Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Mától egy suzuki gsr-600 ssal motorozok és egy picit komolyabb ruhára lenne szükségem mivel hogy eddig csak farmer és textil kabát volt a motoros ruházatom.
Milyen ruhát érdemes venni ?
Bőr (egy részes, két részes) esetleg textil kombinéza?
Milyen csizmát, sisakot ?
Melyik márkák megbízhatóak és minőségesek?
http://www.jofogas.hu/heves/MT_Blade_SV_BOSS_47340112.htm
A legjobb ajánlatok, mint ahogyan tőlem mindig

NŐI Icon "S" bőr kabát, full protektoros, kivehető teljes aluszövetes termobélés, zárható külső belső zsebek, állítható derék 45.000HUF.
NŐI Dainese "S" bőr nadrág, protektoros, zárható zsebekkel, szellőzőkkel 25.000HUF.
NŐI Falco "36" bőr csizma, protektoros 15.000HUF.

Ffi "M" bőr nadrág, full protektoros, zárható zsebekkel, kantárral 8.000HUF.

Budapesten megtekinthető, próbálható.
pirzso70@gmail.com
20 255negyvenhat72
Eladó 52-es, alig használt Mugen Race bőrkabát. Beépített váll- könyök- és gerincprotektorokkal. Nekem sajnos kicsi.
40000Ft.
Hááát idén kihagytam a fogyi tábort de remélem azért még menthető a helyzet :D
Viccet félretéve nincs pocakom, rendszeresen eddzek, kösz az infót.
Szia!

54-es lenne nagy átlagban a te méreted, de előfordulhat, hogy 56-os elkel majd egy-két típusból. Meg persze attól is függ, hogy az a 90kg mennyire tükrözi a Michelangelo- Dávid szobra arányait:)
Üdv.
Szerintetek 185cm és 90kg-hoz milyen méretű bőrruhát keressek?
Akinek van jó,állapotú, minőségű kushitani férfi bőrruhája a fenti méretekhez akkor arra vevő lennék!
Küldtem privát üzit!
Szia!Mennyi az annyi?
Tessék, de sajnos nem a legjobb minőség:
[/url]

[/url]

[/url]
Köszi szépen neked és mindenkinek a Gaerne csizmával kapcsolatos infokat.
Esetlel dobsz képet is?
Jól néz ki ez a csizma, VEDD MEG!
Volt Gearne csizmám, de azt nem szerettem mert hátul cipzáros dupla csatos volt, sokkal egyszerűbb nekem, mint ezen is, az oldalt cipzár + tépőzár,(ezért szeretem a TCX-em) amúgy más bajom tényleg nem volt vele! (eladtam)
Most van egy Pumám is, de abba made in Taiwan van írva... (nagyon azt se szeretem, mert szintén körülményes belebújni, de brutál egy darab, majd csak nyúlik...)
Ja értem lett hozzá kawa is?
Kicsit elhamarkodtam a ruha vásárlást, inkább egy Monsteres Alpinestars ruhát szeretnék.
De nem minden áron válok meg ettől a ruhától, ha lesz komoly érdeklődő akkor megy, ha nem, akkor marad.
A régiből (2013as) olcsóbb lenne, de abból már nem nagyon kapsz méretet sehol sem. A 2015-16-osok még FC Moton is 300euro felett vannak.
Egy Vortice pont ez az árkategória.Az SMX meg úgy emlékszem,hogy olcsóbb!
Hogy hogy ilyen hamar megválsz tőle?
Igaz, el is felejtettem...
A kabát és a nadrág is 54-es, én kb. 186 cm magas és 88 kg vagyok, a ruha tökéletesen passzol rám (egy gerincvédő is befér a kabát alá).
Mondjuk ha megírod a méretet vagy a méreted az szűkítene
Sziasztok!
Kérdezem, hogy nem érdekel esetleg valakit egy vadonatúj (motoron ülve sosem volt rajtam, csupán néhány alkalommal próbáltam fel) Alpinestars ruha? A kabát Atem (2015, fehér-fekete-sárga), a nadrág Track (2015, fekete-fehér).
Komoly érdeklődők a profilomban lévő e-mail-emre írhatnak, köszi!
Szia,
A Vertigo, nem ez a kategória(az inkább sporttúra), inkább a Vortice. Viszont az nem mindenki lábfejére jó. Pl nekem sem volt jó, pedig volt 3.
Gaerne jó cuccokat csinált régen, nekem volt tőle krossz csizmám, és frankó volt. Jah, és a MTB-os cipőm is egy Gaerne Kobra volt.
Bírta a strapát, mert versenyeztem is vele. Szóval szerintem nem bökhetsz mellé ha ezt a márkát választod(a Forma meg Puma amit Romániában gyártanak, na az a felejtős).
Vertigo van nekem!Jó kényelmes!Ez már dizájnosabb!A ruhádhoz illik!