Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. Ha kérdésed aktuális még akkor lámpát kell cserélni mert ott a bal oldali közlekedésre van belőve, ki kell cserélni jobbosra.
Az új ára kb 90 e ft.(ebay)
Üdv.
Valakinek nem kell NGK CR8EIX Iridium gyertya?
Nem hamis, az én motoromban is ilyen van...
Jah, a pár 5000Ft...
Ha valakit érdekel, van egy Dl650-es kezelési útmutató, és egy oldaldekni, ami a lánckereket takarja...
Sziasztok.... Dl 650 est akarok venni. Itt elek angliaba es itt szeretnem venni, csak erdeklodeni szeretnek arrol amit mar olyan sokszor hallottam hogy ha angliabol hozol be motort akkor lampat vagy lampa burat kell cserelnem. nem tudom hogy ez tenyleg igy van, vagy csak hulyeseg..... Ja es ha kellene kb mennyibe kerul egy lampa(vagy lampa bura) otthon...., nem vagyok jartas az otthoni arakban... a valaszokat elore is koszi....... sziasztok
Helló!

Én 20000. - ért gyártom ezeket az oldalkonzolokat DL re : https://picasaweb.google.com/p...
Bocs kimaradt...sz.szicsu@vipmail.hu,vagy a 06209313332-es számon.
Sziasztok!
Ha valakit érdekel,van egy hátsó telóm himbarendszerrel együtt,baráti áron!
Sziasztok!
Eladó:
Givi e4700n monolock fekete 47L-es túradoboz szép állapotban, féklámpával, háttámlával, platnival 49000Ft.
Givi d260st túraplexi. (újszerű állapot) 20.000Ft
Bukócső 25.000Ft
érdeklődni: rafi500@freemail.hu
xx kipufogó dobok ügyében abba maradt a beszélgetésünk
Alkatrészekben tudok segiteni! 70/6321-829
Szevasztok!
Eladósorba került 1 pár oldaldoboz szett Suzuki DL650-re
Givi márkályú!
ára 120.000 alkuképes!
Meg egy Suzuki Dzseki kék szürke színben!
25.000
Sziasztok!
Egy k7-es DL650 büszke tulajdonosa lettem. Szeretnék hozzá egy-két kiegészítőt, hátha van nektek eladó...
Érdekelne:
gyári plexi (akár füst színű normál méretű plexi is),
bukócső (A legnagyobb érdekelne),
gyári kézvédő,
És egy kis segítséget szeretnék sportkipuffokkal kapcsolatban. Lassan néznék valami hangos dobot elérhető áron. Mikre kell figyelni? Egyáltalán, hogy induljak el? És elképzelhető e, hogy "E" betűs van olcsón, aminek még hangja is van?
Köszi szépen :)
Van egy vadi új SGP váltókarom, ha valakit érdekelne.

25600-27G00 : DL650 '04-'11-ig

10 pénz az ára

jedis@freemail.hu
Köszönöm, de már nem aktuális...
Most kaptam egy ilyet, ha még aktuális csörögj!
1db FEHÉR irányjelző búrára lenne szükségem, Suzuki DL 650-re.
Tud-e valaki segíteni? /beszerzési forrás,esetleg elfekvő készlet?/
Tudok helyette 3 db sárga színűt motoros baráti áron.
Üdv.: Smuth Tel.:+36 30 463-8666
jedis@freemail.hu
Raktársöprésből maradt egy kuplung lamella szett

Vesrah VC-397 DL1000 '02-'05

fél áron 10000Ft ha valakit érdekel

jedis@freemail.hu
Sziasztok. Keresek K7-es 650-esre sportdobot csővel együtt.
Sziasztok!

Keresnék dl 1000 hez kuplunglamellát. Ötlet?

Köszi
Szia. Elvileg engem érdekelne a dob, csak az a kérdés, hogy K7-esre hogyan lehet feltenni.....
Bocs hogy csak most válaszolok, de kicsit húzós volt a hetem. Milyen az a cső ? Tudnál képet felrakni róla ? Nem akarlak felcsigázni, de iszonyat brutál hangja van a csőnek :). A haveri körben több Viper dob is van, mivel az egyik motoros boltos haverom forgalmazta anno, de már bezárta a boltot, és maradt pár cucc, köztük pár kipuff, ez az utolsó.
Halihó.

Ne haragudj, nem voltam gépközelben.
Sajnos annyit változott a dolog, hogy egy barátom hozott nekem egy Giannelli dobot, ami új, és E-szabványnak megfelelő darab...
Viszont, mivel E betűs, nem sokat változtat a motor hangján.
Így akár érdekel is a Tiéd, ahogy látom ez egy átmenő cső, DBKillerrel kiegészítve tudnám halkítani is ha kell...
Gondolom csere nem érdekel?!
Viszont így akkor csak ha ezt el tudom adni :(
Köszönöm a segítséged!
Csak a rugók ( kicsik ) nincsenek már meg, de azok könnyen pótolhatók, filléres dolgok.