Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia suraki,
intézem a kibővítést.
Üdvözlök mindenkit.Érdeklődnék nincs-e valakinek egy feleslegessé vált légszűrő ház ?/teásdoboz/ Szükségem lenne rá,egy korrekt árért.Előre is köszönöm: József
Na, pont akkor nem nézem a fórumot amikor a leginkább kéne...szerencsére vannak nálam figyelmesebb emberek is, akik figyelmeztetnek rá.
Ha még nem késő, én is csatlakoznék a pénteki összejövetelhez.

Ritt: ne vonatozz, hozd az urat is...rég láttam. Én már mentem vele éjszaka, elhagyatott országúton, ahol egyszercsak a helyzetjelzőkön kívül más nem világított.
Talán majd legközelebb. A csapat jelenlegi összeállítása:
attip
jpaulin
kovend
ritt és
ForceIndia
Mi akkor jatszunk , igy nem tudok ott lenni :-(
Sziasztok!

Ott leszek!

Mindenkinek jó pöfékelést!

Sir John & Jocó
Üdv

Ha nem jön közbe semmi szolgálati történés a helyemen én is ratifikálom a "sörpuccsot"
Köszönöm a bizalmat.
Azért biztos-ami-biztos alapon confirmáltam.
Üdv.
Szia attip,
miután Te vetetted fel, hogy busszal, Pesten (vagy Budán) elutaznál cseh sört inni, már eleve kalkuláltam az eljöveteleddel.
Szia Force India,
Csatlakozom a 15-i sörözéshez. Jó lesz (és szükséges) újra összejönni és beszélgetni.
Üdv.
Szia Jocó!

Nem akarok egy "kinél van az utolsó szó" című játékot kezdeni, leírtam a véleményem, Te is a sajátod, a kettő nem fedi egymást. Nem tudom mások netezési szokásait, nekem természetes, ha leülök a gép elé végigfutok néhány kedvenc oldalt, köztük motoros oldalakat is, pl motorozz.hu, totalbike.hu, totalcar.hu, onroad.hu.... hirlista, origo, index... Nos ezeken az oldalakon elég szembetűnő cikkek voltak olvashatóak a sajnálatos eset bekövetkezte óta, fórumokkal ahol a szervezés első lépéseitől nyomon lehetett követni mindent. Nagy keresgélés ehhez nem kellett, akit érdekelt, tudhatott róla. aki tudott róla, és akart csatlakozni, megtehette... Ebben a mai világban - most az információk hozzáférhetőségének számtalan formájára gondolok - számomra kiscsoportos max középső (óvodai csoportra gondolok) színvonalú a kifogás: nem tudtam róla. Félre ne érts, ha ezt mondod, elhiszem, de ... számomra furcsa...
Nem bántani akarlak, miért is tenném, hisz nem is ismerjük egymást, csak valami olyasmit írtál ami idegen az én gondolkodásmódomtól.
Kiindulva az utóbbi időben itt a fórumon fő témává lett közös sörözés megszervezésének bonyolultságából, hát nem is tudom, mi lett volna, ha itt is elkezdődtek volna az egyeztetések. Megjegyzem, itt semmi jelentősége nem volt, hogy megjelenik-e együttesen néhány Enfield, vagy nem. Ettől nem lett volna szebb a menet, több igen, azzal a néhány motorral/motorossal! A határon váró 3-400 motor között fel sem tűnt volna néhány Royal.
Itt a főszereplőket sajnos koporsóban hozták, volt néhány epizodista (itt a kíséretet biztosítókra gondolok, akik előtt , de mindenki más csak statiszta volt. Én is, és jó érzés a lelkemnek, hogy az lehettem.
De, hogy ne érje szó a ház elejét, akinek a lelkiismerete esetleg érintett, azok segíthetnek a csonkán maradt családokon szla szám és még sok minden más itt megtalálható.

http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4668&s
ession_id=XIn2gme44d64322

És még egy infó - hogy ne kelljen nyomozni utána:

http://motorozz.hu/main.pl?menupage=tour&t_id=4695&session_i
d=XIn2gme44d64322
.. bár ez sem a sörözéssel kapcsolatos - bocs!
Kovend!Az infót köszönöm krokist megkeresem.
Szia Kavics50, szisztok Royalisták!

Amit írsz, részben igazat adok neked.
Igen, többet ér, mint egy sörözés.
Írod, hogy nem volt reklámozva, de lehetett róla tudni.

Háááát... én akkor értesültem először a dologról, mikor a tv-ben láttam, hogy elindult onnan a menet. Ha valaki közülünk tervezte, hogy elmegy, megtehette volna, hogy ír ide. Talán még szebb lehetett volna a dolog, ha egyeztetve megyünk. Azoknak meg, akikkel nem jött szembe a hír, hogy mikor-mit-hol, könnyebb lett volna, mint utánakotorni egyenként az információknak.
Ha valaki ilyesmiről tud, részvételt tervez, és jelzi itt is, biztosan nagyobb lehet a hatása.

Mindenkinek jó pöfékelést!

Sir John & Jocó
Kedves Márkatársak,
kialakult a sörözés időpontja: 2012. 06. 15. 18:00 órától. Helye: Ferdinánd Monarchia Cseh Sörház, 1067 Budapest, Szív u. 30. (Aradi utca sarok). Ha lenne még valaki, aki szívesen eljönne, de eddig nem jelezte, kérem minél hamarabb tegye meg (bár opcionálisan bővíthetőre kértem az asztalt).
A mielőbbi viszontlátás reményében üdv: Richard

kavics50: a [4211]-el kapcsolatban, ha egyszer személyesen találkozunk, majd mesélek egyet s mást...
Helló Mindenkinek!
Tegnap délután/este hozták haza a Lengyelországban elhunyt motorosokat - gondolom, ezt szinte mindenki tudja. A határon több mint 300 motorral vártuk, majd kísértük a Fiumei úti temetőbe a koporsókat. Menet közben a létszám hihetetlen méretűre -több mint 600 motorra (!)- nőtt, Royalt sajnos egyet sem láttam, Royalos más motorral lehet, hogy volt, én is másik motorommal mentem - de mentem...
Ezen a fórumon ez nem volt "reklámozva", de lehetett róla tudni.

Ez talán többet ért, mint egy sörözés - Royallal, vagy anélkül...
A menetben, a megemlékezésen részt vevő motorosok töredéke ismerte csak az elhunytakat - de mert motorosok voltak, úgy érezték ott a helyük.
Nagyon remélem, hogy a "Royalisták" közül más is így gondolta, és ott volt-voltunk a tömegben...
Nagyon remélem!
Sziasztok Royalisták!

Pénteken sikerült Budapesten, a Rákóczi úton valahol a Blaha Lujza tér környékén egy kb 1,5 cm-4cm hosszú kampósszöget kifognom az első gumiba. Defektjavítóval sikerült elérnem, hogy tovább tudjak menni. Kicsit sok volt egy gumiba, de a fene se tudta felmérni, hol kellett volna abbahagyni a trutyibenyomást.

Jó pöfékelést mindenkinek!

Sir John & Jocó
Szia Ritt!

Örülünk, ha eljössz!

Jó pöfékelést!

Sir John & Jocó
Szia Richard!

OK., megyek, Sir John hírével. Kép kevés van róla, nem mintha nem szeretném, csak a napi használat miatt kevesebbet fotózom.

Mindenkinek szép hetet!

Sir John & Jocó
Üdv Royalisták!

Na végre megtörtem Sir Bernie szuszókálását a garázsba és Tekla babymmel beiktattunk egy fagyi túrát! Nagykőrös két fagyi, Csemő két fagyi! Erős 40 km-ert mentünk! Teklának ez volt az első ilyen hosszú túrája! Most érkezett el az idő, mert most érte el a lába a hátsó lábtartót! Jót fagyiztunk és gurultunk úgy, hogy jó móka volt!
Bár bvonatoznom kéne, de 15. én lenne kedvem felmenni hogy találkozhassak az Urakkal :-) max korábban lelépek.

üdv
Szia Jocó,
szerintem gyalog gyere és hozzál képeket, így a kecske is megmarad és a káposzta is jóllakik. Ha gondolod, odacipelek egy laptopot, hogy mindnyájan láthassuk.

Üdv: Richard
Egy fekete RE Bullet 500 gazdájaként 2010-ig Egerszegen dolgoztam, azóta viszont Budapesten élek. A másik említett paraméter ellenben változatlan. Krokker Sanyi - 'krokis' néven szokott ellátogatni a fórumra - ott lakik a közeledben. Neki egy Bullet Army-ja van.
Üdvözlöm a fórum tagjait!
Felébredt bennem a vágy,hogy nekem is legyen Enfieldem.Személyes tapasztalatom nincs,ezért ha valamelyikőtök motorját élőben is megnézhetném az sokat segítene a végső elhatározásban.Zalaegerszegi vagyok,szerintem van nálunk is ilyen motor,pár éve többször is láttam egy fekete bringát.A meglévő újonnan vásárolt Cagiva Raptor 650ie-t szeretném nyugisabbra cserélni.Ha van a fórumon eretnek enfieldes talán közvetlen csere is sikerülhet.
Gábor Zalaegerszegről
Sziasztok Royalisták!

Nekem is tetszene a dolog, nekem is bármelyik időpont jónak tűnik.
A dilemmám csak az: Motorozzak, és megmutassam Nektek Sir Johnt, vagy egy jót sörözzek?
"Ön dönt, iszik, vagy vezet. Csak egyszerre a hármat ne tegye!"

Sir John & Jocó
Csatlakozom a többség által majdan elfogadandó dátumhoz. Csak időben szóljatok, melyik lesz az.
Üdv.