Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi Ago! Valószínűleg akkor az injektortisztítást is nálatok végeztetném el, ha egy füst alatt mehet. Jelentkezem akkor nemsokára, főleg, hogyha motorozható idő lesz.
Kawaroli,

Próbáltam segíteni, de....

Ha az eladáshoz FELTÉTLENÜL szükséges a CD, akkor adok 1et, mert csak dobálom ki őket...

És csak most mondom, hogy nem adom fel postával....
dzsoki,

Elméletileg nincs semmi dolgod előtte, csak legyen rendbe a motor (légszűrő tiszta, gumi rendben, .. illetve:
Nagyon sok olyan motorral találkozunk, ami injektor "gonddal küzd" a "KIVÁLÓ" minőségű magyar benzin miatt. Szóval ha jót akarsz, akkor kitisztíttatod az injektoraidat. Nekünk is van injektor tisztító és tesztelő gépünk, de sok felé találsz ilyen cégeket.
Megelőztél
Szia!

A CD nincs meg, usb kábelem van hozzá, bár ez szabvány akármelyik mini usb jó hozzá. A telepítő CD-n lévő program meg letölthető a powercommander weblapjáról.

Postázni nem postázom szívesen, budapesten vagy pécsen viszont átveheted bármikor. Te hol laksz?
Szia Ago!
Elbizniszeltem Sáth Z. FJR Two Brothers kipufogóit a hozzá való PC-vel. (Fent van a honlapodon a ranglistán.)
Visszaolvasva a topikot, úgy látom, az lesz a legértelmesebb dolog, hogy miután felraktam a dobokat megkereslek a PC-vel az injektorhangoláshoz. Kérdezem, hogy van-e még előtte valami teendőm, beszereznivalóm és, hogy van-e rá kapacitásod a szezonkezdet előtt, mondjuk február vége felé? Semmi különös "fejlesztési" célom nincs vele, csupán az optimális beállítás.

Köszönettel,
Bocs !
Csak még friss hús vagyok itt! Azért nem vágtam!
bandita799,

Miért lenne nálam?!
Te írtad, hogy kell neked hozzá még a CD meg a kábel is. Erre írtam a véleményemet rá... PONT.
Szevasztok!
Most akkor nálatok van a power commander a Kawa zx636r-hez vagy a Kawarolinál?
Üdv.:Bandita
Köszi Ago! Ha nem gond kicsit matekolok még a dolgon és néha fel tennék néhány kérdést még röviden!
Üdv
bandita799,

A telepítő lemeznél frissebb program van a Dynojet (Power Commander) weboldalán..
Az adatkábel egy sima USB kábel....
Szia! Érdekelne a power commander,de kellene hozzá a telepítő lemeze is és az adatkábel is. Megoldható?
Még egy kérdés posta utánvételesen megoldható-e?
Üdv.:Bandi(ta)
Szia!

Megvan még. A térképet a powercommander oldaláról töltöttem le (acrapovic slip on, bmc szűrő), de ago motorsnal teljesen egyénre szabják neked. Az ára 35 ezres.
Szeva Kawaroli!
Megvan még a power commander-ed a kawához?
Mennyi az a olcsó?
Csináltattad a térképet vagy te szerkeztetted?
Üdv.:Bandita
*s
Köszi. Cere nem érdekel.
Esetleg csere nem érdekel? WP rugós tagra?
conquistador,

nem kevés kérdés volt, de megpróbáltam mindenre válaszolni...
Küldtem még egyet, hát ha!
conquistador,

A te e-mail címedről nem kaptam!
Szia Ago!

Írtam neked egy mailt az adatlapomon szereplő címről!

Üdv
Eladó Kawasaki ER6-hoz PC USB III! http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Nem tudom, hogy a mód kiosztásban van e különbség, de érdekel, hogy mit tapasztaltatok a különböző módok tekintetében. Köszi!
daVeFR,

Nem emlékszem, hogy 750-est mértem-e.. de 1000-es asszem..., meg talán Busát vagy B-King-et...
Szia Ago!

Mértél e már SDMS-es GSX-R750-et különböző módokban? Ha igen, érdekelne a gyakorlati tapasztalat, hogy mi a különbség A-B-C között. A marketing rizsa egy dolog, de számok nem hazudnak.
Köszi!