Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem írtad, hogy milyen motorod van, de egy márkakereskedésben biztosan tudnak rendelni vagy eligazítást adni, hogy merre tovább. Futárpeti nem egészen ilyenekre van berendezkedve szerintem.
Hali.125 ös Gilera Runner Fx főtengelyt kersek.... vagy 180ccm ..:)
Esetleg fel lehet valahol újítani ?
ezek szerint senkinek nincs ötlete...?

Esetleg boltot is írhatnátok ahol be tudják szerezni (Zichyben nem tudnak)

köszi
Sziasztok! Eladnám szeretett motorom kategória váltás miatt most kapott nemrég fényezést, ebbe beeltartozik a hátsó sárvédő a kerekek és a kipufogó is. a motor most esett át nemrég felújjításon. ami cserélve lett: dugó+gyűrű, henger, görgők, gyujtótekercs, gyújtókábal, gyertya, lapátkerék, karburátor úszó, kilóméterspirál, karburátortömítés szett, első izzó. Az első kerékagy és a fékek belettek zsírozva és tavaly télen volt olajcsere is. Minden működik rajta, mióta meglett csinálva nemvolt rá panaszom, végre nem a leggyorsabb kb 50km/h, de ez csak a kisebb görgők miatt vannak amit szintén lehett cserélni, viszont hegynek fölfelé is vagy 40-el jött alattam, és énvagyok 75kg. Sűrgősen!
elvittem szervízbe felújítani a blokkot, és beálították a karbit de továbra is sokat eszik, azt mondták hogy nem az eredeti karburátor van rajta, és azért ennyi a fogyasztás, szóval próbálnak beszerezni valami gyári bontottat, de azóta sem jelentkeznek, köszi szépen azért a segítséget :)
Úszószint? esetleg próbáltál állítani a levegő csavaron? nem kap sokat? hányas fúvóka van benne?
Sziasztok!

Keihin PWS karbim benzinpipája eltörött... Hol tudok ilyet szerezni szerintetek? Esetleg alternatívára javaslat?

Köszi
Zoli
olyan lehetséges, h a kínai 4t robogómban ha benne van az akksi akkor fojtás is van benne? mert akksi nélkül tudok vele menni 60at bőven, meg 8 ezret pörög, akksival meg 6ezret pörög, alig bír menni, és 40 a vége. ez lehetséges? ha igen ezt ki lehet kötni vhogy úgy h az akksit használhassam? előre is köszi a választ
hello tudvalki segiteni én egy vázat keresek aprilia scarabeo 100 négy ütemühöz csak a váz kénn valaki tud segiteni
Szevasztok remélem nem zavar hogy ide írom, de hátha érdekelne valakit közületek egyedi 6 elemes bárpultos szekrénysorom!
A szekrény tartalmaz: 1 bárpultot aminek oldalába tükör van és forgatható szóval a szoba bármeik sarkába elhelyezhető1 db ruhás elemet 2db tükrös polcos és fiókos elemet, 1db lenyíló szekrényt, 1tükrös tv állványt ami 4 db kinyíló tükrös ajtót tartalmaz!, és Adok hozzá 2db hifi vagy éppen virágtartó oszlopot és egy nagyon szép tükör tetejű trapéz alakú dohányzó asztalt ami szintén egyedi ! A bútor 7 éves nagyon jó állapotú és kinőttük azért szeretnénk eladni, vagy cserélni robogóra vagy más 50-70 köbcentis motorkerékpárra érték egyeztetéssel!
Hello a segítségetek kérném! Valamelyik nap lemostam a robogómat ami egy Peugeot elyseo 100-as. Miután lemostam mentem vele vagy két kört, eddig nem is volt baja. Reggel indítottam volna már nem indult nem volt szikra. Száradt egypár napot...most néha van szikra néha nincs...de nem indul... gyújtótrafót cseréltem de ez sem oldotta meg a problémát...csatlakozókat is átnéztem, alaplapot levettem de semmi nyoma víznek... Ha valaki tudna segíteni előre is köszönöm!
Robogó szerviz adás vétel csere!
Sziasztok!
Valakinek nincs ötlete miért nem pörög fel suzuki adress robogóm? Most cseréltem gyűrűket, karburátort kitakarítottam már a gyertyát is cseréltem, de még mindig dadog. Esetleg valakinek valami ötlet?
sziasztok! van haveromnak egy 125ös aprilia leonardo, és kopottak voltak a görgők, cserélt benne görgőket a gyári 8,4grammost. ( Malossi) és az összerakás óta nem pörög ki rendesen, max 60-at megy nyél gázon, és erőtlen. visszarakta azokat aokat a görgőket amik benne voltak, azzal 130-at ment. de a régi görgőkkel is max 60ig megy. tegnap néztem fölfedeztem 1 repedést a légszűrőházon, illetve a légszűrőház fedele föl volt kókányolva, és csak 1 csavar fogta, és 1cm es hézag volt. gondolom farsot szívot... megcsináltam jobb is lett de nekem még mindig nem ugy megy ahogy kellene... a motorjával semmi gond. esetleg a szíj csúszhat? vagy karbi beállitás? valakinek van valami ötlete? Néztem a szíjat nem igazán kopott és nincs megnyulva. tudom hogy ez 4t de másik haveromnak a gyári honda dio jobban kilő és gyorsul... persze az 2t de mégis csak 50es. köszi a segitséget.
robogók bontot gyári alkatrészei és más motorokhozis

http://motoralkatreszek.blogsp...
Sziasztok!

Piaggio Liberty 50 4T-vel kapcsolatban érdekelnének a tapasztalatok. Fogyasztás, jellemző hibák.
Előre is köszi az infókat!
Főfúvókát nézd meg mekkora.
Van egy suzuki sepia robogóm. Levettem ma a karbit, hogy kitisztítsam és most vettem észre hogy nincs rajta levegő állító csavar. nos ezeken gyárilag nincs vagy beletörték valahová mert én sehol nem találtam? Valamiféle mikuni karbi van raja.Hogy lehet ezen benzin-levegőt állítani?
üdv mindenkinek! az lenne a gondom-bajom hogy vettem egy gilera stalker tipusú . motorikusan annyit hogy indul húz szépen megy szépen jár, csak egy a bibi, 5 litert bepuszil 100-on :DDD állítólag 50-es henger van rajta, légszűrőt , karbit kitakarítottam, de még mindig zabagép, aki tud segíthetne, elég sürgős lenne ilyen benzinárak mellet :))
sziasztok, 98-as piaggio zip-re kellene valami fasza variátor olcsón. 70-es a motor és nem igazán akar jól menni, csak 40 körül indul meg.
70-es polini sport henger
17,5 dellorto
stage6 replica kipu
athena szíj van rajta, egyébként teljesen gyári a hajtás
Sziasztok! Jó áron találtam megvételre egy Yamaha T-Max 500-ast. Egyetlen dolog, h 64.400km van benne... lehet ennyi km-el még robogót venni szerintetek?

Tudtok valahol dedikált T-Max fórumot?
Köszi!
Piaggo-hoz / Dellorto PHVA (14) karbihoz van egy 70-s főfúvókám,alapjárati és egy szivató fúvókám illetve alapjárat állító csavarom is van súbertűvel. Mind eladó.

e-mail: szabolcsmeier@gmail.com
Üdv mindenkinek!
Egy kérdésem lenne robogókkal kapcsolatban.
Szeretnék venni egy 50-est, eddig 4 üteműre gondoltam alacsony fogyasztása miatt, de ma próbáltam 2 üteműt is, és hát tényleg nagy különbség van.
Kérdésem tehát, hogy mennyit fogyaszt, normál használatban (50-60 körüli tempó) egy gyári Yamaha Aerox.

Bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok, előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv! A sfera alkatrészek érdekelnének, nincs gyári 80 as hengerszetted?