Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uraim,
akkor közkívánatra 15-én vagy 29-én? Nekem mindkettő jó.
Nem ismerem a helyet, de nem tűnik rossznak. 15-e vagy 29-e péntek este nekem megfelelő volna.
Köszönöm az info-t, szívesen csatlakoznék.
Szerintem ja .
Sziasztok!
Ha valakit érdekel, most találtam:

VIII.Szõdligeti Veterán Jármû és Bogár Találkozó : 2012.Június 09.
Nagyobb helyszínen a Dunaparton, játékos vetélkedõk,felvonulás,jármû mustra,zene,evés-ivás,jó hangulat...

Esetleg találkozhatnánk itt, és innen kiindulva, aki akar, egy börzsönyi gurulásra is elmehetünk.
Minden volt és jelenlegi Enfieldest, bármilyen motorral szeretettel várok.
Üdv: Imre
Akkor pl. itt, egy kellemes júniusi estén?

http://www.ferdinandsorhaz.com...
Legfeljebb busszal. A cseh sör nekem túl messze van motorral.
Motor nélkül, Pesten (vagy Budán) viszont bármikor kapható vagyok egy jó kis Royalos sörözésre.
Bocs de csinnyán kell bánnom a benzinnel.. na meg az időmmel is
üdv
sajna nekem sok, majd 1000 km oda vissza
Ki jonne el egy Ceske Budejovicei sorozesre ?
Üdv

Igen jó lenne, én nagyon megköszönném. Sajnos az én munkám eléggé kiszámíthatatlan, Ágyaspálinka fesztivál volt Újszilváson ott kellett lennem aznap éjszaka. Emiatt hezitáltam elmenjek e, mivel láttam hogy a fórumon semmi mozgolódás tőlünk meg cca 140 km Bokor úgy döntöttem kihagyom, erre aznap láttam attip is megy... Na mindegy remélem legközelebb jobban át tudjuk beszélni, és remélem jól szórakoztatok
Üdv!
Végül is 5-en, de csak ketten voltunk Enfield-del. 3-an más, veterán motorral jöttek. Be is hülyítettem őket, .." meglátjátok a Ritt motorját, el fogtok ájulni, biztosan jön.".., de nem baj, majd a legközelebb.
Én is szerdán még lázas voltam, azért nem csináltam nagy hírverést, de szombaton mégis el tudtam menni.
Mindenesetre ezentúl akinek tudom az emailját, ha lesz valami érdekes túra, írok neki, és itt a fórumon is jelentkezem.
Különben nagyon jól szórakoztunk, aki egyszer eljön ide, nem hagyja ki legközelebb.
Üdv: Imre
Vegul negyen voltunk ott .
Na vazz, azt hittem szinte senki nem megy, így itthon maradtam... este úgyis dolgozom... majd máskor összebeszélünk előbb, végül is hunone-al régóta kérdeztük.
Hát, nem valami aktív a csapat.
Én, mindenesetre, 9.30-kor a megbeszélt helyen ott leszek.
Üdv.
Pest felol jon valaki holnap Bokor fele ?
Üdv

Köszönöm, mondtam is neki (Kavicsnak) hogy némely alkatrészt más típusból szereztem be, mert szinte "fájt" hogy egy Arthurhoz hasonló gép készül...
De nekem is tetszett, remélem neki is sok öröme leledzik majd benne
Üdv!
Láttam a motorját, itt volt nálam vele, tényleg klassz(ik)ul néz ki!
Mondta, hogy te voltál a generálkivitelező, gratulálok!
Imre
Üdv

Kavicsnak jó sok alkatrésze van
Üdv!
Megoldódott, Kavicstól kaptam ma egyet.
Imre
Sziasztok!
Szétkaptam a baloldalon lévő kapcsolót, mert melegedett menet közben. A fényszóróváltó részen volt a hiba, az egyik vezeték "hideg" forrasztással volt bekötve. Sajna a müanyag is megolvadt. Valamennyire sikerült megreparálni, index, tompított fényszóró, duda működik, de a távolsági csak esetlegesen. Szóval, ha valakinek van ilyen Magura kapcsolója, amitől megválna, mert átalakította a motorját, vevő lennék rá.
Üdv: Imre
Köszönöm a gyors reagálást a Fimollal kapcsolatban. Most megyek 3000-es szervizre. Gondolkodtat a dolog.
Üdv: varszegib
Royalisták!

Alább láttam, hogy szóba került a traktormajális túra! Sajnos nem tudok menni, mert OB futamom lesz! Az éves tervezetet elcsúsztatták egy héttel és bekavartak! Kellemes túrázást kívánok, és remélem a nyáron azért tudunk együtt gurulni!

Rubens & Sir Bernie