Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ilyen pillanatok alatt elfogy....
Tisztelt AGO!
Érdeklődöm, hogy meg van e még a Dynojet váltóelektronika egy SP Electronics húzó gyorsváltó kapcsolóval?
Nekem egy 2005-ös Yamaha R1-em van. kompatibilis hozzá? Esetleg be is tudnátok szerelni? Köszönöm Válaszod!
Üdv.! András
Kis öcsi!
Üdv!
Használt power commandert keresek FZ1 hez 2006 évjárat.
Köszönöm
Sziasztok,

PCM -et keresek 2013 VFR800 X Crossrunner-hez.
ajánlatokat privátban itt, vagy az rrr1000@t-online.hu -mailra várom.

köszönöm
2005-os R6-hoz valo Power Cimmander V elado 60.000ert. Erdeklodjetek nalam.
Eladó használt POWER COMMANDER V a saját motoromból, mivel egy más fajta POWER COMMANDER V kerül bele.
Ára: 65.000HUF
Az alábbi motorokba megfelelő:
Suzuki GSX-R1000 (2007-)
Suzuki GSX1300R Hayabusa (2008-)
Suzuki B-King (2008-)
A gyárban valamit elnéztek..:))
Eladó 25e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
monsterduc,

Képet tudsz róla küldeni? Érdekelhet...
Valami muzeum meg lehet, hogy megveszi. :-)
Sziasztok!Van egy PC II-esem eladó 10 ezerért!K 1 750 en volt,de működik,írható......... :)
Nem tudok róla, hogy erre képes lenne. Egy b-kingnél a power commander miatt lett kiiktatva. Az megmért ellenállás értéke 325 ohm volt emlékeim szerint,
Nem károsítja a motor elektronikát?
Van, hogy egy ellenállás.
Sziasztok!
Lambda eliminatort használt közületek valaki? Illetve van-e értelme használni?
Köszi Ago, pont erre gondoltam. Elvileg amiket talaltam.leirasokat a gyari ecu mukodeset befolyasolja. :D akkor holnap kiflexelem neki belole
Bocy,

Sok értelme nincs.
Többféle is van belőle, de nagy része csak az egyik szenzort jelét "tolja" el. Általában a külső hőmérsékletét.
Látni kéne pontosan hova van bekötve.
Az is lehet, hogy a gyári ECU működését "módosítja", mint az Yoshi, BikeTek, stb.. eszközök.
Legalábbis a gombot meg a felíratok erre utalnak.
Mondjuk annak se sok értelme...
Hello Ago,

Vettünk cimborámnak egy k6 600 gsxr-t és ez az egység volt az ülés alatt bekötve, nem ismerem, gondolom valami butább power commander, van erről valami tapasztalatod?
Sziasztok, elado Bazzaz zafm egyseg ,automatikus injektorállító Z-Fi, Z-Fi QS és Z-Fi TC-hez. Ara 65.000ft
Sziasztok
Hasznalt PC V-ot keresek 4 hengeres motorhoz, mindegy milyen motorhoz volt eredetileg.
Ha valaki tud 45 e ftig erdekel.
Udv
Huu azt most igy nem tudom... Sajnos nem vagyok otthon, de amint tudom megnezem! Azt tudom, hogy a power commander oldalarol töltöttem le... Kivalasztottam a tipust es az evjaratot... Elvileg müködnie kellene! Megirom majd pontosan, hogy milyen formatumban töltöttem! De az is lehet, hogy PC5-höz szedte le... Tudok esetleg mashol is mapokat letölteni? 2006-os USA modell.
lesku90,

MI a map kiterjesztése?
Nem PCV térképet töltesz le véletlenül?
Hello Ago!
Sikerült hozza jutnom egy PC3 hoz.. 2006os R1-hez. Szeretnek ratölteni egy mapot! Letöltöttem a Commander software-t es 1-2 mapot, de a program nem engedi betenni a mapot... Azt irja hogy nem ismeri a formatumot... Ilyenkor mit tudok csinalni?
Üdv.: Adam
Bocs.