Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a jó hozzáállás, én is ezt követem.
Aki mindenhez ért, az semmihez nem ért!!!
Ez jó volt!
Van kepesmotoron a tiedere egy titan bodis rendszer
Én általában úgy állok neki a szerelésnek, hogy felhívok egy telefonszámot és megegyezünk egy időpontban
na monitorszereljek már én is kicsit általában de nem mindig ha nyitottabb dobot teszünk fel szarabbul megy a motor de legalább idegesítőbb a hangja olyankor az ember megkérdezi a gazdáját és kipróbálja hogy megy hogy csak bizonyos fordulaton megy-e szarabbul vagy nagyrészén a skálának és ott dönti el hogy és hol dúsít most hogy fúvókacsere tűállítás vagy egyéb az motorfüggő na meg persze kipufogó függő .... és van az a helyzet mikor rávaló kipufogót vesz valaki és nem észlel semmi negatívumot és úgy marad minden ahogy volt , mert olyan is van hogy jóska összekendácsol valami dobot aztán a 400 as négyhengerestől az 900 -ig mindenre azt pakolják és mien jó az háát az esetek többségében nem
Ne fessük az ördögöt a falra, ha szabad kérnem
Injektoros amit kérdeztem de nem az enyém, holott már a 620 is injektoros!
Karbison nincs mit atirogass :D

Egyebkent erdekes, a pc egy szr es tonkreteszi a motort de ha ugyanazt csinaljuk csak karbisnal akkor az fasza
Ugye azzal kezdődik hogy nem csak a 3csavarral szinkronizal az ember :)
Én csak felhasználó vagyok (!) így nem értek hozzá, csak szerelőm kérdeztem ezzel kapcsolatban. Ha már egy katalizátort eltávolítunk már akkor is elszegényedhet a keverék és többet kíván. Ugye arról nem beszélve ha egyre nyitottabb lesz a rendszer (sportlégszűrő, sportdob, stb) akkor már át kell írni a vezérlő progiját is ha jól emlékszem ezt mondta nekem. Oszt ha nem így van majd jól megkiabáltok.
Nincs idöm rátok. Maradjatok a sötétben. Monitor szerelhetek.
Oké.
Változik a hengerek töltötsége.....es a a te állításod szerint egy karbi szinkron. Kell
Ok pl az 1 henger töltötsége. 3 szor nagyobb lesz a 4 henger meg csak 2 szer. Ugyanakkor a kettes henger meg csak 20%kall javul. es akkor kell egy szinkron
Es akkor a te akinek iskolája van erröl. Majd szepen be tekergeted a pillangókat

Szerintem. A a a karbi pillangoi nem allitodnak el. Es. Egy sport szürötöl sová nyab lesz a keverék. Egy sport bobtol nem lehet soványabb se dúsabb csak a gazok ilyenkor vissza fele is áramlanak es meg gyorsutják a ki ürölést ezzel nyomaték vesztés jár ..

Ilyenkor soha nem a szinkron csavarokat tekergetjük. Hanem dusitunk.
Én amikor a dobot feltettem akkor is kellett, utólagosan került bele a sportszűrő, akkor is kérte a beállításokat ahhoz, hogy tökéletes legyen.
Motorozható volt de, nem úgy muzsikált mint most.
De van akinek úgy is megfelel.
Mindjárt megjön ekecselek is aztán teljes lesz a káosz
Szerintem csak akkor kezdj bele ha van sok időd..............................bár csak délutánra lesz friss popcorn-om.
Mondjuk gázáramlás ? Nem azt irtam hogy a pillangok allasa hanem azt hogy a hengerek toltottsege, nem veletlenul...
.... ha dobot cserelsz mitol valtozik a pillangoszelepek alaphelyzete ?????????????????????????????????????????????

Naaaaaaa ????
Figyi, ha csak sportszurot teszel bele, vagy csak egy sportdobot akkor nem valtozhat a hengerek toltottsege amit egy szonkronnal javitasz ? Na ugye hogy valtozhat es esetleg egy szinkront is kerhet csak a dob csere.
Űzöm,űzöm,de csak öregesen,inkább fagyizni járok majd a vén csonttal.
HÁT KAMPIM ,, HOGY A KI HOZZAM EZT ABANDÁT ÉS HOGY NE TERJESZÉTEK AZ ÉTERBE A NAGYOBBNÁL NAGYOBB HÜLYESÉGEKET ÉS EZ MOST PONT NEM NEKED SZOL BAÁTOM
ELÖSZÖL IS AZT MONDTA A TAG A KIPUFOGOJÁT SZINKRONIZÁLTÁK .. A NAGY BARMA

AZTÁN ITT VAN A MÉG JOBB

SANYI HOGY HA KIPUT ÉS SPORT SZÜRÖT CSERÉLNEK AKKOR VISSZONT MÁR KELL SZINKRONIZÁLNI .....
SZERINTEM NEM

SZINKRONIZÁLNI A 4 HENGER KOPOTSÁGÁNAK MEG FELELÖEN A NÉGY KARBURÁTOR PILLANGÓ SZELEPEINEK HELZETÉT KELL ÁLLITANI A 3 DB CSAVARAL
EZ A KARBI SZINKRON

HA KIPUFOGOT ... VAGY SPORT SZÜRÖT TESZÜNK FELL AKOR NEM SZINKRONIZÁLUNK HANEM
HANEM ÁT FUVOKÁZUK A KARBURÁTORT VAGY A RÉSZ TERHELÉSI TARTOMÁNYBAN DUSITUNK ,, VAGY SOVÁNYITUNK AMI AZT JELENTI HOGY A TŰ HELYZETTÉT VÁLTOZTATJUK A KELYELY CSŐBEN .. ESETLEG HA SZÜKSÉGES A PILOT RENDSZERT DUSITJUK VAGY SOVÁNITJUK FÚVOKA CSERÉVEL

SZOVAL ÜZENEM A NAGY TUDÁSU MONITOR SZERELÖKNEK NEM KÉNE TELE SZORNI BAROMSÁGOKAL A NETETT

UGYAN AZ MINT AMULTKORI TÉMA UGYAN AZON JÁRMŰ A COMANDERTŐL ERÖSEBB LESZ ÉS MÉG KEVESEBBET IS FOGYASZT
Nem bírja a gyári?! Nekem most már 7 éves lesz a gyári Yuasa benne, remélem ezt a szezont is elviszi még. Tudtommal ugyanazzal a Yuasa-val szerelik mindet.
Miért kéne új töltőt venned? Simán töltheted ezt is vele.
Remelem az iden izzasig hajtod a young koru technikat!
Motorozas koltsegveteseben ez egy apro tetel lesz csupan,lepj tul elegansan,koncentralj a tavaszra!