Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most kezd összeállni, kormánycsapággyal szenvedtem kicsit, kellett hozzá egy szerszámot csináljak hogy könnyen tudjam állítani, valami miatt miatt még mindig hajlamos beszitálni 160fölött ha csak tartom a gázt
Varjunk.
Ne rijja......kavedaralo mukodik?
Varjunk pentekig.
Szombaton jó idő lesz,rá fogok érni.
Merre?
Ki ne hagyjatok!
Melyiknél?
Ha indulnal beszeljunk!
Nagyon veszi a lapot alulrol, folyamatosan azt enekli a fuledbe, hogy szakiiiiiits ha biiiiiiiiirsz!
A szürken nem vinnyog annyira, de kurvajo a hang.
Lassan betervezek egy balaton kilato latogatast, meg egy orfű kanyart, kulfoldel megin nem tom mi lesz.
de addigis egy kis zene.
http://youtu.be/sLTQnLE13nE
Egy jot? Inkabb tobbet.....merek en ellentmondani?
Maradj mar, vinnyogmak benne a fogaskerekek,meg szörcsög ossze vissza, nem hallom tole a barsonyos kispolski luktetest!
Abban Wirth volt elöl. Szivesen, motkrozhatánk már megint egy jót Velemből :)
Piciporgosvarrogep a tuti.
a blokk a legjobb része a gépnek már lassan 8 éve bírja a zaklatást , nekem bejön ez a faragatlan iszákos megelőzöm a fogszuvasodást stílus
nem volt gond a tapadással eddig sem , nem érződik puhának az eleje de persze sportmotor nem lesz belőle sosem ez nem az a film ilyen fékezett habzású hőzöngésre megfelelt eddig is remélem ezután is jó lesz még egy ideig
Nameg a ket futomu kozt azt a dögnagy mozdonydizelt lefaragni hogy kicsi legyen a mozgo tomeg.
Elore meg bepattintasz vmi progressziv rugot es megjon a tapadas.

A sajatom szeria volt de atulni Zöldiére ami alatt progressziv rugo dolgozott, hat sokkal tobbet erzel a tapadasbol, koszi Gyulam!
Mostmár csak dolgozni kell
Vedd meg a sárgát.
Ha nem válik be, hagyd itthon 1M-ért elpöccintem 2 hét alatt.
Tök jö ahogy puhítasz! :) De kontraproduktív. :-D
Jelen pillanatban nagyon könnyü ellenállni, hogy ne vegyek BMW-t vagy egyáltalán másik motort. Élvezem, hogy van egy "öszvér" ami teljesen alkalmas arra, hogy nulla költséggel munkába járásra "amortizáljam". Van hozzá pót blokk (-ok), pót futómü, pót minden is...téli-nyári kerék-gumi szett... más móka most nem nagyon van...
Nem para az, legyen rajta bukócsú. Ha meg dől, elereszted, aztán majd felemeled.
Én is úgy csináltam a kaputokban, amikor majdrem ráborítottam Édesanyádra
De amúgy van egy augsburgi haver, aki nálad alacsonyabb, vett egy 1200 GS-t, ami nagyobb az 1100-1150 nél, és simán
telitalpas az alcsony üléssel.
Nem vagy te olyan alacsony. Vannak GS-el kollégák, akik nem magasabbak nálad, sőt olyat is ismerek aki lényegesen alacsonyabb.