Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ha gondolod, megkérdezem :)
Nem tudom, igazából nem kérdeztem. Viszont szerintem terepre nem jobb, mint a nagy adventure.
De csak a jobb terepképesség miatt cseréli, nem ?
Én nem, de Macko R1200GS-ről most vált erre. Mivel hossszú évekig nyomatta a naggyal és most átáll erre, így gondolom nem lehet szar. Szerinte kurva jó, én nem próbáltam.
Amugy tiger800 bol xc,xcx,xr,xrx van attol fuggoen terepes vaty turista kell,ontott vagy fuzott kerek.
Felszereles csomagokat jelez.
Nuda-bol inkabb az Alice Eve elonevu lenne jo.
Eladó sincs belőle :(
Sajnos nem,de arra kivancsi vagyok,egy Husky Nudara meg plane....
Azaz :D ha van motor amit utálok és undorodom tőle az a vara. :D

F800gs-sel ment már valaki ?
1000-es Varadero. Állítólag könnyű, mint a tollpihe.
Pont ugy van, tiger800sport meg tiger800exp, vagy mik a roviditesek.

Keressunk nekem motort magas, 90loero vagy erosebb, konnyu, enduro jelleg

Ha valakinek ismerettsegi koreben van elado 990esetleg 950 ktm amit nem hirdet, kerem ossza meg velem
Pedig jo kis funbike szeru lehetne,a tigerbol meg a terepes fazont kellene erositeni.
Ehhh,dehogy,maximum ujszerut.
A vas -szulfát még egy jó anyag: savasan hidrolizáló só, eszi az acélszerezetet amihez hozzáér. Néha hexametafoszfátot adtunk be, csak az meg kurva nehezen oldódott még forró vízben is. Hála istenek, ez már a múlt.
Már nincs vízlágyító, lebontották. Személyzet nélküli RO van. Polielektrolit nem volt. Meszesnél törekedjetek a nagyon kicsi mészfeleslegre (p-m szám) és a vas-szulfát adagolásra, csökkenti az ioncserélő oszlopok kimerítési térfogatát ha sok. Meg a kavicsszűrő is kurvára összeáll, mintva beton.
Sziasztok !
Valakinek nincs esetleg eladó gyári (még nem átalakított) 2007-08-as 650-es Bandithoz eladó ülése?
Nálunk is meszes előlágyítással kezdődik a story,nyáron kb 1600m3/h,ioncserélt vízmennyiség nyáron: 450m3/h. Derítéshez polielektrolitot használtok?vagy csak mésztej+vasszulfát vagy vasklorid?
Matt szurke R.-es.
Nem fognak turistat faragni belole.
Hazon beluli konkurencia lenne a Tigernek.
Jól néz ki, újat vennél?
Mit szolsz az uj streethez?
Ennek az R kivitelebol kellene valami tracer valtozat....
Persze,bekuldom az aktualis eszkozt ami aramot ker a faliröfibe oszt csókolom.
Most jovok ra,hogy az aram story nem is olyan bonyolult.....
Dehogy,hiszen egyfolytaban azon kiserletezik,hogy a cserpakja ivet valahogy atvigye az aszfaltra!
Kation
Nálunk meszes előlágyítás volt max 40t/h, majd teljes sótalanítás kamion és anioncserélővel 16 t/h. Ezt megszüntettük, kezelő nélküli RO berendezés van folyamatos 5 t/h. RO= reverb ozmózis