Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kint volt a siófoki börzén. A kutyának sem kellett.
Figyelem!
Zündapp blokkos Laverda a Képes-motoron.
miket találtak ki akkoriban:)
eladó szinte gyárias állapotú ktm mss 50 motor itt ott kicsit megkopott mindene működik rendesen index, világítás, duda, még a eredeti ulobox van benne, 4 sebis sachs blokk van benne. A motor megbízásból eladó ára fix 120 ezer! nem több sem kevesebb. DE fontos tudni hogy a motor nem egy versenymotor nem 6 vagy 10 valahány, tákolt motorról van szó!
Mindene eredeti kivéve egykét apróság, pl hátsó indexek, mert a előző tulaj lehagyta. Van hozzá gyári júállapotú üléslemez, meg patika állapotú króm kormány. még gyári kulcsok is vanna hozzá.
ÉRD emailben!
Most, amig a szabadságon vannak a kollegák, minden nap dolgozom. Szeptemberben szabad vagyok, akkor mennék. Előtte hívlak.
Sajátomra nem volt időm de mostmár úgynézki simulnak a dolgok. az RSV idomért jöhetnél már.
Aceton az van itthon. Végül is inkább sport-értéke van a dolognak, mert ha egyszer sikerül, akkor máskor is. A Rick már csinált ilyet, de most hárított, mondván nem ér rá...
Sok minden lehet, az enyém ilyen, és szerintem a kapcsolási rajz ból is ezt hámoztam ki. Persze ennyi idős gépeknél már akár ezerszer is összecserélhették a visszajelzőket, vagy azok kábeleit.
A kék az üres? Ahány motor annyi féle, hát ez hogyan van? Bár nálam történt egy érdekes dolog, de hogy hogyan azt nem értem. Még pedig az, hogy nálam a zöld volt az üres állás jelző, egyszer csak megszűnt világítani. Hetek múlva viszont üres állásban a sárga kezdett világítani! Ki érti ezt? Mindenkinél így jeleznek a visszajelzők ahogy leírtad? Vagy tudsz olyant akinél másképp?
Igazából nem oldja fel,tehát nem folyik el,csak felpuhul a fölső 1-2 mm annyira, hogy kis csavhúzóval túrható legyen.
Utána megint áztatás és túrás.
Aceton helyett megfelel az etilacetát,ez is meglehetősen agresszív oldószer,a kereskedelemben mint gumiragasztók oldószerét forgalmazzák.
Sima nitro hígítóra rá sem pipál az alaplap.
Fb n mindig elérhető vagyok vegyél fel hammerl kristóf
Ja egyébként van kapcsolási rajz a neten kép forméjában is a Cobra 50 Gtl-ről.
Kék: üresjelző+ távfény
Zöld: tompított lámpa
Sárga: index
Kösz a választ! Azóta szereztem másik alaplapot, ami egyelőre jónak tűnik. Nyugisabb időben azért ezt az acetonban feloldást kipróbálom.
A motelek.net oldalon van motoplaccs javításáról némi irkafirka.
Tök mezei diódák vannak benne (ezért is ájulnak el)
Ha egyszer kiásod a döglött diódánál célszerű a dióda elől kivezetékezni,mert az egy ökörség, hogy ott,abban a folymatosan hűlő-melegedő közegben vannak mezei prosztó félvezetők.
A cdi egyszerű mint az ék: dióda, kondi,tiri, nem egy atomfizika,kb bármelyik azonos irányú impulzussal működő robogóra való egybeépített trafó/cdi jóhozzá.
asszem Moser úr nem értekezik arról,hogy miként boncolja fel a kiöntött cuccokat, én acetonba áztattam pár napig,attól felpuhul,és kitúrható a döglöttcdi a trafóból, de ezt is csaak egyszer csináltam,és magamnak se soha többet,egyszerűbb egy robitrafó.
Szia. Meg mondanád nekem, hogy gtl-cobrán a vissza jelző lámpák mit jeleznek? Pontosabban az üres állás jelzőre lennék kíváncsi hogy melyik az.
Értem, köszönöm.
Nekem gt cobrám van, ezen a piros az üres jelző. A Slick, meg a Gorcsa a márkatársad. Majd ők megmondják a frankót...
Más, a Kreidleren kiakadt a váltókar rugója. Csinált már valaki ilyet?
Van facem. Hétköznap nekem nem jó, legalábbis a jövő héten!
Igen, az enyémen csak egy fura csavar van. Köszönöm a képeket. Még azt szeretném kérdezni hogy gtl-nél melyik visszajelző lámpa mihez kapcsolódik? Melyik az üres állás jelző?
Ma sajna nemertemra azertis nemirtam hogy gyere van facebookod? Valameik nap egyeztetunk egy idopontot akkor lejohetnel ha van idod
Ha gondolod és vasárnap jó neked, akkor késő délután leugranák hozzád?!
Aryen csináljmár képeketa cobrádról
Ok, most láttam, hogy a gtl-en másképp van kialakítva...
A csavarral lezárt betöltő nyílás maga a nívó pálca is egyben, mármint a csavarral van egyben. "fél méteres mipolán cső"? Az meg mi? Hol van, esetleg képet tudsz róla betenni hogy kell kinéznie és hol található?