Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk egy javelint elpazarolnának rá mert minimum btr-nek nézik. 😁
Csalinak sem?
akkor gyorsan kell még hízni 20 kilót aztán nem visznek el a csatába mert mozdulni se tudok majd
Mindig mondta Orosz ez a vörös vonal aztán meg az aztán azt is tolta de ha nem tudja hova akkor mi lesz
Itt a lényeg nem az hogy mi a igazság pl most hogy sarokba szorították a Oroszokat hanem
Ha nem lehessen hivatkozni a hogy na ugye csak meg mondtuk hogy ez lesz
De hát a kényszer cselekedetet nem nehéz meg jósolni 😂
Tuti hogy egy kopasz ember fejét meg birizgálom egy hosszú fűszállal az oda csap vagy megvakarja 😂 mindenki próbálja ki de én meg mondtam előre 😊 😉 ennyi 😂
Nekem is úgy tűnik hogy szándékosan ki akarják ezt provokálni.
Ez addig igaz amíg nem csűrik csavarják
Belép a háborúba és el megy csatázni ukrán területre
Oroszok meg majd "véletlen" meg Lengyel területre lőnek ha már úgy is csatázni akarnak .
Erre Lengyelek elkezdenek visítani hogy támadás érte a területüket , és szeretnének élni a nato lehetőségeivel mivel nato tagok . És akkor mehet mindenki vigéckedni . Itt a most a fúrás faragás megy hogy úgy TŰNJÖN hogy nincs más választás menni keljen ..........................persze mi nem akartuk ezt (Európa) de látjátok csúnya Orosz már nem hagy más választást
Még az is meg mutatja ezt hogy Ukrajnának adni fegyver jó ,Orosznak adni rossz (kommunikálásba ez van)
És kész is 😬
Nagyon gyorsan lehet valtoztatni a nato alapokmanyokon.A vegen meg nekunk is masiroznunk kell a frontra.
A vicc az hogy meg igazoljak is a ruszki propagandat a nato terjeszkedesevel.Olyan szinten erositik a posztszovjet terseget csapatokkal mar 2008 ota.Itt sajat ujsagiroja tornaztatja a kirby-t.

http://youtu.be/elNBIT_kjfQ
Lengyeleknek történelemből olyan utált a Orosz mint nekünk a román
Történelem, minden csak a folytatása a régóta le nem zárt gondoknak, vajon kié volt ukrajna nagyrésze, vajon ki ellen harcoltak többször is együtt és egymás ellen, és akkor még ott van, hogy vajon mivé válhat az egész ha hagyják, vannak kérdések ennél sokkal bonyolultabbak is.
Mi a picsát vergődnek azok is?
Ráadásul az uktán még genyo is. Csak addig értékeli a lengyeleket majd amig segit harcolni nekik.
a lengyelek nagyon nem szeretik a ruszkikat
minket anno majdnem megvertek amikor oroszul kérdeztünk valamit( régi rendszerben azt gondoltuk ott is oroszt tanul mindenki)
amit én sem értek hogy az ukránul beszélő oroszokat miért pártolják ennyire, hiszen egy kutya kölyke mindkét nép
Na de miért, mit izgatja a lengyeleket a koszlott ukrán? Rá fognak baszni addig buziskodnak.
Ha egy nato tagot nem támadás ér hanem ő támad akkor a nato nem lép be automatikusan tehát jó esetben akkor 3 fél lesz a háborúban.
Én itthon is mondom,biztos vagyok benne hogy lesz,a kérdés hogy mikor.Fél év,egy,öt.....de szerintem lesz.
Ez így van.
De, elég sok infó van róla és minő érdekes, az akkori nagyurak tehettek róla mint gyakorlatilag mindenről minden korban. A népi lázadozás meg általában bosszú az elszenvedett sérelmekért így nem véletlen ha vérbe fordul az addig tehetetlen düh.
a változás mindig elkerülhetetlen, esetlel elodázható egy kis ideig
amúgy azt érdekes módon senki sem boncolgatja hogy is került oda az ország hogy a buzi osztrákok legyenek az uraink
szerintem ha összeszámolnánk többet volt nem magyar királyunk mint magyar, szóval nagyjából semmi értelme ennek a nagy népi lázadozásnak, hiszen szeretett vezéreink nem csak most gecik hanem nagyjából mindig is azok voltak 😂
Nem, nem lehetett volna, aki hatalomban van az igen ritkán hajlandó lemondani róla békésen.
én azt gondolom kardozás nélkül is meg lehetett volna oldani, csak a népben genetikailag az van hogy inkább ütünk aztán majd lesz valami és majd utána agyalunk ha nem tetszik az a valami
ez az 1848as buli amúgy példa értékű az összefogás terén, csak túl nagyot mertek álmodni, szerintem ekkora összefogás és támogatás mellett politikai úton több eredményt el lehetett volna érni
Rövid távon ritkán, de hoszútávon beérnek mint ahogy az összes lázadás, nemrég néztem egy ismeretterjesztő valamit a kozépkorról ahol a várak történetét és létük értelmét vesézték és ott néztem amit mellékesen jegyeztek meg, hogy alig 200 év alatt helyi parasztok 1100 várat romboltak le lemészárolva az őket sanyargató urakat is, akkor nyilván leverték mindet, de hosszútávon a nyugati urak kénytelenek voltak kiegyezni a szegényekkel különben nincs aki dolgozzon rájuk, nálunk az 1867-es kiegyezés 48-nak volt köszönhető, az más kérdés, hogy az uraink nem tudtak élni élni vele és elvadították a többi nemzetiséget aminek ugye ismerjök a következményét.
abban nem tévedsz hogy el sem kezdtem volna az egészet, hiszen jó eséllyel a disznószart túrtam volna a földeken
amennyi ismeretem van ezek a lázadozások eddig nagyon ritkán vezettek bármire is, hiszen kicsiben nincs értelme nagyban meg nem lehetett volna csinálni
itt is ha csak az osztrákokkal kellett volna faszt méregetni még talán lett volna esélyünk de ahhoz az egész osztrák felsővezetést ki kellett volna nyírni s elfoglalni osztrákiát
de ha ezt tesszük mennyivel lettünk volna jobb az osztrákoktól?
Háááát gondolom Te minden korban simán lefeküdtél volna a mindenkori hatalomnak másokat szidva amiért lázadoznak a sorsuk ellen. 😆