Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Pár gyors kérdés. Raktam a motoromra (K5 1000) egy Yoshi dobot, majd szeretném hozzátok vinni nyáron beállításra PCV-vel. Ugye ezekben van környezetvédelmi tiltás 1-2-3.-ban. Olvastam tőled, hogy ennek a kiiktatása (Healtech X-Tre) nem függ össze a PC beállításával. Érdemes esetleg mégis megvárnom az xtre berakását a PC-s beállítással, hogy mindent ti csináljatok, vagy csak rendeljem meg már amint akarom, bekötöm a rendszerbe és lehet menni? Aztán meg majd nyáron jelentkezem. PCV látom csak rendelésre van az enyémhez, mennyivel hamarabb kell jeleznem felétek az igényt, hogy meg szeretném nálatok csináltatni? Még egy kérdés, hogy mindenféleképp sportlégszűrővel ajánlod a beállítást? Értem én, hogy úgy a legoptimálisabb a teljesítmény, de 0,5-1 LE lehet megérné, hogy ne kelljen 500-1000 kmként szűrőt takarítgatni, főleg, hogy mentem már egy nap alatt is közel ennyit. Köszi! Olivér
beci001,

raktáron nincs., se új, se használt.
PCV: 108.000HUF, mert benne van a szettben egy 36.000HUF-os lambdaszonda optimizer is.
Beállítás: 40.000HUF (ha nálunk vásárolod a PC-t)
Előleg, megrendeljük, megérkezik, berakjuk (szállítási idő kb 7-14 nap)
Kanaba,

Az van oda írva, hogy teljes kipufogó rendszer...
Nem pedig az, hogy végdob..
:9
Az baj, ha fel van lazulva...
Tomi ne agyalj annyit :)
Ha csak végdobot cserélsz azzal nem teszel nagy bajt és ha gyengébb is lesz annyival nem hogy érezhető lenne .
Szia AGO.
2012-es Z750-hez lenne commandered?Hasznalt vagy uj?Mennyi lenne beallitassal egyutt?Valamint mikor lehetne megoldani? Koszi
Rugós slátét nincs. A csavar alatt van az érzékelő. QSE verzió. 5 Nm a meghúzási nyomaték, de mintha fel lenne lazulva. 85 ms ről indul és folyamatosan csökkem 60 ms-ig 16000 től már annyi. A többi értéket nem tudom. Sztem hívlak a héten és egyeztetünk.
Hibához kapcsolódva:
Hova van szerelve, rúdba vagy csavar alá, rugós alátéttel vagy anélkül, hány Nm-rel van meghúzva, melyik firmware van a unitban, QSE vagy iQSE, mekkora a váltón a zavarjel mértéke kis/közepes/magas fordulaton, mekkora a váltási jel, mennyire van állítva a THR értéke, stb.. Ezek szükséges infók, ha otthon akarnád beállíani.

10K
Igen, lehet bekötni más típusú váltókapcsolót is...
Szia AGO!

Heal-tech gyorsváltó beállítást mennyiért tudsz vállalni?
Hiba: normál váltás irányban van bekötve, lefelé azonnal elveszi a gyújtást ha csak hozzá ér a lábam (túl érzékeny), felfelé meg alacsony fordulatszámon még váltogat is, de magas fordulatszámon nem vált.
A nyomásérzékelős váltókapcsoló helyére lehet esetleg sima váltókapcsolót beapplikálni?
Válaszod köszönöm!
Üdv:
Darage
Rendszer van!...csak a szerelés és a beállitás érdekel thai masszázs nélkül!...köszi!
hát nincs benne...

És nincs benne egy kipuff rendszer sem, tai masszázs happy finish-sel sem...
Szia AGO!...az elektronikát ha megveszem akkor az árban benne van a beszerelés és a padozás is? ....kompletten mennyi lenne?
Eladó pár hazsnált cucc Kawasaki ZX-10R (2008-2010) motorra.
Komplett Bódis rendszer GP1 dobbal: 150.000HUF
PP Tuning lábtartó szett: 50.000HUF
Dynojet Power Commander V + Secondary Fuel Module: 80.000HUF
Dynojet Ignition Module: 45.000HUF
Versenyidom (zöld, kivágott lámpahely): 50.000HUF
Sziasztok szerintetek megéri pc zni a 2006 os z1000 est ? van rajta kn légszűrő meg egy shark dobpár mi változna ha beletennék a powercommandert ?
Sziasztok!
2004-2005 zx10r-be keresek dynojet power commandert.
2012-es Z750-be valakinek eladó Commandere?
Valakinek eladó sportleömlő, vagy komplett rendszer? Sc57-re (cbr 1000RR) ????
Sziasztok !

Eladó egy power commander III cbr 1000rr-hez 04-07 évjárathoz A száma :121-410
Teljesen működöképes,benne van a motoromban,jelenleg zero map van rátöltve.
45000 ft Akit érdekel dobjon egy mailt ide,és megadom a számomat: repsol82@gmail.com
köszönöm
Ja és köszi mindent
Szuper vagy,akkor várok hátha hozzá jutnak egy ilyen géphez.Úgy is hideg van még,meg legalább bejáratom addig.Elég kevés időm van,örülök,ha motorozni van egy kis időm,inkább már tutira vinném ,az nem tart annyi ideig.Utána hozzád is kell vinnem.
AGO nem tünt el, csak foglalkozott a dolgoddal.

Beszéltem a HealTech-kel és elképzelhető, hogy tudnak rá csinálni olyan kiiktatót, amihez nem kell átírni az ECU/ECM-et.
Viszont ezt csak akkor tudják megcsinálni, ha egy kis időre hozzá jutnak egy ilyen motorhoz.

Amennyiben te felajánlod a motorodat, akkor abban az esetben természetesen ingyen kapod a terméket.
Ago eltűnt...
Köszönöm a választ
Szia. Te vállalsz ilyen ECU remaping-ot?ha nem akkor tudsz valakit aki ilyennel foglalkozik?
135 körül...

A VFR fórumon elmondják milyen..)))))))))
Ma is volt egy V-tec..:)