Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mennyibe fáj egy ilyen felújítás?
Tudjuk persze, de nagyjából középre lett bekalibrálva az ár, van ettől olcsóbb, és persze drágább is. Ha valakinek megtetszik viszi, ha nem akkor tökömtuggya mi lesz.
Mondjuk ez teljesen korrekt hozzáállás, de azt gondolom tudjátok hogy megfizetni senki sem fogja...
Na mivel én nem favorizálom a KTM-eket, ezért hozzáértő sem vagyok. Mint mondottam, látókörömbe javításra várva került a kétkerekű, és ha már szét volt borítva, szépen cserélve lett ami arra érdemesnek látszódott.
Az érdekes, mivel a hozzáértők szerint az ilyesmit leginkább a vezérműtengely meg annak a csapágyai sínylik meg, nem a felsorolt cuccok...
A haver már főtengelyesen vette, állítólag az előző tulaj nagyon vágta a holtpontos nemrövid hátsókerékengurulás művészetét, és ha nem tévedek, ezek a traktorok annyira nem komálják az ilyesmit, lehet ez volt az oka.
Azt nem tudom sajna.

Eddig egy ember vitt ő meg van vele elégedve.

Egyébként a Conti sport gumijait is szidják.
Meg állítólag hamar "megöregszik" repedezik

Nekem eddig Brid. BT016pro volt most meg Mich. pilot power 3.
Mich.-el csak 250km-et metem eddig de első benyomásra jobb a BT016 pro. Ráadásul az ára is sokkal jobb.

De tényleg csak 250km-et mentem vele
Valami van a Conti gumikban. Egy páran pofára estek már vele a gyorsak közül is, nem is sokan pályáznak ennek a gyártónak a termékeivel. Egyébként meg lehet csak a sok negatív visszhang miatt nem keresett. Ki kell próbálni. Én azt tapasztaltam hogy "beszél" a gumi. Lapra fektetve hangot hallat más guminál ezt nem vettem észre.
Helló,

motorgumi
Hát ha nincs vagy kevés az olaj, hiányzik a légszűrő, leszakad a szelep, elszakad a vezérlánc stb. Röviden: nemtörődömség. (nem a konkrét esetről beszélek)
Miért kell 15e km után hengert, szelepeket meg főtengelyt cserélni egy LC4-ben?
Eladó LC4!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_640_lc4_supermoto-6799232
szia, engem is érdekelne mennyit mutat a kopásjelzője!
Faszt vagyok kém.. Én csak simán a berg-el suttogó vagyok!
Ami lemaradt az előbb Vazz-nak szóval..
annál jobban ne félj semmitől mint tőlem!



Azt lökd inkább fog-e a gumi?
Mennyi milliméter van még a kopásjelzőkből ezeken a gumikon? (nem a vágás mélysége érdekel)
[Phoenix]: van hátsóm, de csak elsővel együtt szeretném eladni!
165/55-17 Dunlop Kr 108
15be odaadom
Albiról meg már írtam hogy spy, de természetesen tagadja. Beépült a motorosok közé és mindent nyomon követ
Na azért nem sok mindent tudnál mutatni amitől megijednék, de azért a gatyádat ne told le . A kanyarsebességre gondoltam a tanítás kapcsán. Egy ilyen segédmotor féle mint a Berg nem ijesztget, ha eldőlők, felállok és már indulok is.
Ja, kész lett.

Na mi a fasz van megijesztett a berg? Van egy 125-ös libertym, ha gondolod elcserélhetjük, azon nem lesz bekaki.
Bázze Albi....... már kezdek félni tőled.
Örülök Vazz hogy kész lett a mocid (gondolom). Te legalább meg bírod ülni. Ha véletlenül valahol összefutnánk taníthatnál mester. Seggnyalás vége.
Remélem haza felé Te viszed a berget!


Jó motorozást!