Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó!165/55-17-120/70r17Dunlop Kr 108 slick
Ár:15.000
Tel:70/6657560
pl az enyém... :)
Kérdés mi az az ár amiért veszel :)
Keresek 160 vagy 165-ös szlikket.
Valaki tud nekem mondani olyan rendszámos vagy arra alakítható nem üzemórás, aránylag költségmentes, jól kinéző supermotot?
Sziasztok!

Novemberben eladtam a DRZ-met. Ma majdnem keresztülestem pár cuccon, gondoltam meghirdetem...
Így Thor csizmám és a motoremelőm is eladósorba került, itt a képesmotoron megtaláljátok ha érdekel Titeket!

EMELŐ
CSIZMA

Üdv,
2N
Ilyen nekem is kéne.
165ös vágottslick van valakinek eladó (utcai mintás)? SOS
kxf agy pontosabban
hali! Jt hátsótárcsát keresek, ami kawasaki agyra való,de csak 220mm átmérőjű... tehát 4 csavaros 220as ami kawa agyra passzol...esetleg nem tudnál erre valamit ajánlani...már azon gondolkodtam h vágatni kéne,de h avan gyári akkor az érdekelne... a jelenlegi az 240mm-es és nem fér a féknyergembe...
várom válaszod
Ment a mail
JT-t is tudok szerezni ha adsz egy típusszámot.
Köszi az ajánlatot, de csak 320-as tárcsa érdekel!
20ért tudok EBC 250es első tárcsát

Kisebb de legalább minőségi.

Természetesen új.
Szia!
Nem E-bay-en találtam, hanem egy magyar motoros oldal webshop-ján, de a származását nem írják. Az 40.000 Ft az alapára, de most 20.000 Ft-ra van akciózva, csak nem tudom, hogy mennyire éri meg, mert eléggé vékonykának tűnik.
Várom az esetleges tanácsokat!
E-bay-on találtad, Kínai?
Üdv emberek!
Segítségeteket kérném. Kezdő supermotos vagyok és sajnos szétment az első féktárcsám. Találtam egyet,de nekem nagyon vékonykának tűnik és nem sok tapasztalatom van veletek ellentétben az ilyen dolgokba. Ez egy 320-as tárcsa és gyárilag 4mm széles, nem házilag gyártott, hanem boltból való gyári cucc. Mellékelek képet, hátha esetleg valakinek volt már ilyen tárcsával dolga és tapasztalata. Várom segítségeteket, mert sürgős lenne, itt a jó idő a gép pedig a garázsban áll.
Előre is köszi a segítséget!
csütörtökön deltöl valaki kecskemet?
És még1x
végre! :)
Ááááneem, ebbe nem kontárkodtam bele!
ööö a KTM feliratot kellett volna lecseréni KAWÁRA
Asszem 150-200 környéke volt.