Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nemigen,én nézek videót.......
Nyugi, már elmúlt
komolyan, mi zajlik itt gyerekek a fórumban..? megyek vissza a picsába a műhelybe, majd télen felnézek :-(
Youtube: Gino majális
Tuti sok technokol volt reggelire.
Nem, e zt kalányos nintendóék nyilatkozták valamelyik május 1-én
Az nem a karácsony?
"Május elseje a szeretet ünnepe... Jók a programok, csak sok itt a köcsög..."
Banditéknál mindig jók a poGramok...
Jó duma, csak rossz hallgatni!
Ez hatalmas duma!
Ez még az átlagnál is zagyvabb.
Szóval az az alfa hím aki egy nagyon vén tucatszam megtalálható rengeteg kilométeres betegagyon motorkazik és annyira csóró hogy feszbukon kell nyalnia öreg mozdonyvezetoknek hogy akciósan tudja kifizetni az alap karbantartast.Mindezt úgy hogy élőben oltják le a "szar a motorod." egyendumaval. .
Erről a vadász és a medve eposz jut eszembe.
nyuszi füll én is kusba maradok .. hogy jo legyen neked valojában nem ismerlek nem vádoltalak semivel .. egy tény csak egy fasz kalap vesz magának több millioert egy mocskos bmw ami törik hulik es méreg drága hozzá minden söt a szakszervizek is arany árban dolgoznak maga a motor ugyvan meg csinálva hogy meg kerülhetetlen a gyári alkatrész a után gyártotal javithatatlan tartosan ..

ergó nyuszi fül nekem is van anyim hogy vehetek magamnak most már bármit mégsem kell a buzik mutogatos fasznövesztő motorja szoval kusolok hogy jol érezd magad .. az más kérdés hogy levi is ugyan az mint te csak kicsiben ... ez basza a csöröd ...és igen ha szerszámrol van szo ................ yosibarátnak van a legdrágább .. és igen ha napszemcsi a téma yosibarátnak beturasertanába gyártot legjobb factoruja van a töbieké csak sima ....sőt ha gumi a téma yosinak személyre szabotan gyárt gumit piroska néni a sarki füárus ................ es akkor jösz itt a tanul értelmiségi avétos dumcsival -
Nemhogy megbeszélnének egy találkát és ott kölcsönösen kielégíthetnék egymással kapcsolatos bármiféle igényeiket.
Az nem kifejezés...
Szánalmas ami itt megy.....
Ha én írok möge egy vigyorgósat akkor én azzal a fikázásomat próbálom elfedni, viszont ha te akkor az vicces megjegyzés.
Tükörbe kellene nézni! Talán ez a mondatom borította ki a bilit nálad, de még mindig nem voltál hajlandó leírni csak keríteni.
Igen közben utánanéztem, mert nem akartam elhinni. Nos, eléggé ki lett ragadva a környezetből az a mondat, de akkor is válasz volt egy BMW fikázásra és ha már annyira favorizálod a smileykat, akkor amögött is volt egy. Ami az általad beírt idézetből valahogy kimaradt. Akit érdekel az egész üzenetváltás, az itt elolvashatja, részemről itt befejeztem: http://www.motorozz.hu/forum/443/3
Én hazudok! Igen, itt van a képen minden.
Természetesen erre is lesz magyarázatod. Leírhatnád mivel bántottalak meg, mert szerintem én nem szóltam hozzád semmi olyat ami miatt ilyen hisztit le kellene rendezz. Természetesen az én online életem a fehaborító, nézz már tükörbe...
Hazudsz. Az idézett hozzászólás NEKED volt válasz. De részemről befejeztem, veled vitázni olyan, mint a galambbal. A többit tudod. Egyébként mondtam, hogy letiltalak, de aztán nem tettem, mert sejtettem, hogy "értelmes" válaszok fognak tőled jönni. Belátom, ez hiba volt. A lelkembe meg nem tapostál bele, mert ahhoz te túl jelentéktelen vagy. Nálam emberileg buktál meg nagyon és nem csak azzal amiket nekem írogattál, hanem az egész, általam látott online működésed miatt. Nincs ezzel baj, csinálj amit akarsz, de számomra vállalhatatlan lettél. Részemről ennyi. Utoljára.


Nem fog.Ide a rozsdás bökőt.
"Ha attól jobb lesz a topic hát én kussban maradok. "

Ámen!
Mivel léptem át a határt?! Azzal hogy megmondtam, téged átbasztak a szervizben? Vagy mi gázolt a lelkedbe? Írd le nyugodtan, nagyon a szívedbe léphettem pedig egyáltalán nem volt szándékos.