Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az nincs a közelben. A motor egy GSF650S. Magyar oldalakat már próbáltam keresni, de megnézem a külföldieket, amit te is ajánlottál.
(A nickre kattintva egyébként ott a motor típusa. :) Már ha az adatokhoz be van írva.)
-Suzuki márkakereskedés
vagy itt egyéb találatok, de nem ismert a motorod pontos típusa évjárata:
-https://www.google.de/search?q...
Benzinszűrő beszerzési lehetőséget tud valaki? Az interneten egyelőre nem találok.
(Szerelő még nincs, úgyhogy kiszereltem magam. Elég rosszul néz ki.)
Ja, de az Akra elnyomja a hangját és egyébként is, kit érdekel
Előfordulnak belőle szar példányok
Próbáltam a vizes Gs-tn fantasztikus motor, de pont kurvára zajos a blokk egy japán sornégyhez szokott fülnek szerintem.
….míg áll a szervizben.
BMW-t kell venni. Az nem zörög.
:D
Igen a Honda vizes volt. Ja lehet csak én beszélem már be.
Hali! Nekem egy 750-es inazum van. A cbf 600 is lég-olaj hűtésű volt? Mert ha nem, akkor a hondához szokott fülednek fura hangokat ad a suzuki.
http://www.motorozz.hu/forum/841 itt több infót is kaphacc.
Hali! Nemrég jutottam hozzá egy régen kiszemelt motorhoz. Igaz nem bandit, de ő áll hozzá a legközelebb. A motor egy GSX 1200 Inazuma. Amikor hozzám került elég durván szelephangja volt, így az első dolgom volt beállítani a szelephézagot. Na már most összerakás után amíg hideg a motor továbbra is hangos, majd ahogy bemelegszik ez a hang jóval veszít az erejéből. Viszont továbbra is hallani hangokat a szelepfedél alól. A lánc, és a szelephézag ok. Na már most az előző motorom az egy Honda CBF600 volt, ami elindítva teljesen halk volt, szóval elképzelhető hogy csak nekem tűnik fel. Esetleg ha van közöttetek 1200 Bandit tulajdonos légyszíves írja meg a tapasztalatát a motor zajával kapcsolatban. Köszi :)
Jól tippeltél
Szemét.
Albániában még nem jártam. Ott mi a csábító? Jó utak - szép tájak - olcsóság kombó? Csak tippeltem.

Hajrá.
Akkor se paráztam mikor ugy volt kell,pedig nincs meg.
Most meg elmegyek jövő hét vasárnapig motorozni Albániába. Csak úgy mondom
Kamu. A rendőrség is adott ki nyilatkozatot, hogy csak járműhonosításhoz kérik ezt a papírt. Szóval no para :D
Hozhatnak itt bármilyen szabályt. Ahol eddig elnézőek voltak (persze pusztán csak emberbaráti szeretetből:)) ott ezután sem kerül semmi rá a lapra a javítandók listára. A szűk keresztmetszet itt a vizsgaállomások személyzete, és azon nehéz változtatni központilag. Főleg, hogy a sok egyéb f@szságuk mellett döntéshozóink nem akarják borzolni a kedélyeket feleslegesen olyannal, amiből nem esik le nekik a részük., Rögtön kihangsúlyozták hogy "Brüsszel", nem mintha nem írták volna alá a tervezetet egy vállrándítás után.
Eddig itt is hasonlóképp volt illetve volt a környezetvédelmi mérés autóknál, de ez a hibalistás történet, hogy egy rozsdapötty miatt gond legyen az úton azért elég gáz.
nálunk feltolják a fékpadra , megmérik a fékhatást elöl hátul aztán kép a km állásról meg még egy hátulról aztán lökd a zsét és szevasz
Itt egy cikk róla: http://totalcar.hu/magazin/koz... ...viszont az nem tiszta, hogy csak azoktól kérik akiknek 20-a után vizsgázott vagy mindenkitől és akkor most utána kell járni? .....bár az lenne logikus ha csak azoknál kell lenni akiknek 20-a után vizsgázik a jármű.
Részleteket nem tudok, a vizsgaállomást hívtam. Ott mondták hogy vigyem azonnal, ne várjak következő hónapig.