Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy lenne ebay.Már Leont,astrákat,ford focus tdci-t kiolvasta hobbiból.
Kábel cserével nem szbvány OBD2-höz is jó asszem.

http://www.ebay.com/itm/282278...
Ha nem titkos a forrás (kivéve ha áram mer' olyan nincs) akkor mindegy.
Áh nem,néha kell pótolni a virágok alatt a fődet.

PÜ-bern vagy jó a fórumon is?
Az a kiolvasó eszköz amiről pár napja írtál borzongatna, küldenél linket?
Éjjel?Persze ha abból él az ember érthető, azt hittem bútorozol erre sírásó vagy?
Én szoktam menni lapáttal temetőbe.
Nem tudom mit szólna aki látna mikor éjjel egy lapáttal a kezemben átugrok a temető kerítésén.
Sok temetőben, vagy mellette van láda :)
Az a beszarás, hogy az én falumban a temetőben van!!!
Logbook, abban van bejelentéshez szükséges jelszó, és abba tudod beírni, hogy ott voltál. Szoktak még kis ajándékok lenni benne, amit a megtalálók csereberélnek, vagyis kivesz valamit, de tesz bele helyette mást. Manapság már többnyire szemét - illetve azzal egyenértékű kacat - van bennük.
Egy apró ajándék,viszel egyet és cserélsz.
Motorral jó lett volna, de gyalog lusta vagyok elsétálni odáig

Mi van ezekben a dobozokban? Semmi? Csak kipipalhatod hogy megtalaltad es kesz ?
Van ott több is. A Faluház, a Sötétvölgyi kilátó, meg 10km-es körzetben még vagy húsz :) Jó környék az ilyen szempontból.
Már miért vernének?
Ménem?
Mindenki szeret.
nem írhatom le, még a végén megkeresnek és megvernek Kakasd amúgy. Erre rábukkanhattam volna félévvel ezelőtt is míg megvolt a krosszom
Akkor bárhol találok valamit.
Melyik faluban laksz?
Mindenhol van :) Már több, mint 4000 rejtés van az országban és az még csak .hu-n szereplők. A .com-on rejtettek ennél sokkal többen vannak. Budapest határát 150m-ként körberakták! Van az összes autópálya pihenőben, stb.
Beszarás, még az én falumban is van
Kb :)
www.geocaching.hu
Itt minden megtudhatsz, amit tudni akartál de sosem merted megkérdezni
Elrejtett ládák keresése gps kordináták alapján,szabad környeti időtöltés.
Nem kell köszi, a tesztet olvastam amit írt. Szerintem biztos hogy jobb :D már csak a nagyobb elsőkerék miatt és hogy 30-40kilóval könnyebb.

Azt mond inkább el, mi az a geocaching ?
Legyél szives.