Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok ! Egy kérdéssel fordulnák hozzátok ! Hátha valaki tud segíteni ! Ktm lc4 640 130 körül elkezdi nyomni az olajat a lánckeréknél ! Valaki tudna segíteni ?
bokatörésemböl kifolyolag kétseges az idei sumozásom ,hogy jövöre mi lessz nem tudom ugyhogy elado a gépem,minden joval felszerelve,kevés üzemórával 2007es Yamaha YZ450F iranyárban 820eFT. 205456156
Eladó a csizmám!
Nagyon jó vétel, vigyétek!
(úgy volt hogy mégsem eladó, de a sors fintora h mégis kell a pénz, szóval sos!)
krosszpálya kialakítása régi homokbánya, vagy v.mi elhanyagolt területen egy markoló x forint. az aszfaltozás xxx-be kerül. talán ezért drágább. a 20 perc 1000 jó megoldás, bevezethetnék visontán is
Régebben én is crossoztam és tényleg nevetséges összeg volt az aszfalthoz képest. Viszont nagyon ritkán mentem gondozott pályán, úgyhogy nem nagyon szerették simogatni a földet.
Kecskemét messze van neked? Szerintem fasza SM pálya, 1.000 ft 20 perc. Én 4 menetet bírtam menni rajta(ennyit a kondimról)
Az még elfogatható kiadás.
Csak azért érzem soknak, mert egy cross pálya 1000-2000 /nap és szerintem egy cross pályát kicsit többet kell gondozni mint egy sima aszfalt csíkot.
Akkó mennyé a hungaroringre 4x20 percre 15 vagy 20 ezeré.
Amúgy meg ez egy ilyen bicikli, a motorozás sose volt olcsó.
Köszi szépen közben megtaláltam, kicsit rettenetesen sokallom... nem tudom mi 8000Ft egy nap motorozásban...
fél nap 5000- egész nap 8000- régi 3-as út mellett gyöngyöstől 3-4km
Hali!
Valaki gyorsban tudna nekem segíteni hogy a (Gyöngyös) Visontai supermoto pálya az mennyibe kerül hogy lehet oda jutni, mi az ami kötelező, hogy tudom őket elérni stb.
Köszönöm szépen előre is, holnap reggel mennék szóval ha valaki tud valamit írja le légyszíves.
Vagy veszel alapból Supermotyós csizmát, és azon legalább tudod cserélni a koptatót.
Van egy új Goldentyre (Supermoto VB-n használatos) hátsóm.
Véleményem szerint inkább a cross csizma legyen..
Szerintetek mennyire vállalható be egy Supermoto gyorsasági csizmával? :) Variálok mert egy árban van egy gyorsasági meg egy cross csizma mindkettő csúcsminőség, de azért a gyorsasági lényegesen könnyebb és ez nem egy hátrány, de ugyan akkor kevesebb védelmet nyújt. Azon gondolkozom, hogy gyorsasági csizma egy sípcsontvédős térdvédővel ami csuklik.
Michelin, Dunlop kapható...
Sziasztok!

Van valakinek esetleg jó tippje, új slick gumi beszerzési forrásra?
(Metzeler.hu-n akartam rendelni racetec k2-t, de állítólag abbahagyták az SM slick gyártását) Metzelerhez hasonló ár/érték arányú gumi? Maxxis, goldentyre itthon felejtős? Visszaolvastam, de a vélemények alapján a Heidenaut kilőném. Vélemények?
Pályanapot tartunk a Rabócsiringen.Supermoto-oknak külön csoport indúl!Bővebb infó:www.motorosnap.com.
Üdv:Laci
Helló
Most 160-as conti force sm van az 5"-os felnin de ez túlzottan kocka, lapos. Szeretnék valami kúposabbat, ennél legalábbis. Nem tudom milyen lenne egy 165-ös, de a lánctól így is csak egy fél centi van. Igazából én csak utcán megyek de azért tapadjon.
Köszi
Van itt valakinek Tip Top márkájú gumivágója?
Eladó 1 pár Michelin supermoto vízes gumi teljesen új.
35 papírért
06303314688
van,mien méret kellene?
Cső
Utcai gumid van?
Eladó egy összesen csak kipróbálva lett tiszta új FTE Beringer alsó-felső fék,karcmentes állapotú!
Eladó pár garnitúra szép 80-90%os első-hátsó slikkek párban!
160/60r17-120/70r17 Metzeler
165/55r17-120/60r17 Michelin
165/55r17-120/70r17 Metzeler
165/55r17-120/70r17 Dunlop

+még rengeteg első slick:metzeler,michelin,dunlop,bridgestone 5.000/db

Tel:06702465353