Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó YAMAHA Női pulóver ! Akciós ár! 25.000Ft helyett most 9.990Ft ! A YAMAHA CÉG HIVATALOS RUHÁZATI TERMÉKE EREDETI CIKKSZÁMOS YAMAHA TICKET-el!
Érdeklődni : 06 70 246 71 50
Uhh az a juk igazábol lyuk
Az én Shox bőrkesztyűmben kb 6000 km van, az esés viszont erősen megviselte. De a feladatát ellátta.
Shox bőrkesztyű...amíg havi 1et gurultam bírta. Ebben a hónapban 1000km alatt megadta magát, pedig kíméltem. Mindkét tenyérnél foszlik, bal 3as ujjnal kijukadt es a 2es is követi lassan :( összesen 3000kmt bírt.
Jelenleg Shox-os kesztyűm van, és hát pozitív dolgokat nem tudok róla írni Lehet,hogy teszek egy próbát ezzel a csájna gp pro-val Köszi a választ!
Ár érték arányban elég jó. A Shox-os meg Mugen stb... kesztyű messze áll ettől.
Megjegyzem ram nagy az XL de palyan ez a kenyelmes.... utcan lehet zavarna... a regi kesztyuim nekem is Lesek voltak faszan passzosan! Az elso elazasig :-D
No, megnéztem a dolgot. Nekem M-es kezem van és a pálya mintás Gp Pro-ból is M-es méretűm van.
Amikor megkaptam úgy rémlik kicsit szorult rajtam...az első elázásig...
*rendszeresen :) és az ár 55.000ft.
Sziasztok! Eladnám megkímél, rendzseresen ápolt, jóillatú (bőrillat), sérülésmentes SPIDI on track 2részes full protektoros ruhámat. Méret :180-190cm-90-100kg. De fel kell próbálni ;) Egy hibája van, a gyatyagumi vagy mi kitágult,ennyi!
A méretezés az, hogy néz ki nálad?fhoksz írta a minap, hogy egy számmal nagyobbat kell venni, és az lesz a jó.Nekem most L-es kesztyűm van, és érdekelne, hogy akkor ha rendelnék egy ilyen Alpinestars-t, akkor kell-e az xl, vagy maradhat az L.
Vegyél egy rendes bőrruhát és ha úgy dobja a kocka talán megúszod ........itt sokan összetévesztik a horgászatot a motorozással :-)
Nekem is olyan van. Teljesen rendben van. Eddig csak 1 helyről mászott ki a cérna(ujj vég), de hamar meg lett varrva.
Estem is benne és egyben maradsz szépen.
Szia,
Pont ugyanolyan meleg lehet az a kombó is amit írsz. Több évszakra? Én minden évszakban vagy 8 éve ugyan azt a ruhát használom.
Amúgy meg sztem az elmozdulás miatt. Persze függ ez, h milyen motorral, és milyen helyen megy az ember. Sportmotoron nem ajánlom senkinek még nyáron sem a protektoringet. Bár jobb mint a póló rövidgatya kombó...
Szerintem nem hiába van ez igy kitalálva... esésnél ha a kedves vásárló nem jó méretű kabátot vagy inget vesz, elmozdulhat minden...namost ez egy összeépített dzsekinél nem lehetséges. Plusz én motoroztam már nyáron Balaton mellett full bőrben, 38 fokban, és farmer kordura kombóban is... mindkettőbe melegem volt, de jó volt a társaság és a motorozás is... ha motoron vagy nem érzed ha meg leszállsz le kell vetkőzni, megjegyzem itt egyszerűbb ledobni a kabárot majd felvenni mint, szarakodni az inggel meg a kabáttal... de veszel egy protektor inget, egy CE protektoros bőrkabátot, kidobálod belőle a protkókat és készen is vagyunk! :) szvsz.
Sziasztok!

Nézegetem a sok drága bőrdzsekit, amiből kell több évszakra is, mindegyikben benne a védelem, ráadásul relatíve szűk kell belőle, hogy a helyükön maradjanak a protektorok.
De léteznek ezek a protektoringek, amik hálósak, tehát szellőzik, vehetsz rá valami csúszást bíró anyagot, mondjuk egy protektor nélküli bőrdzsekit, ami lehet normál méretű...

Gondolom ez nem csak nekem jutott eszembe eddig, mi az oka annak, hogy mégis beépített protektoros dzsekit vesznek és nem a protektoring+bőr az elterjedt? Sokkal kevésbé tűnik melegnek ez a megoldás.
Ráadásul a protektor részből így csak egy kell és nem minden évszakra, ezt meg amúgy is mindig viselni kell.
Dainese protektorszett hihetetlen árengedménnyel korlátozott ideig!
Most 21.000Ft helyett csak 9.990Ft üzletünkben!
darazsgarazs.hu
Tel: 06 70 246 7150
Szevasz Abel8219,
én bőr vásárlása miatt most megszabadulnék használt cordura cuccaimtól, tök fekete nadrág + tök fekete dzseki, márkája talán Shox (?) - de most így fejből nem megy pontosan. Ha érdekel, teszek fel róluk képet. 175-180 centis emberre jó, de ha kell, pontosan leméregetem.
A nadrág és a dzseki is vízálló, mindkettő protektoros, kivehető téli béléssel.
A nadrág kb 5-ször volt rajtam, a bokájánál van egy pár centis kiégetett kis lyuk, amit már első viselése alkalmával sikerült beszereznem.
Ha esetleg bárkit érdekel, 40-ért odaadom a kettőt együtt.
Alkudni lehet, csak ne pofátlanul :)
Új, dobozos HJC RPHA 11 (2016)
Felső kategóriás
Prémium minőségű
Bukósisak
S méretben
Két plexivel
Pinlockkal
Minden tartozékával
Összes papírjával

Bolti ára : 119,900 HUF

95.000 -ért elvihető!!!!

--------------------------------

Új állapotú
Prémium minőségű
HJC FG-17
Bukósisak
S méretben
Két plexivel
Pinlockkal
Minden tartozékával
Összes papírjával

Bolti ára : 65.000 + 15.000 a sötét plexi ára!

55.000-ért elvihető!!!
Üdv Mindenkinek!
Van valakinek tapasztalata az alábbi linken lévő sisakkal kapcsolatban?
http://gurutech.hu/ls2-ff324-2...

ha valaki ajánlana más típust (csak felnyitható állú jöhet számításba) amivel meg van elégedve ....
számomra a legfontosabb, hogy minél csendesebb legyen
A Dainese protektorszettet megtaláljátok az oldalunkon.
Dainese protektorszett hihetetlen árengedménnyel korlátozott ideig!
Osszátok meg, minden motoros tudjon róla!
Most 21.000Ft helyett csak 9.990Ft üzletünkben!
A részletekért klikk ide: http://darazsgarazs.hu/term…/dainese-protektor-szett.89.html
Eladó új HJC FG-15 bukósisak xl méretben 30.000ft

HJC IS-17 bukósisak xl méretben 30.000ft
SPARCO Női motoros kabát
Termék eredeti ára: 54 000 Ft
A termék kedvezményes ára: 39 990 Ft
A versenysportból is ismert Sparco cég női, protektoros motoros kabátja .
A kabát protektorokat és kivehető thermo bélést tartalmaz.
A biztonságot fokozza a megerősített külső részen kívül a hangsúlyos fényvisszaverő csíkok sokasága.
A motoron sokszor élet - halál kérdése hogy észrevegyenek!
Kényelmes , több ponton testre szabható kabát.
Akciós ára: 54.000Ft helyett: 39.990Ft!

*Korlátozott méret és darabszámban elérhető akciós termék!
Mailben tudsz érdeklődni: motorosszakuzlet@gmail.com