beteg fordult meg.
Én már mondtam,háziorvost simán ki kéne váltani egy számítógépes rendszerrel.Ha beteg vagy,írod a tüneteket,a rendszer meg írja a gyógyszert a beutalót a tp.papírt......amire szükség van.A még meglévő háziorvosokat meg elküldeném a kórházakba betegtologatónak vagy ápolónak
nálatok mi a lóf@szt csinál a háziorvos napi fél órában? Nálunk jó ha havonta egyszer bejár bár még eddig nem derült ki, hogy miért 😅
Felmarkolja a havi két millát a 2 aszisztens meg egyébként csinál mindent helyette. (kezeit széttáró)
ha még 1szer megszületnék háziorvos lennék még a fizuért sem kellene bejárnom mert utalják(kezeit széttáró)
na legalább a tenger pénzünkért bejárnak néha az orvosok(gondolkodós) Kevéssel találkozni a kórházakban inkább, nővér meg beteghordó aki ellát mindent és csinálja az orvosok dolgát(kezeit széttáró)
baszod ezeknek annyi muníciójuk van, hogy a fölösleggel már saját magukat is bombázzák(kezeit széttáró) Valahogy el kell fogyni a napi quótának(kezeit széttáró)
Így van és ettől függetlenül magához az elszámoláshoz nincs köze, egyébként én inkább a házuorvosoknál vezetném ezt be, nálunk kettő van és egyiket sem érdekli a rendelési idő, a miénk a napi 4 órás időintervallumnak az utolsó félórájában esik be és csak pár beteggel hajlandó foglalkozni. Az lár, hogy miképp dolgozik már szóra sem érdemes, minden komolyabb esetnél beutaló helyett amit nem is nagyon ad a magánt javasolja.
mint a régi cégemnél:
ha késik valaki lesz egy piros pötty a neve mellett az adatbázisban
aztán ugrik a jelenléti bónusz
Nem valószínű, hogy az alapján számolnának el bármit is, nagy eséllyel egy különálló pusztán ellenőrzést szolgáló rendszer lenne, ugyanezt vezették be nálunk is 4 éve és kártyázni kellett, de az elszámoláshoz semmi köze nincs azóta sem, a targoncások használják, de mi nem pedig állandóan fenyegetnek szankciókkal.
https://index.hu/belfold/2023/...

Ennek csak örülne feleségem. Dupla pénzt kapna, mert 8 órás munkaidő nem létezik. 10-12 óra a munka de csak 8 órát szolnak el. 24 órás műszak 36 órára is kitolódik rendszeresen, az sincs elszámolva.
Ez a fasz pintér azt hiszi hogy ahol ennyit számolnak el ott csalás van, pedig ez a valóság.
De én csak örülök, mert akkor lehet hogy nem tudna csalni a kórház vezetése a munkaidővel, ha elektronikusan van könyvelve.
Akkor csak én vagyok lemaradva
Azt tudtam hogy néha néha vannak kisebb belövések
Csak én értelmeztem úgy hogy azért ez nagyobb
Taktikai pont egy erőcsoportositast tarol le husz negyzetkilometeren.
Kiszorodas minimalis.
Idealis egy krim elleni offenziva megakasztasara.
Teny hogy a husz negyzezkilometer es korulotte lako polgiknaknak szar napjuk es evuk lesz.
Már elsőre sem értettem a hop hop-ot mert ezt a várost régóta érik lövések és ettől még nem eszkalálódott jobban mint előtte. Még jóval beljebb is voltak ritkán robbantások, drónok és nem lett tőlük semmi extra, ahhoz, hogy atomot dobáljanak szerintem az kell, hogy az ukrik a krímet komolyan veszélyeztessék bár azt sosem lehet biztosra tudni, hogy miért lenne hajlandó bármelyik is megnyomni a gombot.
Na mégse olyan nagy a baj 😂 de azért komoly baki
https://www.vadhajtasok.hu/202...
😂
Baszki ezt a paki akcentust.

https://youtube.com/shorts/Ext...
Ott,e
Bekapcsolod a feliratot, majd a fogaskerékre kattintva és a megnyíló menüben a Feliratok sorra kattintva lehet automata fordítást kérni rá - és akkor google fordító jelleggel a felirat "tört magyar" lesz.
zotyám nem bekapcsolni nem tudom azt sem tudom, hol keressem 😆
Igazából sosem kerestem mert nem tudtam, hogy létezik ilyen 😅