Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia ForceIndia,
Egyetértek a szezonnyitó összejövetel formájára vonatkozó elképzeléseddel. Március első felében meg is ejthetnénk, ha elegen csatlakoznának a javaslathoz.
Amúgy ma Arthur végleg a tulajdonomba került kivégtörlesztettem
Üdv Mindenkinek!

Itt vannak jól motorozható helyek, már annak, aki nem riad vissza egy kis síkvidéki motorozástól, a Tisza tavasszal gyönyörű, bár néha megközelíteni nem piskóta (de nem lehetetlen) A Mészáros nem rossz, mellette ott a vadaspark.. szóval megszervezhető :-)
A balaton felvidékes manőverért pedig... nos tuti benne lennék :-)
Szia attip,
az idén (is) az lesz, amit csinálunk Reménység szerint tavasszal lábra tudom állíttatni a darabot, aztán már nem sok minden tarthat vissza egy jó túrától. Ha ritt barátunk tud valami jó környékbeli szálláslehetőséget, útba ejthetnénk pl. a Mészáros vendéglőt (http://www.meszaros-vendeglo.h...) is, onnan se lenne szabad aznap hazajönni. Aztán a Balaton-felvidéket is bűn lenne kihagyni. Addig is egy jó, szezonnyitó sörözés elkelne, ott megbeszélhetjük a részleteket.
Aznap tényleg minden összejött. Gyönyörű napsütés, jó társaság és a jó öreg Balaton...
3 kép lemaradt. Íme:
Kis nosztalgia ebben a rettenetesen havas-vizes-lucskos-latyakos télutóban. Alig hiszem el, hogy már lassan 4 éve (2009. augusztus 8-án) volt!
Oszt' idén lesz-e valami?
Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni Veszprémben volt egy független márka kereskedés JAPANSPEED KFT-volt a neve az érdekelne hogy most működik e még a vég mert úgy tudom hogy most a Hold utca végén van de a lényeg hogy régen egy Farkas László nevű úr csinálta a véget én őt szeretném elérni de sehol nem tudom pedig nagyon fontos lenne nekem és másnak is aki ott vásárolt motorkerékpárt aki esetleg tudja hol találom az illetőt az legyen szíves jelezze köszönöm |
Szia

Sajnos semmi válasz, biztos megint valami ünnep van Indiában. Ha nem válaszolnak, írok egy másik csapatnak. Sajnálom.
Szevasz Ritt!Érdeklődnék az alkatrész árak után,sikerült valamit megtudni?
Szevasz Varszegib!köszönöm a visszajelzést még gondolkodom.
Szia Törpös!
Az ára mint a dorogi honlapon levőké: 11.000 Ft. A számom 70 374 7091.
Szevasz varszegib!Érdekelne az RE könyök ára?esetleg telefonszám?
Láttam ismerőst
Üdv mindenkinek!
Eladóvá vált vadiúj RE kipufogó könyököm. Indiai származású, még nem volt motoron. Ha valakit érdekel: varszegib kukac gmail pont com
How they do it down under ?
Egy kis videó a tavaszváráshoz:
Tavaszra
Ritt, ha esetleg egy ismerős masina tűnik fel 1-1 pillanatra az nem a véletlen műve.
Most már ezt is tudom, köszönöm. No meg nem hittem volna (így utána sem jártam), hogy azok léghűtésesek, de valamiért örülök ennek a ténynek.
Mi szenvedéllyel tolják a fiúk...

http://youtu.be/ZD8ReB3cZH0
igen, érdemes letakarni, node nem ilyen alibi műteles időszakokban, mikor nulla fok van, hanem ha igazán hideg, inkább -5 -10 felé. Hőmérő hát... max hozzávetőleges adatként, viszonyítási alapnak jó lehet, de hirtelen hűlés-melegedés külső okból kifolyólag nem hiszem h nagyon odabaszna. Talán a régi levegős KTM-ek krómbevonatával voltak ilyesmi vízbecsobbanós-megrepedős témák, de szerintem nem kell félned. (by the way: láttad már miket csinálnak a quadosok télen-nyáron vizes témában? soha nem hallottam még hirtelen hűléstől megnyekkenő blokkról náluk)
azok még léghűtéses boxerek voltak, pont úgy mint az enfield.
Kösz a linket!
Jay Leno az egyik igen jelentős USA béli média ikon.
Itt egy Enfieldet tesztel:
http://www.jaylenosgarage.com/...