Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A GS-hez 10-120 Ah-s töltőt vettem, mivel 11Ah-s akksija volt. Fel sem merült bennem, hogy a 650-hez nem lesz jó. Elmúlt 3 éves, menetrendszerűen kezd döglődni az akksi (egyik sem bírt sokkal többet 3 évnél, főleg nem a gyári), na mondom feltöltöm, erre látom, hogy 8Ah-s Vehetek új töltőt
Vagy csak nem honda.
Talán nem indul.
Mi a problema ezzel?
Az hogy van, hogy a nagyobb motorba kisebb Ah-s akksi van gyárilag? Szétb.sz az ideg
Biztos nem látott még eleget azért kérdezi
Testvérem, az úgy kell, hogy amik a pillangószelepen vannak hátul csavarokat, azokat kell tekerni, de ezt ne mondd el senkinek, mert titkos :)
Igen össze kell szinkronizálni a hosszabakat rövidre a rövidet hosszabra kell állitani
nebulo vagyok meg szeretném kérdezni hogy szinkronizálják a kipufogot.... másik kérdésem .. ha sport dob kerül fell és még a szüröt is ki cseréljük sportra a karburátoron tekergetni kell a szinkron csavarokat .. és akkor jol be van szinkronizálva
Ok, félreértettem.
Nem karburátor szinkront írtam, hanem a kipufogót kell szinkronizálni, összehangolni a motorral.
Én fogalmaztam rosszul, lehet.
A szinkron máshoz kell, azt 12 ezrenként elvileg meg kéne ejteni.
Ha csak a dob lesz cserélve és a légszűrő nem akkor még elviseli a gép, nyilván jobb lenne hozzá karburálni, de ha ez kimarad akkor még tudod használni, gond akkor lenne (dadog, kihagy, stb.) ha sportszűrőt is tennél bele.
Nekem is szinkronizálták.
Szerintem megéri, sokkal egyenletesebben, szebben fog járni.
Feltétlen!
Ismét egy kérdés, a gyári dob helyére sportdob kerül, akkor kell-e a karburátoron állítani ? szintén gsf 1200s ről lenne szó...
köszi.
hb3 hb4
Tölts le egy manualt,bennevan szerintem.
Sziasztok 2004 es gsf 1200 s -be előre milyen izzók kellenek? sehol nem találok róla infót... üdv
Tavasszal majd csinálunk új properreles avatart, majd kérk kölcsön egy 500-as obit az eringre :D
Az a motor alapból szar volt :D Te meg képes voltál pénzért eladni :D :D :D
Onnan volt a hamis olaj, amitől csattogós lepke lett a Pengéből? ;)
Köszönöm!