Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyáltalán ki lett mérve a szabályzó által szolgáltatott feszültség?
Szia!

Biztosan az előírt teljesítményű izzók vannak benne?
Keresek megvételre Malaguti f10, f12levegős v crosser levegőst de csak széthajtott , üzemképtelen, lelakott érdekel.
Keresek működőképes, olcsó Honda diot!
Sziasztok! Van egy 50 es Cpi robogom es kicsapkodta az egoket. Kicsereltem benne az ellenallast a fesz. Szabalyzot es az akksit is mer mar az is kuka volt. Naszoval mostmar csak egy egot ver ki az elso fenyszoroban levo reflektor-tompitott nagy egot. Szerintetek mi lehet vele? Mit kellenw meg megnezni rajta? Mer mar kezd az idegeimre menni ez a robogo

Varom valaszotok

Udv David
Helló! Működő képes a robogó? Milyen állapotban van?
Honda dio robogó AKCIÓ! 10,000Ft
Eladó Piaggio Zipem alkatrészei! Ha valakinek valami kell akkor írjon az adatlapomon lévő e-mail címre! (komplett blokk, blokk alkatrészek, idomok, egyedi váz, kerekek, ülés, stb.) + Yamaha BWS ülés és tank is eladó! (újrahúzva újraszivacsozva az ülés!)
Ha valakit érdekel Yamaha jog alkatrész írjon: vavrek.valter@freemail.hu
Sziasztok!Valaki ha ért robogó tuninghoz segithetne nekem mert most kezdtem el és nem sokat értek hozzá.Előre is köszönöm!
Sziasztok! Malossi TC unit gyújtás érdekel valakit?
Sziasztok!
keresek:honda dió af 18-hoz hátsó alsó jobb+bal oldali idomot+hátsó jobb oldali index burát! +csomagtartot!
esetleg ha lenne valakinek elfekvőbe otthon ilyen alkatrészei akkor engem érdekelnének!
árban megegyezünk!
06702384053
vagy atex05@freemail.hu
Valaki tudja, hogy milyen robogóé ez az ülés? Esetleg ez a trafó milyen motoron lehetett? Mind2 eladó ha esetleg valakinek kellene.
ár: 8ezer
Hali! Eladó lenne egy Leo Vince kipufogó! Pontos nevét nem tudom. Egy horpadás van rajta, de ezen kívül hibátlan!
mail: sany018@citromail.hu
tel.: 06/30-825-5212
Sziasztok! Olyan problémém van, hogy kis Peugeot Speedfight egyik napról a másikra beadta az unalmast. Eddig bármikor könnyen, 2-3 rugásra elindult, ment is szépet, majd egyszer menet közben durrant egyet, mint mikor utogyujt, és utána akár mit csináltam, nem akart többet menni 20 nál. Egy darabig még mentem igy vele, 2 utcát, utána már csak tolni lehetett, mert nem birt kipörögni, és elinditani sem lehetett könnyen. Dugó épp, gyujtás nem ment el, karbi tiszta, és most is elindul hamar, csak fél perc után magátol leáll, ha pörgetem akor is. Valakinek esetleg hasonlo problémája volt már? Mit tudok vele csinálni?
sziasztok! Honda Lead 50ccm-be milyen gyertya való?
hello valaki tud segíteni van egy nrg mc2-em és darabokra tört a lendkerék belsején a mágnes valaki tud ilyen lendkereket agy melyik melyik motor alkatrészével tudnám helyettesíteni?válaszokat előre köszönöm
Gyertya új, benzin van, légszűrőt kiganyéztam de nem volt vészes amúgy sem, szivatót passzolom hpogy müködik e, nem tom hogy ellelőrizzem mivel elektromos. Melegen is jóesetben a 10. rugásra indul vagy el sem indul de melegen eddig álltalában sikerült indítani. Membrán baja nem lehet?
Még a légszűrőt is megnézném.
Szia!
Első körben szívató, gyertya, benzinszint.
Üdv. Új vagyok a robogózás terén, vettem egy Suzuki Sepia ZZ-t és kibaszott nehezen indul, ha elindul nincs alapjárat de egyébként jól megy. Mi okozhatja a nagyon nehezen indulást (fél óra rugdalás jó esetben)