Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Feladom mára ......majd személyesen visszatérünk rá, ha viszem a kecskét.....nekem bekakált a padom.
hayakend,

Segítenél?!

Linkeltél és az utána 3-5 válaszomban mi nem volt a segítség?!
de a számláló meg megy normálisan.... :S értem
Teljesen jól emlékszel! De attól hogy belinkeltem neki, attól függetlenül korrektül elmondhattad volna hogy miért nem ajánlatos aktiválni. Mint irtam, nem a szakértelmeddel volt a gond, azt egy pillanatig sem vonom kétségbe. De azért mert segíteni akartam neki, nem kéne úgy viselkedni mint akit a seggedből húztál elő.
Én továbbra is szivesen olvasom az épitő segítő jellegő hozzászólásaidat, hisz örülök hogy törődsz velem hogy (ahogy szépen kultúráltan megfogalmaztad) nehogy hülyén haljak meg.
csopy,

Nem fog. Annyival mutat kevesebbet, amennyit bekalibráltál most...
Mert a kilométer számláló nemfog normálisan mérni?
Hayakend,

Lehet rosszul emlékszem, de nem te segítettél egy linkkel análkül, hogy megkérdezted volna milyen a motorja?!
"De hogy ne az legyen, hoyg biztos nem tudom a választ a kérdésedre vagy nehogy hülyén halljál meg és tovább tudjál másnak segíteni, mint aki annyit ért hozzá, mint pl én...."
Erre csak annyit, kérdezett valamit, amire kapott választ. De ha a már akkor normálisan válaszoltál volna, akkor semmi gond. Elhiszem hogy a világon mindenhez értesz, éshidd el.....iszuk szavaidat mester, mégha teljesen degradáló paraszt stíkusban adod önmagad!
csopy,

Arra figyelj csak oda, hogyha a fogyasztást számítod, akkor a beállított értékkel a megtett kilómétert meg kell növelni...
Köszi szépen! Már be is állítottam :D
Hayakend,

Nekem pont annyira van itt jogom szar stílusúnak lenni, mint nektek értetleneknek....
Hayakend,

Idézet:
"Nem a szakértelmedet kétlem, a stílusod sz@r."
Öndicséret büdös! Nem dereng hogy bárki is " ilyen szarnak" nevezett volna, de csípem ha valakinek van önkritikája!
Csak annyit hogy nem kell lekezelően válaszolni, mintha rajtad kivűl mindenki segghülye lenne. A kimeritő válaszodért hálás köszönetem.
Értem. Köszönöm az infót, viszont azt tudom, hogy van benne ez a sebességmérő kis kütyü. Belehet vele állítani hogy pontosan mérjen az óra, csak nem tudom, hogy hogy :D
Hayakend,

Hát én már csak ilyen szar vagyok...
Kérdeztek, leírtam a választ - szerintem értelmesen. Aztán elkezdtek kötözködni, hogy akkor miért nem lehet használni, ha gyújtásmodul van hozzá, meg akkor miért van benne, ha nem lehet használni, meg ha nem tudom, akkor mondjam azt, stb...

1. volt egy kérdés, anélkül, hogy tudnátok mi a helyzet, adtátok az olyan tanácsokat, amitől akár tönkre is mehet a motorja
2. nem volt eredetileg szó gyújtásmodulról (csak PC3USB+QS), így a válaszomban sem volt benne, hiszen nem arról szolt a kérdés
3. leírtam, hogy pl. milyen modellek esetén nem szabad használni, de ne várjátok el, hogy a futó 200 modell-t felsoroljam melyikbe igen és melyikbe ne (tudom, most azt mondod magadban, hoyg biztos ezt sem tudom, csak nem merem leírni)
4. lehet nem is tudom tényleg a választ és neked van igazad
5. azt, hoyg kivel vagyok puszi pajtás, azt meg gondolom eldönthetem én. Aki meg máshoz jár, az mással puszipajtás.. ilyen az élet. Persze eladni dolgokat könnyű.. segíteni már nem annyira.

De hogy ne az legyen, hoyg biztos nem tudom a választ a kérdésedre vagy nehogy hülyén halljál meg és tovább tudjál másnak segíteni, mint aki annyit ért hozzá, mint pl én.... szóval elmondom miért van benne és miért van eltiltva:
A Power Commander IIIUSB közel 10 éves modell.
Amikor ezt a modell "létrehozták", még nem volt a piacon számottevő 2 injektorsoros motor. Gyprtották a PC-t, aztán egyszer csak elkezdtek megjelenni az ilyen modellek és ezeken a modelleken nem működik megfelelően a gyorsváltó funkció. Mivel a motorosok nem vették figyelembe az erre vonatkozó ajánlásokat, azért a Dynojet úgy döntött, hoyg egy bizonyos belső programtól tiltja ezt a funkciót. Vannak olyan PC-k, amivel ezt fel lehet oldani egy programmal és vannak olyan PC-k, amiket még ezzel a programmal sem lehet feloldani, hanem hibakódot ad (Connection Error X00....). Ezt szakszer vízben megoldható, már akinek van erre megfelelő eszköze.
Kb a gyújtásmodul fordulatszám kiterjesztése is hasonló problémát okozott, mert az idióta felhasználó használta agy nélkül. Ezért ezt a programot meg sem találod sehol, csak olyan a hivatalos importőröknél.

A tavalyi évben 10-12 motor volt nálunk olyan, akiknek eladta a sok okos kereskedő meg hozzá értő szakszervíz, akik természetesen tudnak Power Commander-t is beállítani, aztán csak szétrugatták az emberrel a váltót vagy nem működött rendesen. A tavaly elötti év csúcspontja az volt, amikor egy két injektorsoros motoron feltették PC-vel a gyorsváltót, ami amúgy nem működött volna, dehogy biztos ne működjön a húzó kapcsoló helyett még nyomót is raktak fel. Gondolom attól akartak megszabadulni. Persze ember panaszkodott, de a megoldás, hogy rúgd be rendesen.... hát szét is ment a váltója... És még sorolhatnék rengeteg "szép" példát akár a pályázók közül is...

De visszatérve az eredeti dologra.
Két választás van:
1. ha nem tetszik a stílusom, ne olvasd... bár az infó azért kellene neked is...
2. ha gondolod, nem írok többet ide.. ez is jó megoldás

Melyiket szeretnéd?!
AGO!
Pobléma lenne az értelmes válasz? Ne ezt a marhaságot linkeld, elég azt mondod hogy nem tudod, vagy ird le normálisan. Biztosan nagy szaki vagy, de amilyen hangnemben néha ideirkálsz az nem semmi. Bár lehet az a probléma hogy mi még nem padoztattunk nálad motort, mert azokkal olyan puszipajtások vagytok mint ha ezer éve cimbik lennétek.
Nem a szakértelmedet kétlem, a stílusod sz@r.
Hayakend,

Na akkor bemásolom neked is UJRA:
"Note:Requires Additional Dynojet Products for Quickshifter Kit to function, Call Dynojet for more info at: 1-800-992-4993"
De ha állítólag nem lehet használni, akkor a Dyno miért gyárt és árul hozzájuk ilyen kiegészítőt? Vagy pl. a 2008-as R1 is egy injektor soros?
csopy,

A rendszámra emlékszem. Szerintem ez egy olyan emberé volt, aki 2 évig használta pályán is...
igen UIU-010 az a rendszámom
Ádám Péternek hívják.
Hát ezt így meg nem mondom, hogy kitől, meg 3 hétig volt nála a motor, akitől én vettem
csopy,

tied volt az uiu010 vagy valami ilyesmi?!
Kitől vetted, úgy hamarabb megtalálom...