Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nézd meg légyszi és ha megvan írj, vagy csörgess meg!
Köszi előre is!
Tudsz adni valami elérhetőséget?
Akad belőle pont egy darabom valahol.
Urak!
Van valakinek fölöslegben Puch négysebishez való Sebring kipufogója jó állapotú belsővel, és Cobrához való sebring dob hátsó része jó belsővel és illesztő kúppal? Az sem baj, ha nem arany árban!
Köszi a figyelmet!
6,7 LE
Melyik sebring kell? 8.5 lovas vagy a 6.5?
Üdv!

Keresek megvételre Sachs Rs 50-hez első sávédőt, gyári ULO indexeket, Sebring kipufogót.
végre kezdik értékelni a zündappokat fix az ára!http://www.willhaben.at/iad/ge...
Küldtem e-mailt a blokkal kapcsolatban.
blokkom van hozzá...
Sziasztok!
Puch X50-4 -es motoromhoz keresek hátsó csomagtartót, olyat, mint amilyen a bordón is van a képeken. Mindemellett egy szép hátsó lámpa búra is érdekelne. Vagy ha egyéb alkatrészed lenne hozzá, küldj képeket és árat a cccpracer@gmail.com-ra.
Előre is köszi mindenkinek!
eladó blokk
Kösz
Szép, nagyon!
A jetből ennyit sikerült kihozni, első nekifutásra. Jöhet a kritika...
Sachs cuccok Toomydredékhez kerültek. Ha kell valakinek egy KTM RSL idomom még maradt
1973-as Kreidler rs svájci export eladó Velencén. A kép alapján korrekt. A telószám a Mobile.de oldalon.
majd gyere facen privibe megdumálunk este :)
kérdezném hogy a ládákból összerakható e legalább komplett blokk?
ha igen akkor érdekelne. :)
Érdekel valakit pár láda KTM/Sachs/Hercules alkatrész? Van benne minden 4-5-6 sebességes blokkok cuccok hűtők gyújtások, vázalkatrészek stb. Mindent méhtelepi áron adom de ott leadni sajnálom hátha valakinek kell. Csak egyben vihető.
Üdv Mindenkinek!

Keresek KTM Comet 50 MS-hez kipufogó könyököt (vashengeres Sachs 501/4BKF blokkos, hollanderes).
Valakinek?
sziasztok eladó Sachs blokk
Értem, de mint írtam, az nincs nekem, csak a teló, ha kell!
értem de nekem is van küllős felnim pár db-ban csak kéne 19 v 21 es kerék majd.