Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok..

Eldöntöttem hogy én is leszállok a sportmotorról..
Célom a hosszú túrázás lesz!
De nem tudok dönteni 650 est vagy 1000est vegyem meg..
Általában 2 személlyel használnám.. jól felpakolva..
650 essről több pozitív dolgot hallottam mint a nagytestvérről..
Ti melyiket ajánljátok?
Csak vicceltem, nincs üzletrészem a boltban.
AZ egészet amúgy egyszerre képében fizetem majd!, bár mostanában pont nem az az üzlet az eladóknak.
Nem vagyok telhetetlen, de amit tudok megspórolok, vagyis megspórolnék. Meg szokták mondani hogy télen engednek sokat az árakból., meg a kereskedések is engednek mindig 10-20%-ot.
Biztos leengedik, ha azt lenyomod kápéban. A maradékot meg hitelben. Kicsit mintha telhetetlen lennél.
Itt dolgozol a Rodeo Ride-ban?
Holnap beugrok egy kicsit, megnézem a mocit.
Mennyi lenne szted az ár legalja amiért engednék?, 1,4-re nem engedik le?, mert az buli lenne, akkor már nem kellene gondolkodni melyiket vegyem.
Ja meg az ezres szervizt :D
Szerintem ebbe az árba belealkudsz még egy bukócsövet, és akkor kötelező megvenni :)
Ez egészen korrekt ár.
Hát, nem tudom mennyit szánjak rá, nehéz mert mindig akad egy jobb egy picit többért. Ilyen 1m-1,2 m körül gondoltam., de ha akadna egy kihagyhatatlan jó biznisz, akkor kicsit még dobnék rá.
Kecskeméti a barátnőm, most pont ittvagyok, lehet megnézem holnap a kereskedést amit linkeltél. Ott dolgozol?
Nálunk van egy K7 980 km.es, bár nemtom mennyit szánsz rá...
http://www.rodeoride34.hu/main...
megmég k8 0 km kispénzért...
Köszi, már sikerült megállapodnom. Biztosan DL 650 lesz.
Már meg is volt szinte melyik, de meggondolta magát a srác, mégse adja el.
de majd keresek másikat., asszem még decemberben meg is lesz.
A TDM remek motor, csak régi konstrukció és sokkal nehezebben irányítható, mint a DL650. Megjelenése óta a kategória legjobbja a DL650, minden teszten jó szerepel. Arra fókuszálj, hagyd a zongorát másnak...
Egyébként ismerem a motorokat, mentem is sokat, meg volt is mindig mocim, csak nem ekkorák. 125 volt a legnagyobb, de mentem nagyokkal is.
Pont így voltam vele énis, amit utoljára zártam ki a lehetőségekből a Transalp volt. De ez a kettő között nem tudtam dönteni. Elmegyek és kipróbálom őket.
Szerintem nagyon fontos, hogy az endurók alacsony sebességnél jobban manőverezhetők, mint a túra, sporttúra motorok. Viszont azokról legalább leér az ember lába :)
Bár tény hogy a DL szimpibb a blokk miatt.
Ha első nagyobb motor mindenképp ülj rá és menj mindkettővel.Nekem úgy rémlett egyik sem az a kifejezett alacsony kompakt gép ez kezdésnél lehet hátrány.
Sziasztok.
Három típus közül választottam ki a DL-t. TDM900, Transalp 700 volt a másik kettő. A Hondát kipróbáltam, nem győzött meg. Egy SV-t kivéve mindig enduróim voltak, de nagyon tetszik a TDM is. Végül az ár győzött, mert sikerült vennem egy hibátlan 2007-es DL-t 5400 km-rel, jóval olcsóbban, mint a hasonló korú, futásteljesítményű, és felszereltségű TDM-ek mennek. Nem bántam meg.
Nagyon szívesen! Javaslom, hogy gyere át a GS500-as topicba, ott van az összes DL-es haver (esSO, GSTeddy, b-viktor), ők még több okosságot tudnak neked mondani...mondjuk a DL mellett. Még az is lehet, konkrét gépet ajánlanak, amit érdemes is megvenned! (suzuki gs 500-as topic.)
Köszi az infót., Nehezen fogom tudni eldönteni melyik legyen.
Az a baj,hogy nem fogom kibírni tavaszig, úgyis megveszem addig.
Mindkét motort dícsérik, nehéz lesz kitalálnom.
Ja! És töltsd ki az adatlapodat!Légy szíves!
(így szokás... )
Megnéztem mindkettőt. Szerintem a TDM-ben nagyon sok a km, attól keress kevesebbet futottat.
Nem lehet ezt tudni, hogy mennyit engednek belőle, a kereskedés forgalmától, motorjaik számától függ a dolog, de nagyon rámenősnek kell lenni, esetleg többször is bemenni, alkudozni.
Sokkal fontosabb, hogy jót találj, lehet, hogy magánszemélytől 2-300 ezerrel is olcsóbban megkapod a fiatalabb gépet. Keress valami tapasztalt motorost és szakembert(szerelőt) vásárlás előtt, nagyon meg kell nézni!
ez lesz az első igazán nagy motorom, stílusra és formára sikerült leszűkíteni a kört erre a 2 mocira. de nem egyszerű a helyzet:)
találtam is mindkettőből 1-1 hirdetést amit jónakvélek:http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/h
asznaltmotorok/157636/YAMAHA_TDM900.html
http://www.has
znaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotorok/154981/SUZUK
I_DL650_.html
ja és szerinted kereskedésben mennyi a max %-ban amit engednek az árból?
Szia!
Nekem DL 650-em van. Csak jókat tudok mondani róla. Barátomnak TDM-je, de ő is így van a sajátjával.
Attól jobbat nem tudsz tenni, mint hogy valahogy módot találsz arra, hogy kipróbáld mindkettőt. Ezt vagy ismerősökön keresztül tudod megoldani, vagy kicsit költségesebben- bérelsz egy napra egyet mindkettőből.
"levelezőn", meg hogy kicsit ráülsz semmit nem lehet megtudni egy motorról. Mondjuk a DL elég magas, indulásnál-megállásnál érzed, jó-e neked.
Kb. ennyi.