Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én voltam már náluk. Nekem pozitív személyes tapasztalatom van róluk. Az meg hazudik aki azt mondja, hogy Csunderlik Csabi nem ért a szakmához. Gondolom Kispataki Viktorról és a superbikeról már hallottatok!? Neked ott te arcnélküli mondom, hogy azért nem vállalják mert nem foglalkoznak már ilyennel! Egyébként fasza, észosztás az van, de segítség nuku! Ez 10 éve még nem így volt a sportmotoron.
Ha ekkora referenciajuk van, akkor miert nem vallaljak a tiedet is?
Volt szerencsém vegignezni egy "szakszeru beszerelést" a szomoru hogy az én motoromon.fogalma nemvolt az embernek mitcsinal kapkodott összebaszott mindent aztan ami meg a vegen elmaradt "ezt otthon megtudjatok ti is csinalni"mondattal elkoszönt.ja szombaton voltam ott aztmondta mérést hétfőn küldi emailbe.na azota jön tavaly voltam ott de nyugodtan nezegesd a referenciakat
Ja meg 2 tucat motor amit hazavágtak!
Te aztán nagyon tudod! Ha kicsit jobban utánanéztél volna, akkor tudnád hogy elég komoly referenciájuk van!
Nézz utánna azt nem tudom.
Szia! 2006-os 10-esben működhet?
Üdv:
Daz
PC 3 2008 zx-10 40000huf.
Azert a "proptechet" meg a "hozzáértőt" ne rakjuk egy mondatba..vegh janarol enis jokat hallottam viszont sajat tapasztalatom nincs vele
Végh-tech Jani gyöngyösön
Lajos1991,

PCV-nél van egy 15%-os gázállás állítási lehetőség és több kiegészítő modul csatlakoztatható hozzá.
Egy 2008-as FZ1-en kb egyforma mind a kettő
bero,

Új van raktáron nálunk...
Sziasztok! Karbis VTRbe szeretném belerakatni és beállíttatni a dynojet kittet és a k&n sportlégszűrőt. Az ideális a sok állítási lehetőség miatt a folyamatos padoltatás lenne. Tudtok hozzáértő és megbízható embert javasolni? A prop-technél nem vállalják, AGOhoz meg nem akarom vinni.
Vegyél rá új gumikat oszt jobb lesz mintha széttuningolnád!!
Sziasztok
Ha valaki tud pcv eladot erdekel. Mindegy mibe volt mert autoba lesz berakva..
Szevasztok!
Power commader érdekelne zx636-ba 2006-os évjárat. Ha valaki tud szóljon
Helló
Azt szeretném megkérdezni hogy mi a különbség a Dynojet 3 és a Dynojet 5 között. 2008 FZ1 motorom van meilyket érdemes beletenni?
Sziasztok,
2006-os Kawasaki zx10r-be keresek eladó PC-t, ha van valakinek kérem jelezze.

Köszönöm és üdv!
monsterduc,

Mint a példa mutatja... igen.
Érdemes.
Megvettem betettem. Típus, évjárat ugyanaz, szoftverrel töltve. Beépítettem. Rohadt jó. Tudom, most fel kéne vinni padon belőni, de már ez us egy csoda.... Majd kesőbb jövök.
Helló Ago!Van egy RSV-m Akra rendszerrel,szűrővel,PC-vel.Én már úgy vettem,hogy össze volt lőve!Most viszont több ok miatt is a dobokból le lett vágva 8-8 cm!Az eredmény borzalmas,a motor nem akar menni,gondolkodik gázadásnál,lyuk van benne 5-6 ezer környékén!Ennyire bezavart a módosítás?
Szia Ago. 2008-as 1250 Banditból kivett Dynojet PC III USB -t kínálnak 40e Ft irányáron. 2008-as 1250 Banditom van. Érdemes megvenni?
Sziasztok! 600 F4i-hez keresek power commandert. Ha van valakinek,az kérem,írjon rám! Köszönöm!