Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erről már FZ topikban néhányszor volt szó, van akivel meg is történt, de külföldi fórumokon is van rá jó néhány példa.
nekem gyengém a boxer bmw de ne mond el senkinek bandit mellett az 1100 gs volt a másik opció csak annyi pénzért ugyanabban az évjáratban 3 szor annyi km -rel voltak mondjuk lehet nem lett volna gond
A váztöréshez nem tudok hozzászólni
Ha már hüvelygomba :
"A hüvelygomba jellegzetes tünetei
A hüvely gombás fertőzése (vulvovaginalis candidiasis) azonnali tüneteket produkál, melyek vagy külön-külön, vagy egyszerre, különféle intenzitással jelentkezve szereznek kellemetlen napokat a hölgyeknek. A drogériákban és gyógyszertárakban ugyan elérhetők acandidagyorstesztek, de a jellegzetes tünetek sokszor önmagukban is árulkodnak. Ezekre kell figyelnünk:
A külső nemi szervek és a hüvelybemenet viszketése, égő érzés
Intenzív, fehér vagy sárgás, aludttejhez hasonló hüvelyi folyás, mely lehet túrós állagú, esetleg morzsalékos. Szagát tekintve kevéssé jellegzetes, ha mégis, a friss élesztő szagát idézheti.
Kivörösödés intim tájékon, amit csak fokozunk, ha vakarjuk is.
Közösüléskor tapasztalt égő, csípő érzés, fájdalom
Gyakran társul hozzá hólyaghurut is, azaz a vizelési inger, a vizelési panaszok is utalhatnak rá.
A hüvelygomba kezelhető!
Mivel külső-belső fertőzésről van szó, a kezelés során törekedni kell arra is, hogy mindkét "felületre" találjunk gyógyírt. Ilyenkor segítenek a recept nélküli hüvelykészítmények, krémek, kúpok, melyek nagyon rövid időn beül megszüntetik a folyásos, viszketéses panaszokat.

Amennyiben a kezelés hatására nem múlik a panasz, mindenképpen keressük fel nőgyógyászunkat vagy a nemibeteg-gondozót, hiszen a tünetek mögött másfertőzésis állhat, melyekkel szemben a gombaellenes készítmények teljesen hatástalanok, és ezek eredetére (majd a célzott kezelésre) csakis tenyésztéses vizsgálattal derülhet fény.

Fontos, hogy ha van állandó szexuális partnerünk, az ő kezeléséről is gondoskodnunk kell, nehogy visszafertőzzön, ha nálunk már múlóban a baj! "

Forrás: Házipatika.com
Lassan rájövök, hogy a BMW tényleg nagyon tudhat valamit, ha ilyen állati indulatokat tud kiváltani olyanokból, akinek még sosem volt
már megint jók a pogramok beszéljünk inkább a hüvelygombáról vagy váztörésről ? mondjuk nem bandit és nem is bmw ...
Hol nem álltam hozzád normálisan, te agyhalott barom? Ki a faszom szólított most is meg? ÉN? Megint beleszálltál egy olyan vitába, amihez semmi közöd. Ha valaki nem áll senkihez normálisan az itt te vagy. Az élő példa, hogy az agyhalál lábon kihordható.
Sosem mutogattam magam, sem a motoromat, sem semmi mást. Soha nem fényeztem a BMW-t és más cuccaimat se. Ha ezzel esetleg nem értesz egyet, akkor légy oly kedves idézz tőlem bárhonnan, bármi olyat, ami az állításodat alátámasztja. Mindaddig amíg ezt nem teszed meg, addig csak egy szánalmas hazug, vádaskodó gyökér vagy. A gyökér kitétel mondjuk esetleges sikered esetén is fennállna. Ami nem baj, mert rád vonatkoztatva hízelgő. Ja az írás. Te nem úgy írsz ahogy akarsz, hanem ahogy képes vagy. Ennyire vagy képes, gratulálok.
Senkit nem szidom. Ha valaki normálisan áll hozzám én is úgy teszek. Ha kóstolgat úgy én is. Így állok hozzá. ..érdekes. Molnár gyulával soha nem volt aferom. Érdekes. Szotyi nem is ismerem megsem volt aferunk vagy a lánc olajozoa Csabi. Soha nem volt feszültség. Sorolhatnám. A neveket. Csak ugye. A zomuk. Már. Nem jár ide. Mindegy. Te is egy fasz vagy. Amit becsülok Bened ..hogy mokolsz magadnak mindent legyek most én a hibás fikazatok.
Értem.Bár a tlaj megfenyegetését kétlem.
Szerintem nagyobbat nem is tévedhetnél,de mivel láttatlanban ítélkezel,tévesen nem is várok mást.

Amúgy ez a hitel nálad becsípődés hogy mindenkit ezzel szidsz?
Normálisan kert ...ne rontsam a biznisz ...kérte a videót töröljem ...mondtam csak a tulaj kérésére ...mi után. Apa ideges. Néven. Fel került a totál Car oldalára ..a vetés .hu is 1300 ooo látják. És. A Kawasaki tulaját meg fenyegették a tulaj kérésére. Töröltem. Így kerek ..
Ezt tudtam az első szóváltásba alkalmával egy szarhazi önmaga mutogatos hiteles BMW tolaskodo. Majom parádé vagy. Úgy le szarom a szánalmas véleményed mindenhonnan ki utaltak már évvel kéne dicsekedhet írni meg úgy írok ahogy akarok semmi közöd hozzá kopasz fasz .... BMW.
Múlt héten csináltunk egyet. Az ABS lampa hiba gyári alkatrész. 86900 Ft másodlagos befecskendezés hiba 134 000 ... 3 éves motor 27000 km. A nagy BMW a mutogatos irigylésre méltó. Szarja
Mondjuk azt a fül-farok behúzást azt tanítani kellene amit bemutattál miután felhívott az RMC-s manus.4 részben 12x mondtad el hogy nem az RMC a hibás,hogy lenne, ők jófiúk...........ilyenkor hol a beülünk a mercibe és dugót rakunk a szájába?
Ezt mondod TE? Nincs olyan élő ember, akibe ne kötöttél volna bele. Te vagy itt, aki mindenkinél MINDENT jobban tudsz, egy normális posztot még nem tudtál összehozni. Komolyan egy szánalom vagy úgy, ahogy vagy és még te akarsz itt "rendet" tenni? Ne röhögtess már - mondjuk ez nehezen is menne, mert olvasva a szarjaidat inkább a sírás kerülget. Annyira nem tudtál eljutni, hogy ha már nem sikerült általánosban megtanulni írni, legalább bekapcsolj egy helyesírás ellenőrzőt, hogy értelmezhetőek legyenek a szarjaid? Aki ennyire igénytelen magára, arra én a motoromat tuti nem bíznám rá, mert az a munkájára is igénytelen, ami egyébként jól tettenérhető a fasza videóidon, ahol látszik hogy egy lerohadt garázsban üzemel a "műhelyed" ahol földre folyik minden szar a hozzád hordott romokból. Komolyan egy szánalom vagy és bár eddig próbáltalak tolerálni, de sajnos nem megy tovább.
Na ezt mondtam. Ti itt Zoli .Levi .yoss .stb stb. Legyetek. 6 an ..... Egy egész Bandit fórumot tettek tönkre szarhazi önmaga mutogatos. Egy más szarjaiba bele kotos mindenkinél. Mindent jobban tudó emberek vagytok ugyan olyan szarhazi vagy te is a kirakat BMW vél mint a okjes a KTM el. Zoli a 26 perces kínlódás gumi atrakasal vagy 50 ember panaszkodik nekem hogy. A ti miatatok már nem fórumozik itt. Ha már nincs kit fikázni. A nagy unalmatokban ki kezdődtek egymast. Büszkek lehetek
Az a "mindenhez IS" egy kicsit szerény becslés...
Csak hozod a primitív szintet, sokat voltál Zolival, pedig belőled többet nézne ki az ember, nem azt hogy lesüllyedsz arra a szintre, na de hát ez is megtörtént
Akkor veled van a hiba, ez teljesen nyilvánvaló, rossz helyre kerültek a szemeid Levi is megmondta, pedig ő mindenhez IS ért huszonéves korára
Pár hete cseréltem le a Shoei Qwest-et Schuberth C3 Pro-ra. Mintha a fejemre öntötték volna Érdekes, hogy a C4-et viszont teljesen kényelmetlennek találtam... Nekem bejön a C3 Pro, és a beépített napszemüveggel is teljesen elégedett vagyok
Úgy tűnik
Huha, ignorálj nyugodtan. Nem véletlen hogy a motorozzról elzavartak téged, természetesen mindenki hülye ott de Te véletlenül sem. Töröltél facebookról, elhiheted hogy nem hat meg hiszen miután azzal volt tele az üzenőfalam hogy Te már megint hozzászóltál valamihez, beleokoskodtál valamibe pl a motorostúrázok csoportban, vagy hogy nonstop a szelfiket posztoltad, unfollowoltalak, mert az etikus, nem látod hogy én már nem látom ami nem érdekel engem.
Kell még a görbetükör?

Hogy hol zavarta a látómezőmet? Ott ahol befért az orrom és a szemüveg közé az ujjam. Magyarázzam még?
Azért írtam mert panaszkodtál hogy az n86ban neked ez a bajod, hát nekem a hiperszuper schuberthben ugyanez a bajom.
Hogy mit élvezek ebben? Te állítod, hogy téged nem érdekel, hát mégis regényeket írtál és duzzogsz ahelyett, hogy egyszerűen elintézted volna, amit egyébként vártam. Mint pl "nekem jó a szemüvege, biztos más a fejformám" mint ahogy ezt megszokás írni.
Az a kommentem egyáltalán nem volt kötekedő, fikázós, de Te úgy reagaltad le mintha szívenszúrtalak volna, mint ahogy teszed ha valaki nem dicséri a bmw-t vagy nem dicséri azt amit te dicsérsz.
Tükröt ajánlom még mindig.
Nocsak... Szintén zenész?
Az addig oké, hogy az összes fikázásodat próbálod smileyval enyhíteni, de azt mondd már meg, hogy miért? MI a célod vele? Láthatnád, hogy pont leszarom másoknak az olyan véleményét, ami nem személyes tapasztalatból származik és egyébként sem érdekel, mint ahogy azzal sem foglalkozom, hogy kinek mi jön be? Nem vagyunk egyformák, sosem fikáztam a KTM-edet, azt sem tudom, hogy milyen bukód van, így nyilván azt sem fogom. Egyébként is idegen tőlem ez a hozzáállás. Amikor egyszer együtt motoroztunk és éppen defekttel küzdöttél, azonnal próbáltam segíteni. Mint ahogy máskor is, másoknak is. Én ilyen vagyok. Tőlem nem láttál ilyen fikázást senkinek, semmilyével kapcsolatban, a maximum az lehetett, hogy úgy vagyok vele, mint a zsiráffal, hogy szép-szép, de otthonra nem kéne. Ez nem azt jelenti, hogy szar, csak annyit, hogy nekem nincs rá szükségem, mert ami nekem kell, az megvan. Te viszont - bár a smiley-k ott vannak - folyton kóstolgatsz. Ebben nem az zavar, hogy azt próbálod fikázni, ami nekem van - mert az nem érdekel - hanem a motiváció. Miért? Mit akarsz ezzel elérni? Nekem ne hozd fel a FB-t, meg a motorozz.hu-t, mert ott sem kezdtem SOHA ilyen vitát, soha nem vitattam senki ízlését, sőt én szoktam írni, hogy ízlésen nem vitázunk. És valóban, amikor elér egy szintet az ilyen fikázás, akkor leírom, hogy hagyjuk ezt, mert ennek nyilván más racionális oka nincs, minthogy menő a BMW-s kollégákat basztatni. Ennyi. De már csak a bukóra visszatérve, ott a fotó. Ez az ÉN bukóm, nem 5 percig próbáltam fel, hanem beletettem több, mint 20e km-t. Mégis mutass már rá arra a pontra, ahol te kilátsz a napszemüveg és az állrész között! Nem érdekelnek az olyan dolgok, hogy finom mechanika, meg egyebek. Én pontosan tudom, hogy mi a hibája, de neked erről fogalmad sincs. Az egy konkrét dolog lenne, ha rámutatnál, hogy hol vágta ketté a napszemcsi a látómeződet, de nem tudsz olyan pozíciót találni a szemednek, ahonnan kilátnál a kettő között. De fikázni, azt muszáj. Mindegy, hogy nincs alapja, de akkor is. Egyébként meg ha lenne alapja, akkor is miért? Mit vársz ettől? Ez jó neked? Vagy mégis mi motivál? Erre válaszolj már lszi. Egyébként meg ne is fáradj. A motorozz.hu-ról kiiratkoztam, mert túl sok a hozzád hasonló nagyeszű - aki mindent jobban tud, bár sose volt neki semmi, amit személyesen megtapasztalhatott volna - a FB-ról töröltelek, itt meg a továbbiakban ignorállak. További szép estét és ne is fáradj a válasszal.
Olvasd vissza hogy én hogy szóltam hozzád, ott van az a vigyorgós fej, nem véletlenül. Az ujjam befért az orrom és a napszemcsi közé, ott zavarta a látómezőmet, a nolanomban az ottomon ütközik, biztos más fejformára van tervezve, ott colt az is hogy nagyon finom a mechanika és az anyaghasználat, de Te szokásszerint ugrottál(motorozz.hu, facebook) egyébként egy tükör neked sem ártana :) a "neked sem" itt is hangsúlyos.