Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jol mondja sandor.
A wagner olyan melyen be van kotve az orosz haderobe hogy ihaj.
Nem valószínű, hogy tényleg kivonulnak, maszkirovka vagy csak sima zsarolás.
Ki vonulnak
https://www.vadhajtasok.hu/202...
De sok értelme volt ,ott meg halni mindkét oldalnak
Vicc ..................és van aki ezen hízik
Nem is fog sokáig élni........vagy igen, de akkor más nem.
Borzalmas volt. Néha jártam arra régebben (ki vezet az 54es útra) de katasztrófa volt. Ősszel mondta kollégám, hogy felújitották. Nosza ki is próbáltam. Már az idén is 😉
orgoványiban néha voltak 20-30 centi mély lyukak
Szeretem azt az útat. Jó kanyargós, és fel lett újítva néhány éve. És most már Izsák és orgovany között is új út van, ugyanígy kanyargós.
régen jártam arra az fasza hely(meghajlós)
kiskőrös-izsák kb 20 km távolság, legalább 30 kanyar van a puszta közepén
van ami 90 fokos.....
A tekkkknikás egyenesek földje!!
kanyar az nincs viszont a táblák le vannak gyártva túlárazottan minden bennfentes szereplőnek jut belőle egy kicsi 😅
Alföld. Még hajlatnak sem mondható ív előtt kint a piros-fehér nyílfejes kanyarulatjelző tábla. Amikor először mentem arrafelé, a tábla után mindig kerestem, hol a kanyar, amit jeleztek.
parkoló keresés a melóhelyen volt 5 perc 3 falun átmenni, 2 vasúti átjáró
robogóval gyorsabb voltam mindig mint kocsival
Ezt ismerem. Melóhelyem a város túlfelén 10 perc volt biciklivel, 10 autóval - télen 15. Autó beindít, jégkaparás, kapu ki, kiáll, kapu be, melóhelyre sorompós behajtás... biciklivel meg huss 😁
Ez igaz, de a mostani jólétben erősen lecsökkent a számuk... az a pár kapuzárási pánikos papagáj, ami az ucsó 10 évben előjött, nem pótolja.
Pécsi após mikor itt volt autóval 90 környékén, nem mert vezetni a városban 😅 fura volt neki, hogy itt úgy vannak tele az utak biciklivel, hogy 1 bicós - 1 szünet 😅 még egy kereszteződésen se mert átmenni, mert számára ezek "mennek össze-vissza" Mondtam, itt az a stílus, hogy menni kell, oszt' majd szétrebbennek, nem kell mindet megvárni 😅
fogyókúrás program része volt
amúgy 50 perc volt háztól a cégig, kocsival meg 25
Egyik kb. 45 éves targoncásnak 3 éve van jogsija, tanyán lakik úgy 12-13 km-re a cégtől és 15 éve dolgozik itt és a jogsi előtt gyalog járt be vagy néha hozta valaki, bringája sem volt.
Mondod ezt pont te,alföldiként.Hisz ott mindenhova biciklivel járnak.
Ugyan már, senki sem jár 20 km-re biciklivel dolgozni... az nálad csak egy fitt-fellángolás lehetett, gondolom, eredménytelenül, mivel abba is maradt 😃
pedig így volt, kibaszott fitt voltam le is gizdultam 110 kilóra, mindenki azt hitte beteg vagyok
én értem, hogy mire próbálna gondolni, de akkor sem attól fáj a segge valakinek a biciklin hanem attól ha nem szokta meg a nyerget. Én szimóval jártam ki a buszmegállóba onnan busszal a suliba. Én 14 éves koromtól nem tekertem biciklit. 14 éves korom után már nem is volt biciklim, motorom volt.(meghajlós) Elszokott a picsám a nyeregtől. A suliban viszont mindig voltak szervezve több napos bringatúrák na oda rendszerint elmentem(meghajlós) A nyereg az első nap mindig feltörte a picsám, a második nap nehéz volt visszaülni a nyeregbe aztán a fájdalom elmúlik ahogy szokja az ember(kezeit széttáró) Olyan ez mint amikor az ember ki megy kapálni a kertbe hirtelen felindulásból aztán másnap tiszta hólyag a keze. Na a 3-ik napra bekemémnyedik az ember marka hozzászokik a munkához, pont ugyan ez van az ember seggével is. (kezeit széttáró)
hagyá má a hülye dumáddal te egy évig 40 km tekertél naponta, megkerülted volna a földet kanapé király 😅 Az, hogy neked mi miért fáj nyomonkövethetetlen, te születésed óta hullasz szét, még csoda, hogy maradt belőled valami. Normális ember 50-60 éves korától kezd szét hullani addig hozzávetőlegesen fitként éli az életét 😅
Ini arra gondol hogy minél intenzívebb a tekerés,illetve minél erőteljesebb, annál inkább kisebb a segged terhelése,mivel a folyamatos erőkifejtés hatására az is emelkedik.
egy évig bringával jártam dolgozni 2x20km távot, aztán még volt hogy este letekertünk az asszonnyal még 2x15-20 km távot
de igen 10 órákat sosem tekertem egy menetben, bár gyerekként kb egész nap a bringán ültünk
nekem a seggem mindig is fájt általános sulisként foci közben seggbe rúgtak, aztán eltört a farok csontom és ferdén forrt össze, azóta bármin ülök mamin nincs 10+centis szivacs azon fáj a seggem, pl az irodai székeken ha kell ülni 2 órát úgy fáj a seggem hogy majd beszarok
szóval ez egész jó indikátor nekem ez a farokcsont
amikor ilyen 20as tempóval mentem sokkal jobban fájt a seggem mint amikor 25-27tempóval mentem, a montinak ez volt a kényelmes tempó, de ha asszony is jött ő csak 20-22 tempót bírt csak