Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

56 Spidi 1részes bőrruha szintén eladó
Ezt szeretném venni helyette
Sziasztok!Eladó Shoei x-spirit 3-as sisakom M-es méretben szép állapotban sötét és egy métert sem hordott víztiszta plexivel dobozával
Szia!Sajnos már áprilisban elkelt.
Üdv!
Szép állapotú alig használt kesztyű eladó! Mérete M vagy L-es lehet. Ár megbeszélés tárgyát képezi.
https://www.kepesmotor.hu/bor_...
Szia érdekelne a kesztyű mennyiért adnád?
Ja, azt elfelejtettem, hogy fillérekért!
Szerintem gondolj bele! Vettél egy sisakot és régebben motoroztál vele. Mennyit volt kinn és mennyit szívta a nap? Ha nem töredezett a héj, még akkor is van esélye a belső öregedésnek. Ezt csak te tudod. Neked kell tudnod, hogy mennyit használtad és hogy most megengedhetsz-e egy nagyobb kiadást! Én speciel egy télen át bújtam a netet és rájöttem, hogy kurta sok sisak manapság olcsó kínai, csak át van címkézve. Tehát manapság egy középkategóriás sisak is tud gagyi lenni, és egy minőségi is lehet szar! Ezért inkább én is a 10 éves sisakomat cseréltem. Szerintem jót is lehet venni fillérekért! Ha be mersz vállalni egy angol rendelést, szívesen segítek privátban!
Sziasztok!
Lehet, hogy kicsit off, akkor bocs, hogy rossz helyre megy, de érdekelne a véleményetek.
Régebben (2004-2009 között) motoroztam, és még a legelején vettem egy Airoh sisakot. Becsülettel szolgált, nem estem vele, egy két karc van rajta, semmi hibája. A sisakot elraktam szekrénybe mikor eladtam a motort.Újra elkezdenék motorozni, használható még a több, mint 10 éves sisak, vagy mindenképpen csere a kora miatt?
Előre is kösz, ha valaki válaszol.
Sziasztok! Spidi Poison Touring Lady 2 részes bőrruha, 44es méret (165-170cm, 55-60kg), kb 3x volt használva, hibátlan állapotban eladó. Irányár: 154.990,-
aki esetleg S -s bukót keresne nézze meg majd használja egészséggel: https://www.kepesmotor.hu/zart...
Van egy érdekes termékünk!
A bukósisak plexijére belülről felhelyezhető hologrammos fólia.
7.990Ft! Már csak 2db van.
Ha nagy a hőség mi tudjuk a megoldást!
Tesztgyőztes nyári hálós motoros ruházat már 34.990Ft-tól!
www.darazsgarazs.hu
Van valakinek ilyen? Mi a vélemény róla?
Pontosan ilyen érzés a Német Modeka cég - többszörös tesztgyőztes ,hálós, nyári ruházatában motorozni!
Tesztgyőztes termékek 34.990Ft-tól! Élvezd a nyarat , ne izzadj a motoron! A Modeka termékeit keresd itt: www.darazsgarazs.hu
SPYKE 56 púpos börruha jó állapotban szakadás nincs Zipzar minden ok!!! 30000Ft helyileg esztergom!!!! 70/2155583
Eladó egy Dainese 52-es púpos bőrruha. Sérülésmente kiváló állapotnak örvend mert alig volt használva. Érdeklődni lehet nálam. Képes motoron is fenn van.
Eladó egy szép gerinc púpos full bőr full protektoros bőrruha. Összecipzározható.
Gerinc, váll, könyök, csípő, térd protektorokkal és gerincpúppal.

175-180cm és maximum 80 kiloig

kb 2 éve van nálam, nem estem benne és nem sokat használtam.

Térdkoptató nincs hozzá de feltehető rá.
Ár 38e
A Tel.szám lemaradt..
06-20-9287877
Sziasztok, ha vki megunta, vagy már nem nincs szüksége rá, akkor szivesen átvenném.
Arai RX 7 GP Haga Replika
A kánikulában nem szeretnél motoros ruhát amibe belesülsz?
Garantáljuk hogy nyári hálós termékeinkben , úgy fogod érezni magad, mintha meztelen lennél!
Természetesen a protektorok védelméről nem kell lemondanod!
www.darazsgarazs.hu
Modeka Airing hálós nyári kesztyű akció! 9.990Ft!
www.darazsgarazs.hu
Nyári hálós motoros kabátok és nadrágok és kesztyűk a legnagyobb választékban!
www.darazsgarazs.hu
Sziasztok!
Valakit érdekel egy Dainese 60-as cordura nadrág? kb kétszer használtam. Méretprobléma miatt eladó.
Gyerek méret érdekel?