Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szega !
Nekem van egy Givi Dl-650 bukócsövem !
Nekem nem jó , mert 1000 idomok vannak a 650 -en . . .
Ha érdekel , akkor megegyezhetünk !
Ha kérdésed van akkor is kereshetsz !
+36302783818
részemről a Givi bukócsövét használom, de az SwMotech most a 2010-es katalógusban kiadott egy masszívabbat, ha most vennék akkor olyan lenne
remélem segítettem,
üdv, hufiblog.hu

http://www.twistedthrottle.com...
Sziasztok.

Érdekelne pár dolog, most vettem egy DL650-et.
A gyári bukócső van rajta, ami jó mert rámennek a kartervédők (haspáncélok), viszont nagyon szemezek a givi/kappa valamelyikével, mert végi az idomot is az apróbb csúszásokkor.
Ami érdekelne, hogy van e valakinek eladó, vagy a fent említett bukócső, vagy bármilyen haspáncél, ami e legjobban érdekelne, az M&D nél kapható SW-Motech.
Ha jól tudom, kis házi mókolással azért felpakolható a nem gyári bukócsőre is az ilyen portéka....
De átmenetileg sokat segítene, csak a haspáncél is...
Köszi a segítséget
Eladó a túradobozom.űrtartalom: 47 liter. Új ára 51.598 én 40.000 adom.kb 2 évet használtam.kérésre további képet küldök
Eladó a képen látható csomagtartó konzol! Ár:15-25.000Ft
Érd: 0620/2144-256
Sziasztok!
Valakinek nem kell NGK CR8EIX Iridium gyertya?
Nem hamis, az én motoromban is ilyen van...
Jah, a pár 5000Ft...
És egy plexit is keresek.
Tank alatti, jobb oldali műanyag idomot is ha valaki tudna az is jelezze.
Oldalsó dobozt, és doboztartó konzolt keresek Dl1000-re.
Ha valaki tud, vagy elad írjon: mecserilevente@vipmail.hu
Sziasztok.

Van egy nagyon jó haverom aki összetörte a DL 1000-ét, és most szerzi be az alkatrészeket hozzá(illetve próbálja).Ezzel kapcsolatban kért meg hogy kérdezzek meg pár dolgot, és gondoltam, kit ha nem titeket kérdeznélek meg erről

Talált egy fejidomot, de az eredetileg egy 650-esen volt fent.Kérdés hogy ez megegyezik -e az 1000el?

Illetve ha valaki tud egy eladó plexit az 1000es -re (2002-2003 évjárat), az légyszíves írjon.

Előre is köszi, és bocs a spamelésért .
Széles utat.
sziasztok

totya vagyok gyorbol. egy dl 1000-et szeretnek venni. azt szeretnem kerdezni hogy egy 40-45 ezres futasteljesitmeny mit jelent egy nagy v-strom eleteben. persze normalis, szervizelt hasznalat mellett.

a valaszt elore is koszonom.

hello
Sziasztok,
maradt egy DL 1000-es mocihoz bukócsövem . Ha valakit érdekelne (olcsón) , a számom: 30/317-74-23
DL1000-be gondolom., nem tudom mennyi olajat vegyek, gondolom 4 L körül, de pontosa kéne.
Meg tudná valaki mondani, hogy pontosan mennyimotor olaj megy bele pontosan? és a Castrol Power 1 Racing 4T 10w-50 jó választás?
csá! Nekem 1000 van ha nem zavarod olyan 3l eszik
Eladü egy suzuki DL 650 re való új első gumi.Heidenau 100/90-19 7000-ért vihető. Érdeklődni: motorsokk@ citromail.hu,vagy itt a fórumon.
Hello!
Nalam van mindket szinben, ha erre jarsz
Udv.
veressj@yahoo.com
Szia!
érdekelne, elérhetőség?
szeva nekem 1000dl van megy mint az alat a maximum 240km amit meg ad ! hisz a dl ben tl blok van csak anyi a külöbség hogy le van fújtva a tejesitmeny
nem SV blok de TL blok van a 1000dl ben
Sziasztok!
Ha valaki veletlenul megkarcolta vagy szetfurkalta, olcson van egy rakas gyari csomagtartom
Nehéz kérdés. A 650-es állítólag simább, finomabb gép. A nagytesó kissé durvább. De ezt csak hallottam! A sportgép után sztem kevesellnéd a 650-est.
Gyere bátran, már én is benn vagyok ma 5ig. A moci bizományos, tegyél rá ajánlatot, hátha nátha... De az újra is gyúrhatsz velem!
üdv
Hali!
Bár nincs sok személyes tapasztalatom az 1000 dl-ről, de nem véletlenül választottam én is a 650-est. Neked is azt javaslom, hogy személyes tapasztalatot próbálj szerezni! Mérhetetlen különbségek motor-motor közt nincs, erre csak az ember képes...
Menned kell egy karikát mindegyikkel és már ott is a válasz!