Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ddt500,

jaaah.. azzal még el...
Szia, köszönöm a gyors választ. És ha csak behangolás lenne, akkor az mennyi lenne? Üdv. Tamás
Sejtettem. Egy Golffal még talán elbírsz nem?
ddt500,

Az is meg a másik vidón is... ( a két zöldség nevűn...)
Ez nem te vagy Ago?

Tom001,

PCV beszereléssel, beállítással: 127KHUF.
Kb 2 óra mindennel együtt és meg is várható, persze ha van raktáron hozzá PCV.
Sziasztok! Ha szeretnék a motorkámba ( Suzuki Gsx-R 600 K4 + komplett Bodis rendszer ) egy Power commandert, az mennyi volna behangolással együtt? Illetve mennyi idő alatt volna meg az egész? Úgy értem, vidékről mennék, helyben meg tudom várni, vagy rendeljem meg, szerejem be, és csak hangolásra menjek oda vele? Köszönöm a választ előre is.
VIK-001,

igaz...
ZX9ben volt igaz?
KertAce,

Amikor tápod adtam neki és nem világított rajta semmi, akkor azért voltak kétségeim....
De amikor a mi szervíz eszközünkkel felgyúlladt a zöld LED, akkor már "tudtam", hogy feléleszthető....
Neked meg volt a "tanuló-pénz"
ZOZÓ,

Ne is tedd... nekem is volt hasonló elektronikám, ami tudta a 16000-et, de én talán 13500ig engedtem el...

Nem nagyon látom értelmét a nagyobb fordulatzsámnak, csak olyan motor esetén, amelyiknek még ott emelkedik a teljesítménye vagy nyomaték.
Különben azon kivül, hogy szétesik, nem sok értelme van.

Nekem is csak azért volt ennyire felemelve, hogyha versenyen kellene még pár méter, hoyg ne kelljen feleslegesen fel majd vissza váltani, akkor tudjon tovább pörögni kicsit...
Kösz a gyors segítséget Ago, tökéletesen műkszik a PC.

Kipusztítom a katalizátort és viszem a vasat.
Én sem, nem szeretném széthajtani,
ZOZÓ,

Igen.. a készülék tudja azt.... mondjuk én nem merném kipróbálni, hogy leforog-e addig..
Hali AGO ,azt gondoltam hogy nem dísznek van . Csak arra voltam kíváncsi hogy lehet e ettől hogy a fordulatszám fel van húzva 16000 re? Köszi a választ.
Mert az alkoholon és a nőkön kívül lóerőből sincs soha elég.
badzoli,

Minek beállítani, ha 107,2LE keréken?!
ZOZÓ,

persze, hoyg ér valamit, hiszen azzal működik most a motorod...

"Állítani" lehet, bár csak ha jól emlékszem 4 darab előre programozott "gyújtás" térkép van benne és csak ez a 4 közül lehet válogatni.
Meg mintha lehetne beállítani a letiltási fordulatszámot is...
A PC itt van már szatyorban, csak be kéne tenni, meg padon belőni. Holnap délután hívlak.
KertAce,

OK!
badzoli,

1-2 héttel elötte...
Pár ez a PC beszerelés.... ha hozod, az más... de ha tőlem szeretnéd, akkor lennie kell raktáron...
Köszi a segítséget Ágó!
Hali, Ago lenne egy pár kérdésem hátha tudsz segíteni. Van egy 96 os ZX6R Kawám . Amikor vettem ez a gyújtás elektronika volt (van) benne. A kérdés , ér e valamit és lehet e állítani ?
Ago, holnap délután beviszem hozzátok a halott Commandert.
Ágó!
mennyi időre előre kell bejelentkezni egy PC3 beszerelésre, meg beállításra?