Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello eladó Malaguti F10!

Kicsit változtatott motor! xD
Malaguti F12es blokk Polírozva, 13" aprilia felni, aprilia oldal dekli, És rengeteg tuning alkatrészel együtt eladó! Dr 70ccm vízes vas henger, malossi levegős vas henger, dellortó 17,5 karburátor, Stage 6 kézi szívató hozzá, stage 6 sport légszűrő, mallosi légszűrő a gyári házban, polini 9görgős variátor, polini szíj, stage 6 vákum dob, malossi hátsó hajtás, malossi carbon lapok, Bitubo hátsó teleszkóp, Kill switch, valamint pár plusz alkatrész!
Ár.: 120 000FT Csak egyben eladó!
Akit érdekel írjon Emailt vagy hívjon nyugodtan!
E mail: Rayen69@hotmail.hu
Tel: 0670 580 44 52
Hello!

Van egy Mors tipusu robogóm és beállt a főtengely :D Namost foggalmam nincs,hogy milyen kell bele mivel nézegettem a minarelli fekvős blokkok nagyon hasonlitanak rá de nincs a főtengelyen olajszivattyú hajtás,más robogójé nem nagyon hasonlít!Nagyon megköszönném ha valaki tudna bármi infoval szolgálni!Köszi előre is.
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, van egy Yamaha BWS, amivel hidegen minden rendben, indul - megy, stb, viszont ha bemelegszik, leáll és nem is indul be.
Mit gondoltok mi lehet a gondja?
(Én gyújtásra tippelek, hogy talán elállítódott valami, esetleg gyertya...?)
Üdv! A napokban felraktam egy gilera stalkere egy leo vinve sp3 kiput, a helyzet az hogy nagyon gyengén gyorsúl, 70ig, utána nagyon megindul, 95 lett a vége (y) nagyon stabilan, a kérdésem az lenne hogy a karbit hogy kell hozzá szinkronizálni hogy jobban gyorsuljon?
Üdv.Mindekninek.Van egy Honda EVE PAX AF 14 AD50 es robogóm.Meg tudná valaki mondani hogy mi a gyári ékszíja és hogy holl találok hozzá.Köszönöm.
nem faca:
ha a görgő nem kerek hanem itt-ott lekopott
a szíj meg vékony(fingom nincs mennyinek kell lenni, nézd meg a bolti milyen széles)
Eladó egy Aprilia Scarabeo tükör a kormányra rögzíthető konzollal.
Ára 4000.ft (gyári tükör teljesen új AP8201984tükör,AP8201986konzol)

Valamint ugyanitt egy Piaggio Liberty tükör bal oldalra (CM020407)
Ára 4000.ft

Érdeklődni:
fecesz@freemail.hu
Heló!A fejidomot komplett mennyiért adod?
sziasztok,
adott egy mbk booster típusú robogó. hidegen jó erőben van, ahogy melegszik veszít az erejéből. gyertyakép jó, szép őzbarna. merre fele induljak? kipufogó elég kokszos, lehet ki kéne égetni. vagy csak egyszerűen kopott a bele? sokat állt, előző tulajnál nem volt kímélve. mondjuk annyira nem vészes, 90kilóm alatt megy 65-70et. csak érdekes hogy melegen gyengül, álló helyzetből erőlködik míg nem ér el egy bizonyos fordulatot.
Oké Köszi.Hol találok ha még ebbe tudnál segíteni.Elég ha az oldal deknitt leveszem.Még nem szedtem szét.Hogy érted hogy nem FACÁK?
görgő és szíj csere
már ha nem facák
Üdv Mindenkinek.Van egy Honda Dio motorom.A motor száma:AF05E 1271836. Model száma SD50M(F)-II.
Olyan problémám lenne vele hogy valamiért nem akar gyorsabban menni mint 30 km/h-ra,még dombon lefele se!Húzom a gázt pörög de alig indul meg.Arra gondoltam hogy talán az ékszíj!Milyen a gyári gyújtó gyertyája?Esetleg valami műszaki rajza lenne valakinek hozzá?A karbinak a gyári beálitását ha meg tudnátok mondani annak is örülnék.
Előre is köszönöm a segítéget.
valaki megtudná mondani hogy mi lehet a típushibája egy piaggio vespa 50esnek ha eszi az olajat?
hali !hibátlan állapotú mikuni 16-os karburátorok kétütemű robogókra, a dellortoval megegyező beépítési méretű, kompletten 7500ft darabja 06304906559
Robogósoknak külön kategória és díjazás! Gyertek el!
Vicces.............de Motowell blokk.
És lehet.
Sziasztok,
Lett egy Motowell Magnet Sport robogónk.
Ebben milyen blokk van tudja valaki?
Lehet az 50-es henger helyett nagyobbat rárakni?
sziasztok

egy haverom 50-es robogót akar venni
van olyan tipus apriliaba amelyiknek az oldalára fel lehet fogatni
oldalcsomagtartót ?
Ha valakinek szüksége lenne alkatrészre.
http://www.vatera.hu/listings/...
A nagy kerekü robogók jobban bírják a rossz utakat, viszont a nagy kerék miatt csökken a csomagtér.
2008-as PIAGGIO LYBERTY 200S-em le van folytva gyárilag. 90km/h-nál nem megy többet, és nem ugy viselkedik mint 1 200-as. EURO3-as motor van benn.
Milyen fojtások vannak a motorban?
Előre is Nagyon köszönöm!
Sziasztok! Nagyrobogó vásárlás előtt állok, ebben szeretném kérni a tanácsotokat! lényeg, hogy 150-250 ccm közötti legyek kb, 4T, megbízható, keveset fogyasszon, legyen sisak tartója! Ne legyen kínai! Városi mászkálásra, munkába járásra, 1-1 rövidebb 100-150 km-es túra néha. Amiket eddig néztem, azok a Leonardo, és a Runner. Mindegyikről írnak jót is rosszat is, így egyenlőre nem tudom mi lenne az ideális választás. Köszönöm előre is!
egyetértek...
Ismerős a téma, nekem egy robogóhoz kellett olajleeresztő csavar, az is volt vagy 2000 Ft. Persze egyik autóé sem lett volna jó hozzá 4-500 Ft-ért, evvan. A motorozás drága hobbi...
jah, már rendelik, csak irreális áron
Mármint egy műanyag pöcökön nem tudom mi kerül 5000-be.... azért már szinte bontott karbit kapsz :) ez van