Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi van a sargaval?
Ilyen lefoglalt helyet tudtok, linket, barmit?
Abban keves idoben, amikor megyek, szinte csak palyazom, es hat a bandit ott erosen szuk keresztmetszet, barmilyen eros is legyen.
Mult heten csinaltam egy 600s k3-at, detto. Ott vmi mas tukor lesz...
Meg lefoglaltat.
A "vörös barommal" is csak óvatosan mert egyik kollégám évek óta pereskedik velük.
Mi a baj a törött motorokkal?
3 éve engem ott nagyon meg akartak vezetni egy rommá tört, és sz@rul, kókány módra "rendbe rakott" Honda CB500-zal.
Nagyreszt torott felujitott motorokat arulnak sejtesem szerint,jol nezd meg ami erdekel!
Szia
nem tudom de már nagyon idegesít az a baj ,hogy a száron nem lehet állítani !
30 eur, van raktáron
nekem is olyan bandit van mint neked, de én tök jól látok benne.. nem lehet hogy rövid utángyártott tükör van rajta?
Sziasztok!
Motor vásárlás előtt állok, és érdeklődni szeretnék hogy valakinek van e tapasztalata a Paksi Márka motor kereskedéssel? Csak érdeklődöm, mert van náluk pár példány amit lehet megnéznék.
Továbbá tudtok-e még esetleg olyan megbízható kereskedést ajánlani az országban ahol korrektek és jók a tapasztalatok?
Magánszemély is érdekelne ha nincs a gép leharcolva...Újrakezdő vagyok és 2000-es év utáni 600N v. 650N típust szeretnék venni.
Köszi, remélem tudtok segíteni! Üdv!
http://www.rider13.hu/termek/m...
ezt találtam és ehhez kell vennem egyenes szárú tükröt
Gondolom én barom!
Sajnos olyan állítási lehetőség nincs , vagy ha mégis akkor letöröm a tükörszárat
Attól még a geometriai alaptételek nem változnak...
De Neked másmilyen motorod van.
Állj be szemből a motorod elé. A tükörszárat úgy állítsd be, hogy az merőleges legyen a motor hossztengelyére. Így kerül a legtávolabb a tükör a motor középvonalától. Utána ülj fel és úgy állítsd be a száron a tükröt, hogy a tükörszár ne mozduljon, csak a tükör. Nem tudom, ez segít-e. Nekem 40mm vastag tükörtalpam van, az elegendő.
Sziasztok
Vettem a banditra 1 tükörtoldót de nem vagyok vele megelégedve mert így is a karomat látom 70%-ba
Valaki cserélte már le a gyári tükröket olyanra amiben hátra is lehet látni?
üdv
Készül az új ülés a Berger motornál
Szia,

a 8-as jelölésű ábrát nézzed, abban található a nyomáshatároló szelep (fém) Azt ki kell húznod a műanyag házból, elég jól fogja az O-gyűrű. Azt ha kiszeded, akkor bele látsz a belsejében, ahol bent van a szűrő. Na az mint az előzőekben írtam, nem kiszedhető, de így már ki tudod jól takarítani.
15
Köszi a linkeket srácok!
Volt időm keresgélni, és közben találtam egy robbantott ábrát, és innen alkatrészt is lehetett rendelni.
Viszont amit laller80 írt azt nem tudom behatárolni.
Itt az ábra linkje, melyik alkatrészről lehet szó?
https://oem-parts.hu/hu/upload...
Sziasztok!

A hátsó féktárcsa esetében mennyi a minimum vastagság?
Én két számot is láttam a tárcsán az egyik 4,5, a másik 4,1 volt.
Jelenleg a tárcsa vastagsága 4.16, így nem tudom, hogy most cserélnem kell, vagy még használhatom.

Köszi a segítséget.
Szia, a szűrőházban is van egy kis szűrő.Ott is megáll a dzsuva.Magából a házból a nyomásszabályzó szelepet húzd ki, és akkor meg is fogod látni.Azt sajna nem lehet kiszedni,de féktisztóval és levegővel alaposan át lehet mosni.Esetleg ultrahangos mosóban.Ebayen van hozzá szűrő.Burgman 400nál keresd.Jóval olcsóbb!