Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen volt csak kullemre picit viseltesebb talan,de rendes futomu volt alarakva,R1 fekek,labtarto feljebb,bitang melyeket dontott vele az ember,elvezet volt menni mogotte.
Csomy ha elokerul biztosan emlekszik a storyra.....
10 éve volt az udvaron egy
Gondolom azon még a lábtartó is feljebb volt,mert a TDM-en elég hamar leért,pedig fordulékony gép volt.
Akkor soha sem volt olyan, nekem mindegy :D
A 3VD és a 4TX is másképp jár. Az utobbin 270 fokra a főtengely elékelve. 6000-es fordulat felett ezért elég szép hang hatást produkál.
Okjes. A tdm soha nem volt. Sor kettő. És soha nem járt úgy mint egy v2.
Nade te hol mivel nem akartál már össze,ez érdekesebb lenne.
Egyszer osszeakadtam a Mendola hagon lefeleben egy Trx-el,piszkosul ment,abban is tdm sziv dobog.
Nekem volt 850-es az első széria,jó kis gép volt,és nekem kényelmes is.
De ugyanaz mint egy v2.
A 3vd siman jár de a 4tx meg a 900 a 90fokkal pont ugyanolyan mintegy v2. A 900as 3500alatt nagyon vibrál.
Hát ez már majd két éves sztori. Viszont BMW-s fórumba kéne inkább betolni, ott nagyobb hatást érnél el vele
A bringaülés zselé sokkal keményebb mint az amit az ülésbe tesznek. Tapogattam mindkettőt. Ülés zselé mint a takony olyan puha. Hozzáérek, ragad, nyúlik ahogy elhúzom az ujjam.
Bemész a bringa boltba,ott kapni kerékpáros nacit,rövidet,hosszút,kantárost,zseléset,szivacsost,kéket,feketét,pinket,ki milyen beállítottságú és felhúzod a ruha alá,üléshez nem nyúl!!Ennyi
A TDM sorkettő, nem V2
Szia,
Erről a bringaülés zselé dologról tudnál bővebben írni? (hogy csináltad? fotó esetleg?)
Köszi
Lehet mar regebbi, de azert erdekes. Ha mar volt tema akkor elnezest
https://new.hasznaltauto.hu/motor/bmw/s_1000_rr/bmw_s_1000_rr-9381456
Köszönöm Neked is. Nekem is az utóbbi bejövős, bár a légolajos állítólag híresen "igénytelen" jó értelemben véve, nagy testvérével együtt.
TDM vibrál??? A legsímább járású motorom volt!
Köszönöm a segítséget, én korábban a Wikipédiát néztem, de abból nem derült ki.
A K5-6 volt még légolajos 650-es, nincs azzal se semmi baj, de még karbis és hát a vizes injektoros sokkal jobb szerintem.
Köszönöm a választ.
Lehet tudni, hogy melyik évben volt a váltás és melyik a jobb választás?
Bár én a vizest jobbnak gondolnám.
Igen a 650-esből van légolajos meg vizes is,78LE-s a légolajos 86LE-s a vizes,évjárat függő.Érdekes,hogy kis fordulaton jobban ment a légolajos.