Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adok érte 5-öt
Sziasztok!
Eladó 1 pár kézvédő szép állapotban. Ár: 8eft
Köszönöm
Vagy megveszed ezt és egy pár SV1000,gsxr 600-750 00-03,gsr600,gsf1250 féknyerget vagy ez alapján csinálsz magad.
Teszel bele egy jó betétet és örülsz a jó féknek.
650-es DL-en ugyan az a nyereg van mint az 1000-esen úgy tudom, vagyis ugyan az a gyenge. Nem tudom mit meséljek róla? Kellett egy a képen is látható közdarabot csináltatni (az enyémet én csináltam), 2db SV1000 féknyereg 4db 8-as és 4db 10-es acélcsavar és kész is. A közdarab 5mm-es laposvas-ból készült. A különbség ég és föld... De gondolom ez érthető is mivel gyárilag 2 dugattyús a nyereg, most meg 4.
Írnál erről kicsit bővebben?
Én sem vagyok túlzottan elégedett a DL fékjével, és gondoltam is már rá, hogy kéne bele valami más, jobb. Igaz, nekem a kistesó van, de gondolom az SV-é ott is jó lehet. Valamiféle "közdarabot" látok a képen a felfogatásnál.
Nagyon megköszönném az ezirányú infóidat.
Az enyém is éppen így volt.
DL-650-nek már nullkilóméteresen is kottyan az első féktárcsája, én már lassan 10 éve tapasztalom, amikor a garázsból ki-be tologatom.
Szia vanyek.
Köszi szépen,h válaszoltál!
Az enyém kb 1-2 millimétert kottyan! 36 ezer km van benne ezért is voltam bizonytalan,mert szerintem ez nem olyan vészesen sok! De biztosan igazad van,h a belső része kopik ki nem a szegecselés!50-60e / db én is ekörül láttam...horribilis :( De a használt dolgoktól pont ezért félek amit leírtál! Szóval akkor nem ég a ház,de oda kell rá figyelni! köszönöm a válaszodat,széles utat!
Szia vanyek.
Köszi szépen,h válaszoltál!
Az enyém kb 1-2 millimétert kottyan! 36 ezer km van benne ezért is voltam bizonytalan,mert szerintem ez nem olyan vészesen sok! De biztosan igazad van,h a belső része kopik ki nem a szegecselés!50-60e / db én is ekörül láttam...horribilis :( De a használt dolgoktól pont ezért félek amit leírtál! Szóval akkor nem ég a ház,de oda kell rá figyelni! köszönöm a válaszodat,széles utat!
3db SV1000-esem volt és mindegyiknek kottyant a szegecselése (ugyan az a tárcsa mint a DL-é) A kérdés, hogy mekkorát kottyan! Volt amelyik 2-3mm-t, de a mostani DL erős 1mm-t csak. Az még nem vészes... Sajna nem a szegecselés kopik ki, hanem az alumínium ami a tárcsa belső fele. Tenni ez ellen nem tudsz semmit (nekem is van otthon 6db ilyen tárcsám) A 2-3mm-t kottyanóssal még bejártam 3-4 országot aztán lecseréltem. Sajna 50-60 az új/db és használtat ne vegyél mert össze szokták ütni simán kalapáccsal a szegecselést és akkor olyan lesz mint az új (1-2 hétig) szóval zsákbamacska a használt. Az első fékbe meg akkora különbség mint egy Simson és egy ETZ első fék között
Szia Vanyek! Miert cserelted le az elozot? nekem a tarcsa vastagsaga szupi,de enyhen kottyan mikor elore-hatra meg mozditom a tarcsakat kezzel!most vettem a dl 1000-esem es nem tudom,h ez normalis-e,kottyanhat-e egy picit!
Aki még nem cserélte le az első féket egy normálisra az tegye meg! Hihetetlen mennyivel jobb lett a fék!
Sziasztok!DL 650-re keresek váltókart.Köszönöm,aki segít.
Szia ! Már csak a baloldali van meg . Ha érdekel hívj vagy írhatsz email címre is .
szia!kipufogót mennyiért adod ? köszi üdv
Eladó Oldaldoboz tartó

GIVI , PLX532 V35 dobozokhoz
Suzuki DL650 V-Strom (04-09)
Az új kialakítású MONOKEY-side V35 oldaldobozok rögzítésére
szolgáló PLX oldaldoboz tartók generációja valósággal belesimul
a kerékjáratokba, ezzel redukálva a fel-dobozolt motor szélességét.
A doboz fülei gyors fel és lecsatolást és biztos rögzítést tesznek
lehetővé. Az acél csőtartók úgy lettek tervezve, hogy a motorok gyári
csatlakozási pontjaihoz legyenek csavarozhatók.

Használt, ára 29000ft
bolti ára 47000ft
És ha még egyszer megkérdem, már csak 30?
Szia!

Első taposó erdekelne 650-re bár lehet, hogy egyforma.
petgem1@gmail.com
+36-20-2609775

Üdv
Szia!
Érdekelne hogy 2004-es dl 650-es középállványt tudsz-e?Ha igen kérlek jelezd felém mert valamiért nem tudok e-mailt küldeni!Köszi
schwahi@gmail.com
DL 650 És DL 1000 alkatrészek eladóak bontásból! Van még gyári, új bontatlan csomagolású bukócső 1000-re!
70/6321-829
hali valakinek nem ismerős?
Sziasztok ! Új cucc lett eladó ! Egy Gaerne csizma . Leírás az adatlapomon az eladó holmik alatt . Illetve továbbra is eladó a 2 db sportdob . Eladó KTM 950 SM-hez kettő db klasszikus GPR karbon sport dob csőszűkítőfurulyával együtt , E szabványos . Közúton legálisan használhatod amellett , hogy elég nagy hangja van .Az E szabványos plakett miatt a rendőr nem tud bele sem kötni . Akár gyári dob hiánya esetén is tudom ajánlani mivel ezzel le is tudod műszaki vizsgáztatni ! Ajánlott motorok amikre felteheted : KTM 950 SM , Adv , stb , Suzuki TL 1000 , DL 1000 , SV 1000, Honda VTR SP és F kivitel , Yamaha XT 660 X vagy R KTM 690 . Ha bármelyik cucc érdekelne írhattok e-mailt a thedoberman15@gmail.com címre vagy telefon a 06/30-81-52-437-es számon utol tudtok érni .
Van...