Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bent kell hagyni mindkettőt.
Megkérdezhetem mennyiért sikerült venni? :)
Váltója rendben? :)
Üdv mindenkinek!

Nemrég lettem a tulaja egy 2003-as 1200N-nek. Evvel kapcsolatban lesz majd időnként egy-egy kérdésem, az elsőt mindjárt föl is tenném. Visszaolvasván többektől is olvastam ezt az ún. light-tuningot, a bizonyos ülés alatti csatlakozó megcsonkítását. A leírás szerint a kék tyúkbél kivételével mindegyik kábelt le lehet kötni. Egy fórumtárs jó régi megjegyzése szerint viszont a fekete-fehér kábelt is meg kell hagyni. Kérdezem, melyik verzió fedi a valóságot? Kapcsolási rajzot böngésztük, de nem jöttem rá, a f-f vezeték mit csinál vagy épp nem csinál.

Köszönöm, szép napot!
Egen, hasit mint a szel, ugy 40 el, de remiszto ahogy kanyarodik, kis sebessegnel maga ala akar esni.
Osszeraktad a csotroganyt,aminek csak a hatulja volt meg?
Oke,hogy ott "egyforma" 250-esekkel kell menni,de a pici stabilabban,konyebben fordul sztem. Tobb 250-est probalgattam anno,mindenfele gumikon,volt sajat 125-osom meg 251-esem is,bar versenykorulmenyek kozott nem hasznaltam oket....
Errol majd az MZ kupa versenyzoit nem artana ertesiteni.
Egyre tobbet robogozok,eleg felelmetes.
Ongyilkos jarmu....
125-150-es jobb,azzal kanyarodni is lehet.....
Nem volt hozza szerencsem.
Azon se fék, se futómű, bónuszként még a váz is hajladozik.....
Etz 250
Babetta?
Torekedj arra,hogy konnyu,jo futomuvel es fekkel rendelkezo tipus legyen,azzal konyebb belejonni a gordulekeny motorozasba,cm3 megy loero akkor kell,ha mar nagyon megy a dolog.
Neked semmi, de Zöldi biztos örülne neki.
Ugye?
Sztem szorozgasd még egy picit a gombócokat
Abban mi a buli? :)
Sima csere nem játszik? Ezerkettest az ezerkettesért!
Az 1200-t átveszem 2 gombócert, ne szenvedj a beszámíttatással :)
Te egy aszkéta alkat vagy.
De. Pölö én. Sőt, mikor ráébredtem hogy az 1250 nekem túl erős, downgrade-eltem 1200-re És most, hogy már úgy érzem, lett némi gyakorlatom, esélyes, hogy visszatértek az 1250-re. A brand persze lehet, hogy változik
Azert nem mindegy hogy 8000-en jon meg 70Nm vagy 3000-en 100 kezdokent.
Es kb senki nem huzza kicsit. kezdokent.
10w40-et , motul 5100, repsol sintetico, fuchs comp4 , ipone 10.4 akármeik ami szimpatikus