Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Simson s50
Kétes hírű a csapat, esetleg van negatív tapasztalat ismerősök között?
Köszönöm, nem versenyezni nézném. Alapon eltudnám fogadni a hibáit, később meg amire mutatkozik igény, javítva lenne. Annál a kereskedőnél , amit belinkeltem -képek alapján- volna elfogadható állapotú. Ha jól láttam, amit papírral hirdet, olaszból hozott, ez jelenthet + veszélyt?
1250? Igazából az lenne a jobb választás, azé' az 1200-nak vannak bajai míg az újabbnak már nem sok.
Sziasztok
látom parázs a hangulat .Fiatalok! mindenkinek más motor tetszik és más az igény és más a pénztárca!
Nekem nem vastag a pénztárcám h motort vegyek ezért nézegetem az olcsóbbik kategóriát.
Tetszik a tdm de viszont a Bandit egyszerűbb. Az én véleményem h, Nekem nem ér annyival többet mint amennyibe kerül a Tdm !
Nyilván mások mást gondolnak és én azt tiszteletben is tartom. Ezért vagyunk Emberek és nem állatok!
Tiszteletem mindenkinek!
Na linkelj ide 1millióért egy olyan felszeretet mint amit lentebb írtam. Várom :)
Dehogynem.
Igazából egynillt se adnék érte,nemhogy 1,6-ot.
nincs itt harc kéremszépen csak leírtam a véleményem ami úgyse érdekel senkit
Assem értem mit harcoltok amiatt a teve miatt.
van akinek a kicsi is számít, kicsi némettől kicsi fullextrát kicsi pénzért
Nekem mindegy mit hiszel, eddig sem érdekelt a véleményed. Meg kell venni akkor azt a motort a németektől 1millióért, kimenni érte lepapirozni, felszerelni és gondolom úgy a végrre is csak 800lesz egy 2009-es full extrás tdm :D biztos :D
Tudom van akinek elég az alsópolc, nem vagyunk egyformák.
nekem nem kell de ha valakinek kellene tudnék hozni szép és jót is nemdohányzó női tulajdonostól voltam kinn hollandba hoztam egy yamaha 535 virgácsot meg egy suzuki savage-ot a virgács 1100 ejuró volt 19500 km-rel pöcc röff állapotban nálunk 1400 ér adták volna a legolcsóbbat kopogó motorral de a használtmotoron se volt még közelében se semmi persze dobálózni lehet az árakkal csak nem kell csodálkozni ha nem adják egymásnak a kilincset a balekok
Menj el ès nèzd meg azokat amikért 1m körül kérnek :D de sorolom, zselés ülés, dupla bukócső, középállvány, sw-motech kormányátalakító, széles kormány, kézvédő,3doboz, markolatfűtès, 32000km amiből 18200-zal vettem, én vagyok a harmadik gazdája, magyarországi :)

Nyugodtan vegye meg az ember 1millióért, én láttam hogy azok milyen motorok, van akinek jó.
Eredménye?
Amúgy ezé nem kéne földnyesőnek használni.

A carbon védőnek ez az egyik előnye,nem törik darabra a dekli és nem kell mosogatni a belét.
ki találja ki mien lámpát raktam a gépre ? olajteknőben a homokos sár akár veteményezni is lehetett volna benne .... István tanácsát megfogadva megóráztam a főtengelyt amien gyorsan csináltam a gépet megjött az aliról a mérőóra is
nemtom mien extra lehet a faterodén de 900 ast gyönyörűt lehet venni 1,2 alatt sőt 1 alatt is dobozokkal csak less rá a mobiléra különben jó a tdm igaz nekem csak a régi volt de a bandit más érzés ott van kraft is
Nem érdemes!
Gyengéi: Pihepuha futómű, ami nem tud kemény lenni, csak másik rugóval. Fék alap betétekkel kb nincs, szinterrel van
Amúgy kellemes a karakterisztikája, 6000-ig olyan cicás-emzés, utána meg szépen megindul.
Ennyi, de már látni belőle lerúgottakat, pedig még csak 10 évesek, szóval óvatosan.
Sziasztok!
Véleményre lenne szükségem 650-es Bandit-tal kapcsolatban. Vannak gyengéi? Mik azok? Illetve hány lóerős, mert láttam 78 Le-vel hirdetve és 86-tal is.
Ezt a csapatot ismeri esetleg valaki? Érdemes kocsikázni hozzájuk 200 km-t ?
http://www.markamotor.hu/magyar
Így okosabb döntés a bandit, eleve olcsóbb motorok és a jók jóval olcsóbbak mint a jó 900as.
Én most apuét dobozok nélkül 1,6alatt nem is hagynam hogy ráüljenek.
Sziasztok,

Szetesett a gyujtaskapcsolom, mi mindent kell leszedni a motorrol ha ki akarom cserelni? K6-os nagy Bandit. Esetleg fenykepes dokumentaicoja valakinek nincs? Neten nem talaltam sehol :(
Hosszú túrákra mindenképpen.
Már nem,most GSF 1200-es van. A TDM viszont egy elég jo választás lehet
nézegettem őket de iszonyat drágák az a jó ebben a Banditban h részletre is meg tudom venni 600 e veszek fel 1 évre
szia megmérni a tárcsák vastagságát