Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, igényel.
Ha a PCV-ön nincs jó alap térkép, ami igazodik a motorhoz, akkor lehet soha az életbe nem fogja magát jól beállítani.
Valaki esetleg képben van, hogy Power Commander V Auto Tune-val igényel különösebb beállítást, fékpadolást vagy az Auto tune intézi?
Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Honda VTX 1800 vs. p.C. 5?
Gondolkodom a dolgon,csak igazából lövésem sincs,kb. mi várható teljesítményben.

Előre is köszi!
sziasztok! YZ250F 2018 hoz keresek yamaha gytr power tunerrel rendelkező illetőt, vagy eladó használt power tunert (yamaha gyári)
Eladó használ Bazzaz Z-Fi TC (kipörgésgátló, gyorsváltó, injektor vezérlő rendszer) térképváltó/érzékenység állító kapcsolóval Honda CBR1000RR (2004-2007) motorhoz.
Ára: 140.000HUF (eredeti ára: 307.110HUF)
2005 Kawasaki ZX-6r Powercommander V használható 2008 kawa modellbe ?
Jaj látom hogy nem is most írtál, nem sokat járok ebben a topicban, de köszi a választ!
Áh végre egy vélemény :D köszi!
Nekem a GSR alapból nem egy idegbeteg jószág, kíváncsi vagyok mit hoz ki belőle
Azt nem tudod, hogy csatlakoztatott lambdaszondákkal lehet használni vagy teljesen kizárja a rendszer?
Ha felrakok egy a tipusnak megfelelo mapot, mert találtam ilyet. Azzal nagy hibát nem követek el ?
Van ami megfelel tipus, evjárat, gyári kipufogo és légszuro.
Nagyon szélsőséges beállítás kell ahhoz, hogy károsítsa a motort. Vagy is igazándiból csak akkor megy tőle tönkre ha nagyon szegény a keverék de az hamar kiderül mert marhára melegszik a blokk.
Ha nagyon dús akkor is leginkább csak rángatni fog, fuldoklik meg kormol. De azt meg érzed/látod. Vidd el fékpadra ahol megmérik az AFR-t. És ha benne hagyod állíttasd be.
Tudom, hogy kicsit off leszek, de azért témába vág.
Most vettem egy motort(vzr1800R vagy m109r ahogy tetszik, 2009-es), amiben van egy fi tuner pro (Fit-s01). Utólag derült ki. Mielőtt kiszedetném kicsit utána néztem és nem tűnik rossznak a dolog, bár én nem szeretem az ilyen dolgokat.
Leírás szerint lett berakva az látszik. Nem az előző tulaj rakatta bele, sőt nem is tudott róla, állítólag, bár 7 év alatt azért cserélt akkut, látni kellett volna. Én meg nem is kerestem, mert a tuning kérdésre a válasza 'nem' volt. Na mindegy. Minden gyári rajta. Ő nyílt kipufogóéggel vette, amit vissza is cserélt. A rendszer gyári volt csak a kipufogó végei voltak nyyíltak. Ezt ide is adta nekem. Valószínűleg az ő előtti tulaj csinálhatta.

Én úgy vettem észre, hogy az átnézés során a o2 szenzorok szét voltak húzva, innen meg egyenes út vezett a kereséshez. Szereztem usb kábelt, meg néhány mapot letöltöttem hozzá. Van olyan map, ahol a commentbe be van írva hogy gyári kipufogó, gyári légszűrő ez eddig jó és széthúzott o2 szenzor. Van még pár map, de az o2 szenzor csak itt van megemlítve. Itt jön a kérdés: lehet használni összedugott o2 szenzorral is? Figyelembe veszi a lambda szenzorok jeleit vagy a széthúzástól függetlenül teljesen ki van iktatva? Mindegy, hogy összedugom vagy széthúzom? Ha map1-nek a zero map-ot állítom be, ami ugye azt jelenti, hogy a gyári beállítások lesznek érvényesek, akkor mi van a lambdaszondával?
Ja igen, hogy szokták a kipufogó pillangószelepét kiiktatni, annak leírás szerint teljesen nyitott állapotban kell lennie. A szelep meg van meg a bowdenek is, úgy hogy nem szerelték ki, gondolom nem vették le róla a pillangószelepet és tették vissza dísznek.

Kicsit sokat kérdeztem, de érdekel a dolog, nem csak használni szeretném. Azt is gyanítom, hogy valószínűleg a nyílt csőre van map feltöltve és nem a gyári szerkóra, ez okozhat esetleg károsodást? kb. 8000 km ment vele a volt tulaj a végeg cseréje után.
Kawasaki ZX-10R 2004-2005hoz Power Commander III USB elado, 40e forint.
1250 Bandit, gyári kipuff, gyári szűrő: nagyon.
HelloNorbi! Dehogy adtam el,csak fejlesztettem és ezek már nem kellenek!
Sziasztok!

Gsxr 600 k6-hoz gondolkodok Pc-n. Akik jártasak a témában,használnak is, azoknak szól a kérdés, hogy mennyire észrevehető a teljesítménynövekedés? Gyári kipuff, gyári légszűrővel. Végh Jana elérhetőségét kerestem, de sehol nem találni, aki ebben is tud segíteni megköszönöm.
Mi van Albert eladtad a busát vagy már nem gyorsulsz?
Hello! Régi busába(99-07) való PC 5. eladó:60 ezerért,valamint K&N sportlégszűrő:15 ezerért( mindkettő hibátlan!)
eBayen keresgélj jó áron lehet találni , és ha szerencséd van még alkudni is tudsz
Pont a minap dobtam fel az aproba, illetve a ZX-10R topicba is egyet, ha erdekel.
Sziasztok!
Nem tud valaki véletlenül egy eladó power commandert Kawasaki ZX10R (2005) -be? Idén mindenképpen szeretnék a motorhoz vásárolni, de nem lenne hátrány ha találnék használtan 1 működőképeset. Előre is köszönöm!! :D
Szia! Enyémbe nyár végén került bele (gixer1000K7). 1-2-3-ban brutális a változás. Nem mondom, h szükséges, de valóban agyeldobós cucc.
Köszi! Foglak hívni a továbbiakért!