Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áhh, ne is kérdezd... Egyszer beszereztem egyet, de sose volt rajtam, mert amikor fel akartam húzni, mindig elfutott... Ámbár, ha jobban belegondolok, így volt ez jópár csajjal is...
Nekem az a kedvencem, amikor az agresszívan vitatkozó (inkább veszekedő, mert a vita lehet egészséges is) felek négy oldalon keresztül minden hozzászólásukat azzal a mondattal zárják, hogy: "Részemről/én ezzel lezártam/befejeztem a vitát. Ennyi! " Kissé paradox... Tuti, hogy felborult a tér-idő kontinuum...
Akkus futo ruha project mrgoldodott?
Nem semmi,hogy mi van itt...Amúgy az áramot én csinálom a Mátrai Erőműben,tehát az áramforrás definíciója:Áramforrás=Mátrai Erőmű+Norbu Renélem mindenki megnyugodott.
Tehát nem tudsz egy épkézláb érvet idefirkálni saját szavaiddal...
Nem emlékszem olyanra, hogy olyat írtam volna, hogy fogalmam sincs, hogy mi az áram?! Sőt, konkrétan leírtam, hogy mi az és.... Na hagyjuk is, ebbe már nem megyek bele. Pfff.. ennyit nem ér, hogy megint felbasszam az agyam.
Mint írtad fogalmad sincs hogy mi az áram és hogy alakul ki és hogy miért feszültségforrás és miért helytelen az áramforrás , a rövid szösszenetben választ kapsz rá ! Na részemről tényleg ennyi ! Sok sikert !
Meséld már el lszi, hogy az általad linkelt elektronikai alapanyag hogy is függ az általam állítottakkal össze??
De eddig folyton állítottad, hogy nem áramforrás sem az akku sem a generátor, akkor most mégis mi van? Mégiscsak jön valahonnan az áram? Akkor pedig annak forrása is kell legyen, az pedig az áramforrás. Nahát, csak megérkeztünk? Ezt te írtad , én meg ezt linkeltem :http://www.ms.sapientia.ro/ele...
Mit linkeltél? Mikor és kinek?
Meg a trolibusszal.. De mindegy is. Viszont az jól látszik, hogy amíg az Ohm törvényt magoltad, addig a helyesírás eléggé háttérbe szorult. Hogy lehet olyat írni, hogy "hadjuk" ? Az előzőleg lenyomott "szerte széllyel"-t már nem is említve.
Linkeltem párszor , olvasgass bele !
Gratulálok hozzá ! Valóban kevesebb a busszal ! Viszont míg érvényben volt , F3 és F4 plusz hozzá a nehézgép kategóriák 87 től kezdve tele sárga könyv ! . Az első nemzetközim 99 ben járt le , a többi szarságot nem sorolnám . És nem szégyellem hogy sofőr lettem , A többit meg hadjuk ! Én írtam már az elején igazad van !
Senki nem vitatta az ohm törvényt, te agyhalott fasz. Soha nem is arról volt szó. Te közölted, hogy nincs olyan, hogy áramforrás. Oké, ne legyen, de ezt mégis hogy akarod az ohm törvénnyel bizonyítani??
De azt áruld el, mi köze van Ohm törvényének az egészhez?

Én kérdeztelek hogy nevezhetnénk áramforrásnak is az akkumulátort egy áramkörben ahol áram folyik, nem ? Hiszen az akksi tarolja a töltést, az akksi a kiindulo és végpont, persze feszültség nélkül nincs áram. Én értem mit mondasz, de az én kérdésemre nem válaszoltál egyszer sem, csak kitértél.
Nem tudom, miről beszélsz, mivel ezt a csörtét megelőzően még sosem láttalak itt..
Sztem még a saját szakmádban is "rádverek", tessék itt a jogsim, mutasd a tiéd..
Vita az volt és nem is én nyitottam , mikor részemről meddővé vált , te kértél hogy folytassuk , aztán mikor nem ment máskép átmentél közönségesbe . Én már az elején írtam , aki tanulta tudja , aki nem annak meg igaza van ! Én már akkor lezártam , még el sem kezdődött , de a kötekedés előbbrevaló nálad mint a megfontolt józan ész ! Emlékszem korábbi megnyilvánulásaidra is milyen vehemenciával és arroganciával estél nálad sokkal okosabb emberre , aki mellett állást foglaltam akkor .Gondolom ezért találtál be , csak aztán kiállítottad a szegénységi bizonyítványodat ! De legalább nem felejtettél el , tehát a rövidtávú memóriád működik , így elkezdheted az elektrót az alapoknál , amit te hadovának nevezel ! A legelső törvényt jegyezd meg legjobban amiről vitáztál : I = U / R Na ezzel aztán elvitatkozhatsz !
Első utad vezethetne felénk
Teljesen egyetertek, 2x tettem fel ugyanazt a kérdest amire vagy igennel, vagy nemmel kellett volna válaszoljon, ehelyett kitért és másról beszélt... de mindegy, Ő ezt tanulta és igaza van.
Semmilyen hiányosság nincs a fejemben, de amiket te itt előadtál...hát tudod, tényleg jobb, hogy inkább sofőrködsz. És részemről ezennel le is zártam veled a "vitát", ami soha nem is volt. Ha tényleg olyan menő lennél ebben a "szakmában" akkor nem sofőrködésből élnél. Ami persze nem szégyen, de sztem még jogsi fronton is rádvernék :)
Elég szomorú hogy amiből élsz annak alapjairól is komoly hiányosságok vannak a fejedben ! Javaslom egy picit olvasgass , nem is kell olyan sokat rá jöjj a hiányaidra , van bőven ! Valóban azóta teherautózok , de ha olyan hiányokkal vezetnék mint a te a foglalkozásod lévén , na akkor lenne okom a szégyenre !
Faja! Egyébként mikor nyílnak? Már alig várom
Mert még ő sem tudja. Sztem :) De jó lesz az úgy, ahogy Akármi lesz, akkor se érjük utol