Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha csak ez hiányzik a sorból szívesen odaadom. Bár én vigyázok rá, mert nem kaptam, hanem dolgozgattam érte, de ha megígérd hogy te is vigyázol rá elkaphatod egy körre.
És autóval mi helyzet? Olyanban ültél már mint ami nekünk van?
Na meg olajról , gumiró nem is beszélve !
És mi a helyzet az áramgenerátorokkal?
Igen van, pl olyan játékmotoron mint ami neked van még nem ültem
Ki a faszom mondta, hogy van áram, ha nincs fogyasztó???? Te olvasol is, vagy csak írkálsz összevissza?? Mit a faszomat írtam lentebb, mi?? Hogy ha van terhelés, akkor pl az akku áramforrás!! Ha nincs, akkor feszültségforrás! Mi a búbánatos lófasz nem világos ezen?? Ugyanezt írod te is, csak kouszálsz, meg jössz a baromságaiddal. Ha nem kapcsolod a fogyasztót be az áramkörbe, akkor nyilván nincs áram, de ki a fasz állította az ellenkezőjét? És ha kigyullad az a kibaszott izzó, akkor az elem vagy akku mégis mi a faszom lesz??? Nem ÁRAMFORRÁS?? Ezt ugattam eddig is, csak te olyan kibaszott okos vagy, hogy neked normális szavakkal nem lehet eljutni az agyadig, bazmeg neked ohm törvény kell... Elképesztő... Az én szintemen, mi? Fogalmad sincs a szintemről okostojás.. Hiába sokszor bebizonyosodott már, hogy a legrosszabb, ha a hülyeség kitartással párosul.
Csak egy kérdés, nem kötözködés:
Van olyan motor kerek-e világon amin te nem ültél és nincs kiforrott véleményed róla?
Ugyanez igaz autóra is.
Átmentél közönségesbe .Csak segíteni próbálok ! Ohn törvénye I = U /R Van feszültséged egy marokba fogott elemben , van egy fogyasztód egy égő a zsebedben aminek ellenállása van ! Most jön a bibi az áramot a nászapám faszába sem találod meg míg a kibaszott kettőt össze nem rakod , és fény lő a szemeid elött és a fejedben is világosság ! Így a te szinteden hátha érted ?!
A z750 szerintem kényelmetlenebb, nagyon dől előre az ülés, én mindig levertem a tökömet.
Kevered a szezont a f*szommal. Amit írogatsz az nem más mint fing fűrészelés, így én részemről itt befejeztem.
Nem kap feszültség mellett áramot , A feszültségre kapcsolt fogyasztó belső ellenállása révén jön létre az ÁRAMKÖR .
igen, a gsx-r menne csak pályára a bandittal pedig járnék kirándulni. Csak a képeken úgy tűnt mindenhol, hogy ha fent van két rendes koffer és a hátsó doboz akkor utas már nem fér fel oda. Ezek szerint mégis. A 600ak jóval olcsóbbak és több van belőlük. Z750s-t is néztem, van egy nagyon szép 2000 eurért, többet nem is szánnék rá. Eladom az egyik gsx-rt és annak a feléből akarnám megvenni "spórolás" címén. Ha nem számítana a pénz akkor biztos maradna a két gsx-r.
Ha nincs olyan, hogy áramforrás, akkor mégis miből kapja a fogyasztó a feszültség mellett a teljesítményhez szükséges áramot?
Feszültségforrás helyes ! Áramforrás mint olyan nem létezik , ezzel Nikola Tesla kísérletezett mégpedig a vezeték nélküli energia továbbítása során , de nem sok sikerrel , de ez most hadjuk ez hosszú lenne .Maradjunk annyiban hogy van kapocsfeszültség , és fogyasztó ellenállása révén jön létre az áram . Ez Ohm törvénye I= U/R Tehát áramot csak áramkörben mérhetünk .Ha ennyit tudtunk elektróból már felelhettünk az egyesért . Elektro tanárom : Cédli Jenő aki jelesre végezte a műszaki egyetemet ,fejben gyököt vont és négyzetre emelt 5-6 jegyű számokkal , személy szerint ittam a szavait , nagyon bírtam a buciját !
Nem fognak. Két állításom volt. Nem tarthat sokba cáfolni, ha van mivel.
Bele kezdhetünk , de hátha megorrolnak rám a banditások ! Pergessük a ZZR topikot !
Pedig igazán érdekelne, hogy az alábbi állításaim közül szerinted melyik nem helyes? Mert csak szövegelsz, de konkrétumot nem írsz..
Te nem olvastál rendesen ! Írtam , aki tanulta tudja , a többinek meg igaza van ! Egy percig sem szeretnék vitatkozni veled !
Te kis butus, ha már kóstolgatsz, számold meg hány topicban vagyok jelen :) nyugodtan.
Kérd meg a megtalálós cimborádat, hogy kopogtasson be oda is. Elég sok topicban jelen van, + 1 már nem lehet gond. Majd oda is beokádja az okosságait és feléled a csapat egyből.
Te aztán tudsz szöveget értelmezni, azt meg kell adni. Kb ugyanazt írtad le, amit én és pont ezért nem is értem, miért vitázol? Terheletlenül= feszültségforrás, terhelve= áramforrás. Pont. Egyébként meg terhelés nélkül mire mész a feszültséggel? Önmagában a feszültség nem használható semmire.
Mindkettő válasz oldal helyes !Jó nektek így pereg ez a topik ! A ZZR -ekkel nem történik semmi , se hiba , se kérdés , nem lehetne azt a topikot is felpörgetni ?
Feszültségről meg van aki gondoskodik itten.
Nekem pl. mindig van áram, ingyé nem dolgozok.