Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

malaguti f 12 est át lehet alakitani digitre?
Miben tér el a látható dolgon kivűl?
Köszi
Sziasztok!

Yamaha Why vagy MBK Flipper ( ugyan az) km órát és meghajtót keresnék!
buktam már le 250 es rgv-vel is
van valakinek elfekvőbe 130/70-11 es gumija ami még jó közúti használatra és elkótyavetyélné nekem?
Bukott már le valaki 180-as runnerrel, vagy 150-es SR-el?
Mit osztogatnak azért, vagy mennyire para?
Malaguti f12 fantom 2006 os evjarat elado mindene mukodik!Fenyezesemetal. eleg karcos de torve nincs sehol!ia 100.000 ft
Malaguti F12 robogó 99 évjárat eladó mélyen ár alatt,igaz kicsit kell rá fordítani! Érd privátban vagy 20 366 43 19 (laszlosanya@hotmail.com)
Miért csinálja ezt a motorom?

Motowell Magnet Citym van és kimentünk ma motorozni. 5 fok lehet kb. Mentem vele kb, 15-20 km-t és 3-at pöffent a kipufogó. Megyek vele tő gázzal húzom és leállt a motor. Beinditottam és 30km/h sebbeséget eléri és leakar állni , rángat. Ha csak egy kicsit húzom a gázt akkor normálisan megy, de ha viszont már közepes vagy tőgázzal húzom leáll . Mi lehet ennek az oka ? Motowell Magnet City 2008, 1200km van benne és a fojtások is benne vannak.
Sziasztok Malaguti f12 fantom eladó!06203757104 az ár irány ár 100.000ft mindene működik!
sziasztok legyetek kedvesek segiteni hogy cpi oliver sport hoz keresek karoszeriaelemeket nem tudjatok hol tudnek venni olcson?
Sziasztok
Tauris Samba robogóban hol van fojtás elhelyezve?
Sziasztok a következő lenne a kérdésem.Van egy yamaha robogóm ami tárcsafékes az a gond vele, ha behúzom nyikorog elvileg a ferodól rajta van a fékpofán.A másik pedig az igaz, hogy a 70-es hengert a gyári 50-es önindító nem forgatja meg?
üdv!
aprilia rally 50 -re keresek hűtőtakaró idomot!
Szia!
Esetleg Hyosung Sf 50 első idomjaid nincsenek véletlenül?
Üdv!
fingom nincs ehhez, de én megnézném milyen a benzincsap nem-e vákuumos(már ha van benne) az szokott vicceskedni a robokókon
az ac működik? ott nem kell légteleníteni?
Üdv!

Van egy Peugeot Jetforce robogóm és egy benzincső szétment, elfojt a benzin..... kicseréltem a csövet, de azóta nem indul, nem megy az üzemanyag el az injektorig! Hallottam valami olyat, hogy szükséges valami vákum az üzemanyag ellátáshoz, de nem értek ehhez!
Ha valakinek lenne valami ötlete a probléma megoldására az nagy segítség lenne!
Előre is kösz!
mondjuk aki lemondja a menzát azért hogy jusson benzin a motorba nem hinném hogy olyan kőgazdag
amúgy 3 ktm esből kettőnek tetszett az xr4
pedig fele ló sincs benne mint az 525-ben
de azok csak mi vagyunk. a KTM tulajok nem azok.
csóróknak ilyen kell........
azért már lehet hogy erős hogy a KJTm topicban is oda lyukadunk ki hogy az 525 EXC helyett xr400-at kéne venni vagy 650est de XR-t.
ne irigykedj a nagy eszemre, már kurvára zavar.....
ne tudd meg(mondjuk nem is fogod) milyen szar lángésznek lenni ennyi sok idióta között ami a földön van
hangolható készlet lett volna még 5ezer ft körül, azt nem vettem meg. annyit nem ér a motor. majd nyáron megfúratom .